دوره‌های تخصصی خلاقیت برتر


  •    نام آگهی دهنده: ahmadi
  •    استان: گیلان
  •    شهر: رشت
  دوره‌های تخصصی خلاقیت برتردوره‌های تخصصی خلاقیت برتر

  دوره‌های تخصصی خلاقیت برتر  دوره‌های تخصصی خلاقیت برتر

  بنام خداوند بخشنده و مهربان
  بعد از ماه ها تلاش شبانه روزی بالاخره
  دوره فوق تخصصی: خلاقیت های برتر ؛ رونمایی شد.
  طرحی متفاوت از آموزش های هدفمند به همراه تجربیاتی ارزشمند؛ اجرای بیزنس قدرتمند با موضوع دلخواه و مشارکت در فروش…
  خارق العاده ترین سیستم کسب درآمد میلیونی و همکاری مستقیم با مهندس امین دارابی
  ۱۲ فصل آموزش تخصصی کسب و کار اینترنتی آموزش محور
  ۳ فصل کارکردن بر روی باورها و دستیابی به موفقیت و ثروت ذهنی
  بخش تخصصی ایده پردازی و خلاقیت
  سیستم حرفه ای کارآفرینی
  مشارکت در ایده های جدید تیم میلیونرهای خودساخته به اجرای مستقیم مهندس امین دارابی ؛ و ایجاد منبع درآمد فوق العاده در کنار سایر مراحل اجرایی
  ارائه وب سایت و اپلیکیشن تخصصی با دامین اختصاصی به نام شرکت کننده
  بعد از اتمام دوره ، ۳۰ ساعت مشاوره تخصصی رایگان
  و پشتیبانی مادام العمر
  برگزاری تورهای تفریحی آموزشی بعد از اتمام دوره با حضور مهندس دارابی
  ارائه بیش از ۴۰ ایده پولساز
  ارائه پکیج ویژه ابزارهای تولید محتوا به همراه دی وی دی ؛ ۳۲ ساعت فیلم های انگیزشی؛ آموزشی و برترین سمینارهای برگزار شده در کشور توسط برجسته ترین اساتید و همچنین جدیدترین اطلاعاتی که توسط تیم تحقیقاتی میلیونرهای خودساخته به دست میاد به صورت هفتگی و مادام العمر در اختیار شرکت کننده قرار خواهد گرفت؛؛؛ ثبت نام دوره رویایی *”خلاقیت های برتر”* از هم اکنون آغاز شد.

  به کمک ایندوره ارزشمند و تکمیلی، مادام العمر استقلال مالی داشته باشید و شادزیستن را تجربه کنید.

  دوره خلاقیت برتر و به روش من میلیونر شو برای چه افرادی مناسب است؟!!

  اگر شجاعت و جسارت کارآفرین بودن را داری!

  اگر آزادی، مهم ترین اولویت زندگی ات است!

  اگر نمی توانی برای دیگری کار کنی و می خواهی رئیس خودت باشی، ایده های خود ت را در کسب و کارت عملی نمایی، خودت به خودت مرخصی بدهی، خودت ساعات کاری ات را مشخص کنی، خودت میزان درآمدت را مشخص کنی!

  اگر نمی توای به حقوق اندک کارمندی قانع باشی، نمی خواهی برای رفتن به یک مسافرت، ماه ها منتظر فرصت مناسب برای گرفتن مرخصی بمانی و اگر می خواهی به طور نامحدود پول دربیاری، دوره خلاقیت برتر و یا میلیونر شو، بهترین و تضمینی ترین انتخاب هستش و طلایی ترین تصمیم زندگیت میتونه باشه. برای داشتن یک کسب و کار خارق العاده و استقلال مالی همیشگی این دوره ها کافیست.

  در روند آموزش های جلسات این دوره، ذهنت به درستی برای ثروتمند شدن آماده میشه و با انرژی عالی وارد سیستم کسب و کار مورد علاقت میشی و ایده هایی پولساز و بینظیر در اختیارت قرار میگیره و با امکانات ویژه ای که در اختیار داری کارتو پرقدرت اجرا میکنی و پول درمیاری و همچنین در دوره خلاقیت برتر یک امتیاز ویژه هم برای بهره مند شدن از درآمد حاصل از مشارکت در ایده های اجرایی تیم تحقیقاتی میلیونرهای خودساخته و همکار شدن با مهندس امین دارابی، کارآفرین و تولید کننده فایل های موفقیت و شادزیستن خواهی داشت. اگه جسارت و توانایی میلیونرشدن رو داری و به دنبال دنیایی زیبا و رویایی هستی و حاضری برای رسیدن به خواسته ها و اهدافت تلاش کنی و بجنگی ، همه چیز برای تو فراهم و آماده شده ، پس همین الان ثبت نام کن و با اراده، مصمم و با عشق و علاقه کار بینظیرتو شروع کن. در ایندوره های ارزشمند و قدرتمند که متفاوت ترین سبک های آموزشی و سرمایه گذاری در آنها لحاظ شده، میتونی لذت شاد زیستن و استقلال مالی رو تجربه کنی و پتانسیل درآمدی از متدهای آموزشی بسته به تلاش و خواسته ها، بی نهایت است.

  تیم تحقیقاتی میلیونرهای خودساخته، دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد اسلامی و دارنده لوگوی طلایی ثبت ملی رسانه های دیجیتال میباشد. همچنین شرکت زرین پال پرداختی مطمین را برای شما تضمین میکند.

  بی شک یک انتخاب صحیح تعیین کننده آینده هر شخص میباشد. ظرفیت کلی ایندوره: ۱۵ نفر

  مبلغ ثبت نام: ۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان یکبار برای همیشه بهترین باش… (تیم تحقیقاتی میلیونرهای خودساخته) جزییات و شرح کامل دوره در لینک زیر:

  دوره تخصصی خلاقیت برتر

       |     |     |     |