قیمت قرص لاغری تینویید ریتارد اصل


  •    نام آگهی دهنده: شیخی
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  •    محله: http://www.pooyaandam.net/
  قیمت قرص لاغری تینویید ریتارد اصلقیمت قرص لاغری تینویید ریتارد اصل

  قیمت قرص لاغری تینویید ریتارد اصل  قیمت قرص لاغری تینویید ریتارد اصل

   

  tenuate retard تنوئید یا تینوئید نام ژنریک مکمل چربی سوز Diethylpropion Hydrochloride
  در واقع به عنوان یک ترکیب کاهنده اشتها در درمان کوتاه مدت چاقی مورد توصیه قرار میگیرد .
  این ترکیب تنوئید ریتارد به عنوان یک محرک و از طریق اثر غیر مستقیم بر روی سیستم عصبی سمپاتیک باعث کاهش اشتها در فرد میگردد البته قابل به ذکر است که معمولا در درمان اصولی چاقی این قبیل ترکیبات با یک چنین شیوه اثری مورد تایید نمیباشند
  این ترکیب با توجه به اثرات جانبی که دارد نباید در بچه ها و سالمندان مورد استفاده قرار گیرد . همچنین افرادی که دارای ناراحتیهای عصبی هستند و یا در گذشته سابقه ابتلا دارند نیز مجاز به استفاده تنوئید ریتارد نیستند.
  تنوئید ریتارد به شکل خوراکی مصرف میشود و به سرعت از طریق سیستم معده-روده ای در بدن جذب میشود و در کبد متابولیزه شده و متابولیتهای دفعی ان از طریق ادرار دفع میگردد . همچنین لازم به ذکر است که در مادران شیرده متابولیتهای تنوئید ریتارد وارد شیر مادر نیز میگردند.
  قرص لاغری (تینوئیت رتاد) TenuateRetad موثرترین و معروفترین مکمل چربی سوز در زمینه لاغری است .
  تنوئید ریتارد یک محرک مرکزی است و دارای فعالیت غیر مستقیم سیمپاتومیمتیکی است و خاصیت بالای چربی سوزی و خرد کردن چربیها را دارد و اشتها را به میزان بسیار زیادی (حتی تا نزدیک صفر )کاهش می دهد. هیچ عارضه ای از قبیل کمبود خون یا تغییرات هورمونی ندارد و بی ضرر است .
  منکر گیاهان مکمل چربی سوزیی- ژل -کمربند و دیگر موارد لاغری نیستیم ولی بدون اغراق تنوئید ریتارد فوق العاده موثرتر و قویتر از تمام مکمل چربی سوزهای موجود است و کسانی که تنوئید ریتارد را مصرف کرده اند بهترین دلیل این موضوع هستند و ما آنرا تضمین می کنیم بنا به گفته بعضی از مصرف کننده گان در مدت ۴ ماه بدون ورزش و رژیم غذایی ۴۰ کیلو گرم وزن کم کرده اند .
  این قرص ساخت معروفترین کارخانه مکمل چربی سوزسازی آلمان با دوز بالا (۷۵ mg) و بسیار قوی است و بدلیل لایه برداری و چربی سوزی مکمل چربی سوز بعد از لاغری هیچگونه بازگشتی ندارد و ثابت می ماند شیوه و دوزاژ مصرف تنوئید ریتارد برای کاهش اشتها و وزن به شکل زیر است .
  روزانه ۷۵ میلی گرم در یک نوبت و در اواسط روز. نکته قابل ذکر این است که این ترکیب نباید در هر دوره مصرف بیش از چند هفته به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرد
  Tenuate Dospan و Tenuate Retard از اشکال اصلی تنوئید ریتارد هستند.

  شما می توانید با شماره های زیر برای مشاوره رایگان و سفارش محصول
  در روزهای کاری از ساعت (۹صبح تا ۶ عصر) تماس بگیرید:
  ۰۹۱۹۵۴۳۹۰۹۸
  ۰۹۰۱۰۱۸۲۴۴۳
  ۰۹۱۲۰۸۳۹۵۶۵

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات از
  وبسایت رسمی فروشگاه پویااندام دیدن نمایید :

  جهت ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات ارزشمندتان با ایمیل زیر در تماس باشید
  Info.pooyaandam@yahoo.com

  آدرس کانال رسمی فروشگاه پویااندام:
  pooya-andam@

       |     |     |     |