فروش ویژه آی پی فون GXP2170 گرنداستریم

   ساير(الکترونیک)


   ایمیل: Adv@greentelecom.ir
   شماره تماس: 09900881320
   استان: تهران
   شهر: تهران
   آدرس: خیابان شهید بهشتی
فروش  آنتی ویروس کسپرسکی اورجینال همراه با تخفیف

فروش ویژه آی پی فون GXP2170 گرنداستریم

معرفی شرکت گرین تلکام

شرکت گرین تلکام در سال ۱۳۹۰ به همراه جمعی از متخصصین خود در رشته های مخابرات و شبکه های کامپیوتری با هدف ارائه خدمات فنی در زمینه شبکه های کامپیوتری ، مرکز تلفن های تحت شبکه و سامانه های حفاظتی و نظارتی پا به عرصه حضور نهاد. این شرکت با به همراه داشتن تیم فروش مجرب از بدو تاسیس اقدام به فروش کلیه برندهای معتبر در زمینه تجهیزات شبکه و ویپ نموده است و تاکنون افتخار همکاری با نهاد های دولتی و شرکت های خصوصی بنام را در کارنامه خود داشته است . هدف از راه اندازی فروشگاه جامع ویپ ارائه اطلاعات دقیق در مورد تجهیزات ویپ با برند های مطرح دنیا است که به امید خداوند متعال بتوانیم با ارائه بهترین خدمات و تجهیزات اصیل با گارانتی اصلی گرین تلکام به این مهم دست یابیم و بار دیگر با کسب رضایت مشتریان خود گامی فراتر به سمت اهداف شرکت برداریم.

آی پی فون گرنداستریم|GrandStream Ip Phone GXP2170

توضیحات

تلفن تحت شبکه و ویپ گرنداستریم  ( Grandstream GXP2170  ) مدل ۲۱۷۰ یک تلفن ویپ حرفه ای برای استفاده اپراتور های مراکز تماس می باشد . گرنداستریم این تلفن را با ویژه گی جدیدی نسبت به تلفن ۲۱۶۰ روانه بازار کرده است .این ویژگی داشتن ۴۸ دکمه BLF دیجیتالی است که از طریق صفحه نمایش  رنگی ۴.۳ اینچی قابل دسترسی می باشد . از ویژه گیهای دیگر این تلفن می توان به پشتیبانی از ۱۲  و ۶ اکانت سیپ ، بلوتوث ، صفحه نمایش رنگی ، پورت شبکه گیگ و امکان انصال ماژول توسعه فیزیکی GXP2200EXT اشاره کرد .

ویژگی های تلفن تحت شبکه Grandstream GXP2170 :

 دارای ۱۲  و پشتیبانی از ۶ اکانت sip

 صفحه نمایش رنگی ۴.۳ اینچی

پشتیبانی از بلوتوث و پورت USB

پورت شبکه گیگ و پشتیبانی از Poe

پشتیبانی از کنفرانس  پنج نفره

دارای کیفیت صدای HD

امکان اتصال ماژول توسعه و افزایش دکمه های BLF  فیزیکی تا ۱۶۰  مخاطب

امکان اتصال هدست  RJ9 headset jack

دارای  کلید اختصاصی ۱۱ dedicated function keys for : MESSAGE(with LED indicator), PHONEBOOK, TRANSFER, CONFERENCE, HOLD, HEADSET, MUTE, SEND/REDIAL, SPEAKERPHONE, VOL+, VOL

پشتیبانی از کدک های (G.723.1, G.729A/B, G.711µ/a, G.726-32, G.722 (wide-band


اشتراک در شبکه های اجتماعی

  |     |     |     |