سرویس کامل نقره عیار ۹۲۵ تایلندی با طرح خوشه گندم ns-n171

   متفرقه
آگهی حذف شده
فروش  آنتی ویروس کسپرسکی اورجینال همراه با تخفیف

سرویس کامل نقره عیار ۹۲۵ تایلندی با طرح خوشه گندم ns-n171

سرویس کامل نقره عیار ۹۲۵ تایلندی با طرح خوشه گندم ns-n171  از سری زیورآلات زنانه و دخترانه است که شاملگردنبند، دستبند و گوشواره می باشد. این سرویس ساخت کشور تایلند می باشد  و عیار آن ۹۲۵ است و بدون تغییر رنگ می باشد. سرویس کامل نقره عیار ۹۲۵ تایلندی با طرح خوشه گندم ns-n171 دارای طرح خوشه گندم است و یکی از طرح های منحصر به فرد زیورآلات نقره می باشد و می تواند یکی ازاولویت های خرید سرویس زیورآلات باشد.

گوشواره های سرویس کامل نقره عیار ۹۲۵ تایلندی با طرح خوشه گندم ns-n171 از نوع آویزی با قفل میخی می باشند . طول آن ها ۳ سانتی متر می باشد. دستبند این سرویس نیز دارای طول ۲۲ سانتی است و قفل آن از نوع جعبه ای می باشد. گردنبند این سرویس نیز دارای طرح کرواتی است و بر روی آن ها نگین های ریز سفید رنگی از نوع زیرکونیا وجود دارند که به صورت باگت می باشند و بدون ریزش هستند. در انتهای گردنبند نیز زنجیر اضافی برای تغییر سایز تعبیه شده است. 

سرویس کامل نقره عیار ۹۲۵ تایلندی با طرح خوشه گندم ns-n171 را می توان به عنوان هدیه ای مناسب برای مادر، همسر و … انتخاب کرد و یکی از اولویت های خود در انتخاب زیورآلات زنانه و دخترانه مد نظر قرار داد.  این سرویس دارای وزن ۴۹٫۹ گرم است که گرمی ۱۳۰۰۰ تومان محاسبه می شود


اشتراک در شبکه های اجتماعی

  |     |     |     |