ترازوی مدل GF2000 ساخت شرکت AND ژاپن


  •    نام آگهی دهنده: رضاهاشمي
  •    وب سایت: www.parstowzin.com
  •    استان: قزوین
  •    شهر: فروش در سراسر كشور
  •    محله: تهران ، ميدان انقلاب ، خيابان فرصت
  ترازوی مدل GF2000 ساخت شرکت AND ژاپنترازوی مدل GF2000 ساخت شرکت AND ژاپن

  ترازوی مدل GF2000 ساخت شرکت AND ژاپن


  ترازوی مدل GF2000  ساخت شرکت AND   ژاپن می باشد.

  این ترازو در گروه ترازوی آزمایشگاهی ، ترازو زرگری و صنعتی قرار دارد. و دارای دقت یک صدم (۰.۰۱) گرم و ظرفیت ۲۱۰۰ گرم می باشد.

  ترازوی دیجیتال فوق به دلیل دارا بودن دقت بالای خود (یکصدم گرم ۰.۰۱ ) و سرعت بسیار بالا در عمل وزن کشی برای استفاده در آزمایشگاه ها، طلافروشی ها و کارگاه های طلا سازی مناسب می باشد. همچنین ترازوی مدل GF2000  به علت استحکام بالا و مواد اولیه مقاوم خود مناسب ترین انتخاب برای انجام عملیات توزین در انواع محیط های ممکن آزمایشگاه های صنعتی و طلا سازی ها  نیز می باشد.

  این ترازو  یکی از ترازوهای پر استفاده در مغازه های طلا فروشی می باشد. به علت دقیق بودن و ظرفیت مناسب و کفه بزرگ و نداشتن نوسان و ….

  ویژگی های ترازوی دیجیتال GF2000

  یکی از ویژگی های این ترازو ، سرعت بالا در انجام عملیات وزن کشی (یک ثانیه) می باشد که تقریبا برای اکثر صنعت ها اهمیت دارد مواد اولیه به کار رفته در ساخت این ترازو  در محیط های نامساعد مقاوم بوده و همین موضوع باعث بالا رفتن طول عمر این ترازو  می شود.از دیگر قابلیت های این ترازو قابلیت اتصال آسان ترازو به کامپیوتر می باشد که مورد استفاده ی بسیاری از مشاغل همچون آزمایشگاه ها میباشد .همچنین در بسیاری از مشاغل برای شمارش برخی قطعات بهتر است که از  امکان در نظر گرفته شده در ترازوهای دیجیتال AND  استفاده کرد که هم سرعت و هم دقت بالاتری در شمارش دارد ،چگونگی استفاده از امکان قطعه شمار در کاتالوگی که به همراه ترازو ارایه میشود موجود است.

  این مدل ترازو در صورت نیاز قابلیت اتصال یک نمایشگر خارجی را دارد .

  همچنین این ترازو قابلیت استفاده از کیت دانسیته برای به دست آوردن وزن مخصوص (چگالی) و زیرکش را نیز داراست.که مورد استفاده در بسیاری از آزمایشگاه ها می باشد.

   این شرکت دارنده ی نمایندگی از شرکت AND  ژاپن به همراه تمامی محصولات این شرکت یک کارت گارانتی ۱۲ ماهه نیز ارایه میدهد و همچنین گروه بازرگانی کوه نور  دارای خدمات پس از فروش (تعمیرات و تعویض قطعات) برای تمام ترازو ها به صورت مادام العمر می باشد.

  ترازو GF2000-دقت ۰.۰۱گرم و ظرفیت۲۱۰۰گرم

  وضعیت: محصول جدید

  ترازوی AND مدل GF2000 ساخت ژاپن

  ترازوی آزمایشگاهی ، ترازوی طلا فروشی  , ترازوی دو کیلویی طلا , ترازو صنعتی و ترازو قطعه شمار

  ترازوی ۳ صفر دقت یک صدم (۰.۰۱) گرم و ظرفیت ۲۱۰۰ گرم

  دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

       |     |     |     |