دفتر عقد شیک در سعادت آباد


  •    نام آگهی دهنده: دفتر ازدواج مهر دریا
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  •    محله: سعادت آباد
  دفتر عقد شیک در سعادت آباددفتر عقد شیک در سعادت آباد

  دفتر عقد شیک در سعادت آباد


  دفتر ازدواج پیوند مهر دریا
  واقع در شمال غرب تهران(سعادت آباد)-با قیمت استثنایی
  دارای ۱۵ سال سابقه درخشان در انجام مراسم عقد در منطقه سعادت آباد
  مفتخر است خدمات زیررا به زوج های جوان ارائه دهد:
  انجام مراسم عقد آریایی
  اجرای خدمات فیلمبرداری و عکاسی در مراسم عقد
  ثبت ازدواج به صورت قانونی در دفتر رسمی ازدواج
  پذیرایی ویژه در محیطی شیک و آرام
  با پذیرایی ناهار و شام
  آدرس:سعادت آباد، بلوار دریا نبش صرافهای جنوبی پلاک١١٩ طبقه۴
  شماره های تماس:۰۲۱۸۸۶۸۹۱۲۱
  ۰۹۱۲۱۳۵۲۰۶۶
  محضر عقد و دفتر ازدواج شیک با قیمت مناسب
  اگر در آستانه بستن پیمان ازدواج هستید و دغدغه ی هزینه های سرسام آور عروسی و ازدواج شما را دچار سردرگمی و نگرانی کرده است؛ باید گفت که شما می توانید به راحتی از شر هزینه های اضافی خلاص شوید.
  به شرطی که الویت شما در زندگی، داشتن همسری دلخواه و کسب آرامش در کنار او باشد. ما در جامعه ای زندگی می کنیم که سطح رفاه خانواده ها بسیار در حال نوسان است.
  بخش اندکی از هموطنان ما در رفاه کامل زندگی می کنند و به راحتی قادر به انجام هر نوع تشریفاتی در مراسم های جشن و عروسی هستند.
  اما بخش عمده ی جامعه ما را طبقه ی متوسط و پایین تر از متوسط، تشکیل می دهند. طبقه ای که در زندگی روزمره ی خود، گاهی با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند و به سختی می توانند هزینه های یک زندگی آبرومندانه را تامین کنند.
  در چنین خانواده هایی، بی شک رو به رو شدن با هزینه های ازدواج کمی اضطراب آور است.
  در چنین شرایطی بهترین گزینه تکیه بر فرهنگ دینی و فرهنگ بومی خودمان است. ازدواج در فرهنگ ما یک آیین مقدس است. در هیچ کجای شرع و عرف، صحبتی از این میزان تشریفات که امروزه شاهد آن هستیم به میان نیامده است.
  اگر همسری که اختیار می کنید هم کفو شما باشد و دارای شرایط مالی یکسانی با شما و خانواده تان باشد؛ قطعا کار شما راحت تر پیش خواهد رفت.
  اینکه ازدواج تنها یک بار در زندگی رخ می دهد و هر کس به فراخور حال خود باید آرزوهایش را برای چنین روزی برآورده کند، بسیار قابل احترام است.
  اما باید قدری روی این نکته تامل کنیم که، برآورده شدن خواسته های ما تا چه میزان می تواند فشار مالی به خانواده ها تحمیل کند. رسیدن به آرزوهایی که تنها یک شب دوام خواهند داشت، تا چه حد ارزشمند است؟
  در صورتی که با بررسی جوانب کار، پی به این نکته می بریم که، هزینه ی مراسم عروسی مجلل می تواند گره های بزرگ تری را در زندگی پیش رویمان باز کند. مشکلاتی که تمام شان از عدم برخورداری مادی ناشی می شوند.    |     |     |     |