سیستم اذان گوی هوشمند


  •    استان: آذربایجان شرقی
  •    شهر: لاهیجان

  سیستم اذان گوی هوشمند


  سیستم نوع اول :مدل X64NF

  این سیستم فاقد هر گونه سیستم تنظیم ساعت اتوماتیک است و میزان انحاف ساعت آن چیزی بین ۱الی۳ ثانیه در ماه می باشد.جهت آپدیت باید به رایانه ای که ساعت آن توسط اینترنت دقیق شده است تنظیم شود.نرم افزار مربوطه بر روی بسته بندی سیستم ارائه می شود.

  سیستم نوع دوم : مدل X64GPF

  این سیستم موذن دیجیتال را کشف و سریعا بر طرف می کند.این سیستم جهت کارکرد صحیح بایستی نزدیک پنجره نصب شود و پنجره فاقد توری ضد حشرات که سد کننده امواج الکترومغناطیسی است باشد.

  سیستم نوع سوم : مدل x64GSF

  این سیستم از طریق شبکه تلفن همراه (GSM/GPRS) ساعت سیستم را به روز می کند .لیکن به دلیل تجهیز به ماژول ارتباطی ، قابلیت های اضافه هم دارد.مثلا جهت برنامه ریزی پخش مواردخاص مثل ادعیه مفاتیح هم می تواند کاربرد داشته باشد.این برنامه ریزی توسط پیامک انجام می شود.همچنین قابلیت پیجینگ صوتی هم توسط این سیستم وجود دارد.این مدل محدودیت مکانی مانند سیستم نوع دوم ندارد و با استفاده از یک سیم کارت ایرانسل کار می کند.

  سیستم نوع چهارم : مدل X64GSF-R

  این سیستم همان سیستم نوع سوم است به همراه یک رادیوی FM/AM دیجیتالی داخلی .تمامی قابلیت های سیستم نوع سوم یعنی برنامه ریزی پخش از فلش یا پخش مستقیم تماس تلفنی را دارد.به علاوه با مجهز شدن به رادیوی دیجیتال امکان پخش رادیو با دستور پیامکی هم وجود دارد.در این پیامک نوع باند AM/FM)) و همچنین فرکانس ایستگاه رادیویی مورد نظر و نیز ولوم پخش رادیو و مدت زمان روشن بودن رادیو تعیین و ارسال می شود و سیستم بر اساس درخواست کاربر اقدام به روشن کردن آمپلیفایر و پخش ایستگاه رادیویی مورد نظر به مدت ذکر شده در پیامک می کند .این سیستم اگر چه مورد علاقه مساجد هم قرار گرفته است ولی هدف از طراحی و تولید آن ، ارائه یک سامانه بومی اعلام خبر / خطر در سطح شهر بوده است.شبیه این سامانه د آمریکا و ژاپن به منظور اطلاع رسانی آب و هوا و شرایط اضطراری مورد بهره برداری قرار گرفته است ولی سیستم طراحی شده فعلی قابلیت اطمینان بسیار بالاتری دارد.زیرا تنظیمات ان توسط پیامک از شماره های شناخته شده انجام می شود و کسی نمی تواند به ان نفوذ کند.

  همچنین قابلیت RDS هم روی باند FMدر این رادیو موجود است که شرایط اضطراری که زیر ساخت پیامک از کار افتاد باشد می توان از ان طریق اقدام به پخش خودکار رادیو نمود.    |     |     |     |