شبدا ماساژ

   سلامتی و پزشکی


   ایمیل: shabdaspaa@gmail.com
   وب سایت: 
   شماره تماس: 04133335728
   استان: آذربایجان شرقی
   شهر: تبریز
   آدرس: مرکز فروغی نشانی مرکز تبریز / ولیعصر / فروغی / جنب مسجد جوادالائمه / ساختمان شبدا / پلاک 16 041-3333-5728 041-3330-5116 ساعات کاری شنبه تا پنج شنبه : بانوان: 8 صبح تا 2 ظهر آقایان: 3 ظهر تا 9 شب یک شنبه و چهار شنبه : بانوان: 1 ظهر تا 8 شب آقایان: 8 صبح تا 10:30 صبح
فروش  آنتی ویروس کسپرسکی اورجینال همراه با تخفیف

شبدا ماساژ

شاید شما هم با ما هم عقیده اید که برای زندگی درکشوری که متاسفانه جزوغم انگیزترین کشورهای جهان شناخته شده است، می بایستی حتی درهدیه هایمان نیز یک تجدید نظراساسی صورت دهیم.

امروزه دیگر برهمگان ثابت شده است که خطراضطراب، کم از خطرسلاح های شیمیایی برای نسل بشر نبوده و این قاتل همراه ودرونی، بی صدا کارخودش را برای عزیزان ما، شب و روز به صورت بی وقفه و با دقت تمام انجام داده وازموهبت گرانبهای عمرهمه، به سرعت می کاهد.

انتخاب کنیم آرامش را، انتخاب کنیم سلامتی را برای عزیزانمان درهربهانه ای مثل هدیه عروسی، هدیه روز تولد، هدیه روزهای خاص ویاهدیه به مناسبت های مختلف وهرنوع تشکر و قدردانی.

پکیج های عضویت شبدا، هدیه یک برنامه ریزی آرامش و سلامتی پایداربرای آنهایی می باشد که سلامتی آنها جزو اولویت های بنیادین ما می باشد. این یک هدیه ای فکر شده به مقصد اعماق دل عزیزانمان می باشد. یک هدیه ای بی بدیل که سال ها می تواند دریاد و خاطره ها ثبت شود.

لطفا برای بازیابی و تن آرامی عزیزانمان ازاین فرصت استفاده کرده وآنها را با برنامه ریزی هدفمند آرامش هم پیمان کرده وخودمان را هم به رضایت درونی بیشتری برسانیم.


اشتراک در شبکه های اجتماعی

  |     |     |     |