ست تزریق دست دوم

آگهی حذف شده
ست تزریق دست دومست تزریق دست دوم

ست تزریق دست دوم


تعدادی شاتکریت مدل T**0 T**0 T**0 و گچ پاش و انواع ست تزریق آکبند زیر قیمت بازار به فروش می رسد :
.
تعداد * دستگاه شاتکریت T**0
تعداد * دستگاه شاتکریت T**0
تعداد * دستگاه شاتکریت T**0
تعداد * دستگاه گچ پاش PFT
تعداد * دستگاه ست تزریق بتن شامل(میکسر اولیه.میکسر ثانویه.پمپ تزریق بتن)
.
دستگاه شاتکریت T**0
پمپ T**0 در بین دستگاه های شاتکریت خشک پاش دارای دبی خروجی مناسب ابعاد کوچک و سبک ترین مدل از نظر وزنی می باشد که همین خصوصیات باعث گردیده پروژه هایی که از نظر اجرا دارای ظرافت و یا حجم پایین بتن پاشی می باشد کاربرد این دستگاه را وسیع نماید.
در ادامه به ویژگی های محصول مورد نظر می پردازیم:
بتن پاشی در تونل های فاضلاب شهری و گالری های کوچک
پاشش مواد نسوز به جداره داخلی کوره های سیمان و فولاد و…
تونل سازی، معدن و سدسازی
پاشش روی دیوارهای استخرهای خاکی، بتنی و همچنین ساخت مصنوعات سنگی از قبیل صخره و…
خصوصیات T**0
صفحه های لاستیکی این دستگاه مجهز به گریس خور می باشد که همین امر باعث افزایش عمر مفید قطعات مصرفی و کاهش هزینه های سرویس و نگهداری می گردد
ظرفیت قیف ورودی دستگاه ** لیتر می باشد و همچنین این دستگاه قابلیت پاشش مصالح با دانه بندی * میلی متر بدون نیاز به سرند را دارد.
دستگاه شاتکریت خشک پاش T**0 مکانیزم عملکرد این دستگاه بر اساس گردش رتور و با کمک جریان هوای فشرده می باشد که با دو سرعت کند و تند توانایی گسترده ای را برای اجرا بوجود می آورد.از جمله قابلیتهای این دستگاه بتن پاشی با انواع افزودنیهای شیمیایی ، فایبرهای فلزی و پلیمری بوده همچنین با توجه به ساختار و طراحی صحیح دستگاه قابلیت اجرای پاشش مصالح با رطوبت بالا را دارا می باشد که با این تعغیرات مشکلات اپراتوری مرتفغ گردیده است.
قابلیتها :
تغییر و حجم خروجی با استفاده از دو سرعت کند و تند پمپاژ مصالح با دانه بندی ** میلیمتر دبی حمل بالای مصالح از * تا * متر مکعب در ساعت ظرفیت ** لیتری قیف ورودی مصالح
سرویس آسان و تعویض قطعات مصرفی در حداقل زمان ممکن از جمله موارد کاربرد دستگاه خشک پاش می توان به پروژه هایمترو ،Nailing(نیلنیگ )،تحکیم خاک های ریزشی ، گودبرداریها و همچنین نقاط آبدار اشاره کرد.
دستگاه تزریق دوغاب سیمان
مجموعه کامل ست تزریق دوغاب سیمان شامل میکسر اولیه *** لیتری، میکسر ثانویه *** لیتری و پمپ تزریق پیستونی T**0 جهت عملیات تزریق دوغاب سیمان برای پروژه های سد سازی، تونل سازی و نیلینگ که با توجه به پیستونی بودن سیستم پمپ قابلیت تزریق تا *** بار فشار را دارا می باشد.
در ادامه به ویژگی های محصول مورد نظر می پردازیم
مشخصات فنی میکسر اولی ها لکترو موتور*/* kwElectero Motorدور موتور**** دور
مشخصات فنی میکسر ثانویهالکترو موتور*/* kwElectero Motor دور خروجی گیربکس** rpmEngine Output Speeds ظرفیت*** literCapacity مشخصات فنی T**0 پمپ پیستونیالکترو موتور**/* kwElectero Motorدور موتور**** rpmEngine Output Speedsظرفیت حجم خروجی*-** بار literOutput volume Capacity
توانایی پاشش بر روی دیوار  |     |     |     |