خط تولید زغال فشرده


  •    نام آگهی دهنده: بهنام مددی
  •    وب سایت: www.tivamachine.asia
  •    استان: تهران
  •    شهر: صفادشت
  •    محله: تهران صفادشت
  خط تولید زغال فشردهخط تولید زغال فشرده

  خط تولید زغال فشرده


  شرکت تیوا ماشین اریا دارنده گواهی نامه های
  (ISO 9001 / ISO 14001 / ISO 45001) سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷
  بزرگترین سازنده ماشین آلات زغال فشرده وکوره های صنعتی زغال چوب
  قابل توجه خریداران ماشین الات زغال فشرده از شرکت تیوا ماشین با تضمین خرید زغال از شما تولید کنندگان عزیز و گرامی که از این شرکت ماشین الات خریده باشید.
  خط تولید زغال فشرده تیوا ماشین اریا با توانایی تولید زغال فشرده –زغال لیمو و زغال کبابی
  خط تولید زغال از خاک اره شامل دستگاه های زیل میباشد.
  ۱-دستگاه خرد کن
  ۲-دستگاه الک یا سرند
  ۳-دستگاه مخزن گرمکن حرارتی و گرمایشی
  ۴-دستگاه خشک کن به همراه بیست متر لوله های اهنی
  ۵-دستگاه مکنده توربینی ۱۲ پره
  ۶-دستگاه سیکلن گریز از مرکز
  ۷-دستگاه میکسر ۱۲ پره
  ۸-دستگاه اکسترودر یا فشرده ساز با موتور ۳۰ اسب زیمنس
  ۹-کوره صنعتی جهارجداره فیلتر دار: چهار منظوره : بریکوت . کبابی . لیمو .خشک کن
  ۱۰- فیلتر مادر کاهنده دود
  مفهوم زغال فشرد:
  به اسم ها در بازار شناخته شده هست ۱-بریکوت ۲-فشرده ۳- غالبی ۴-چینی ۵- جکسون
  بریکوت کردن فرایندی است که طی ان برخی از انواع مواد بصورت مخلوط با افزودنی با مواد دیگر صرفا تحت فشار زیاد جهت شکل گرفتن افزایش تراکم و اصلاح برخی مواد فشرده می شوند.
  عمل فشرده سازی بر حسب نوع و سایز ماده اولیه . نوع محصول نظر .فرایند مورد علاقه می تواند در فشار پایین .متوسط و زیاد صورت گیرد.
  اگر ماده خام مورد نظر خاک اره یا براده چوب باشد.لیگنین چوب تحت فشار زیاد که با افزایش دما نیز همراه می باشد .. ازاد شده و به عنوان یک (هم جوشی) موادی را که قرار است فشرده یا بریکوت گردند را به هم می چسباند.
  در طی فشردن مواد . دما قدر کافی افزایش می یابدتا از مواد اولیه (خاک اره) هم جوشی یا مواد چسبنده مختلفی ازاد می گردد..با این حال انجام موفقیت امیز این فرایند مقدار رطوبت مواد خام باید ۱۰% حداقل باشد لازم است توجه شود که دمای بالا سبب تبخیر رطوبت در مواد خام می گردد و در رطوبت های بالا نیز ممکن است بخار داغ زیاد تولید شده خروج ان از سیلندر باعث انبساط و تخریب بریکوت گردد.
  در فرایندی که خاک اره از خشک کن عبور می کند باید رطوبت تا ۶%-۱۰ % کاهش یابد در غیر این صورت کیفیت محصول خراب شده و عمل بریکوت کردن غیر ممکن می شود.
  دستگاه های تیوا ماشن فرایند فشرده سازی را با این ترکیب انجام می دهند ۸۰%درصد خاک اره ۱۰% مواد سلولوزی مثل پوست گردو (باعث استحکام بریکوت می گردد) ۱۰% خاک زغال
  خاک اره اول وارد دستگاه الک شده و بعد از سرند شدن وارد دستگاه خشک کن می گردد در دستگاه خشک کن رطوبت تا ده درصد کم میشود .دستگاه خشک کن شامل ۱-دیگ دمنده حرارتی ۲- بیست متر لوله بصورت سینوسی یا لوله دوار چرخشی ۳-دستگاه مکنده توربینی ۵- سیکلن گریز از مرکز..
  خاک اره بعداز عبور از خشک کن بعداز سیکلن در میکسر با مواد سلولوزی میکس شده و وارد دستگاه فشرذه ساز می گررد تحت فشار بالای ۶۰ بار در دمای ۳۵۰-۴۳۰ درجه فرایند فشرده سازی صورت می گیرد این دستگاه می تواند در هر ساعت ۳۰۰ کیلو گرم بریکوت تولید کند . بریکوت ها را وارد کوره صنعتی می کنند و در محیط بدون اکسیژن یا خلع فرایند کربونیزاسیون را انجام می دهند.
  ۱-دستگاه فشرده ساز یا اکسترودر این دستگاه با موتور ۲۵و۳۰ اسب کار میکند و می تواند در هر ساعت ۲۵۰-۳۰۰ کیلوگرم بریکت ذغال فشرده در دمای ۴۰۰ درجه تولید کند .که تشکیل یافته از شاسی .موتور .فولی ها . گیربکس دوربالا .چاناق :این قطعه باید ریخته گری شود .قطعه صنعتی خورشیدی . سیلندر و ماردون می باشد .لازم به    |     |     |     |