فروش کوره صنعتی ذغال لیمو


  •    نام آگهی دهنده: ولی زاده
  •    وب سایت: htpptivamachine.asia
  •    استان: اردبیل
  •    شهر: اردبیل
  •    محله: اردبیل.شهرک صنعتی2
  فروش کوره صنعتی ذغال لیموفروش کوره صنعتی ذغال لیمو

  فروش کوره صنعتی ذغال لیمو


  فروش کوره صنعتی ذغال لیمو

  بنام خدا
  توجه کنید کوره های صنعتی تیوا ماشین استاندارد های زیست محیطی دارن یعنی مورد تایید محیط زیست می باشد که اولین شرکتی در ایران هستیم که کوره های ساخته شده در این شرکت بدون دود و بو بوده و فیلتر حذف دود دارد که مجوز میحط زیستی دارد.
  چوب خود را برای خرید کوره به شرکت ماشین سازی تیوا بیاورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون به شرط تست دستگاه می دهیم وبه شرط آموزش می دهیم.؟؟
  پیشنهاد شرکت تیوا برای خریداران اگر خریدار قراداد سه کوره فوق استاندارد تیوا را بخواهد در عوض این شرکت متعهد به خرید تضمینی ذغال لیمو خواهد شد به شرط قرارداد محضری با خریدار..
  شرکت تیوا ماشین آریا سازنده کوره های صنعتی زغال لیمو- ذغال مجلسی و ذغال سفید .
  را ما به شرط کوره میدهیم . و می گوییم هر کس بتواند زغالی تولید کند که با نمونه تولید شده از کوره های جدید تیوا با مدل راکتور خلع s601 برابری کند . این شرکت برای این شخص یک کوره صنعتی جایزه خواهیم داد .و به خریداران کوره اعلام می کنیم حتی به شرط تست به شما کوره خواهیم داد و پیشنهادی برای خریدارن داریم می توانید چوب خود را به شرکت بیارید ودرکوره خودتان تست کنید تا از کیفیت زغال تولید شده راضی باشید کمتر کسی این جرات را به خود خواهد داد که شرط تولید زغال برای کوره ساخته شده را قراردهد.شرکت تیوا دانش بنیان بوده و با دانش فنی و تجربه کاری خود این شرط را جلوی مشتری قرارمی دهد تا خریدارن با خیالی آسوده نسبت به خرید کوره اقدام کنند . چونکه ما بزرگترین تولید کننده زغال لیمو و فشرده در ایران هستیم به خریداران با تمام کمال و احترام این دانش فنی را یاد خواهیم داد .
  کوره های صنعتی با ظرفیت ۱ تن و۵/۱ تن و ۲ تنی ۳ تنی تا ظرفیت ۱۰ تنی در این شرکت ساخته می شود . کوره جدید که با مدل راکتور s601 وارد بازار شده مجهز به سیستم هوشمند دیجیتال بوده که نیازی به اپراتور ندارد . و این کوره ها مجهز به فیلتر حذف دود بوده و سیستم سرکه گیر و خود سوزی بوده بدنه این راکتور ها مقاوم در مقابل حرارت بوده که هیچ تنش مکانیکی وارد نمیشود و جنس ورق از جنس استیل میباشد .
  برق کوره تک فاز بوده و سوخت دوگانه سوز می باشد هم گاز و هم گازوییل.
  سیستم کنترل کوره اتومات و هوشمند میباشد و نیازی به اپراتور ندارد.
  آموزش عملی تولید زغال چینی در کارخانه یکصد تنی واحد تیوا مقدمتان را گرامی میداریم..

  ۰۹۱۴۷۵۵۷۸۰۲
  ۰۹۱۴۵۷۷۱۸۰۴
  اردبیل شهرک صنعتی ۲ تیوا ماشین اریا    |     |     |     |