بلوک هبلکس فرمستون سیپورکس- بتن گازدار


    •    نام آگهی دهنده: مهندس بلالی
    •    استان: تهران
    •    شهر: تهران
    بلوک هبلکس فرمستون سیپورکس- بتن گازداربلوک هبلکس فرمستون سیپورکس- بتن گازدار

    بلوک هبلکس فرمستون سیپورکس- بتن گازدار


    بلوک هبلکس فرمستون سیپورکس- بتن گازدار

     

    عنوان:

    بلوک هبلکس /بتن سبک هبلکس/.بلوک AAC

    بتن هبلکس /سیپورکس/بلوک سبک هبلکس

    کارخانه تولید بلوک هبلکس/بلوک اتوکلاوه شده AAC/بتن سبک هبلکس

    بلوک سبک بتنی هبلکس سیپورکس [(فرمستون)کیفیت بالا و قیمت مناسب[

    از مسائل و دغدغه های مهم مهندسان عمران در امر طراحی، محاسبه و ساخت پروژه های عمرانی وزن سازه به منظور پایداری بهتر در برابر نیروی زلزله است. ازآنجائیکه امروزه تمامی ساختمان ها به صورت اسکلت فلزی و یا بتونی اجرا می‌شوند. پارتیشن ها و دیوارهای داخلی فقط نقش جدا کننده فضا را برعهده دارند و هرچه مصالح بکاررفته شده دراین اجزا سبک تر باشد تاثیر مستقیمی در کاهش وزن سازه دارد.

    از این رو جایگزینی آجرهای هبلکس بجای آجرهای معمولی و سفال بسیار تاثیر گذار می‌باشد.

    نکته قابل ذکر در مورد این آجرها وزن مخصوص پایین آنها است. بطوریکه اگر این آجرها را بر روی سطح آب قراردهیم به عمق آب فرو نرفته و برروی سطح آب قرارمی‌گیرد.

    اجرا و نصب

    کار کردن با بلوک سبک هبلکس بسیار آسان است، می‌توان آن را بر اساس نیاز در محل مورد استفاده بوسیله اره برش داد، براحتی میخ در آن کوبید و یا مسیر تاسیسات برقی و تاسیسات مکانیکی را به راحتی در آن ایجاد نمود.

    مقاومت حرارتی

    مقاوت بسیار بالای هبلکس از بارزترین مزایای آن می‌باشد به عبارتی هبلکس در مقابل آتش و شعله های مستقیم ضریب حرارتی برابر۱۷/۰

     را دارا میباشد.w.m2k

    ابعاد

    بلوک های بتن سبک هبلکس در ابعاد ۶۰*۲۰*۱۰، ۶۰*۲۰*۱۵، ۶۰*۲۰*۲۰، ۶۰*۲۰*۲۵ و۶۰*۲۰*۵ سانتیمتر ارائه می‌شوند که این ابعاد بسته به نیاز و سفارش قابل تغییر نیز می‌باشد.

    همراه : ۰۹۱۰۶۹۴۸۵۲۰

    t.me/aaccompany

    کلمات کلیدی:

    بلوک هبلکس, بتن اتوکلاوی, بتن گازی,هبلکس,سیپورکس,پنل دیواری هبلکس,فرمستون,ثرمستون,مصالح ارزان,مصالح عالی,بلوک درجه یک,هبلکس درجه ۱,هبلکس درجه۲,بتن هبلکس,بلوک اتوکلاو شده,هیبلکس,هابلکس,مصالح ضد زلزله و ضداب,مصالح و بلوک ضد حریق,بلوک سبک هبلکس ,بنای سبک هبلکس,بلوک صادراتی هبلکس,فرمستون صادراتی,پنل گچی هبلکس,شرکت بلوک هبلکس,کارخانه بتن هبلکس,کارخانه بلوک هبلکس

     

     

     

     

     

     

     

           |     |     |     |