•    نام آگهی دهنده: ابراهيم ظهيري
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  •    محله: بازار
  مواد پلاستیکمواد پلاستیک

  مواد پلاستیک


  پلی (متیل متاکریلات) (به انگلیسی: Poly(methyl methacrylate)) . این ماده یکی از سخت‌ترین ومحکم‌ترین پلیمرها باشفافیتی بالاتر از شیشه و سطحی صیقلی وبراق ومقاوم در برابر عوامل جوی است.
  پودرپلی متیل متاکریلات (PMMA)
  پلی کربنات(به انگلیسی: Polycarbonate)
  پلی کربنات سخت‌ترین ماده شفافی است که به عنوان گزینه‌ای مناسب بجای شیشه در بخش‌های مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  پلی استال (پلی اکسی متیلن) POM
  این ماده دارای مقاومت سایش بسیار زیادی است و از استحکام خوبی هم برخوردار است (به همین دلیل به فلزات شباهت دارد)، تحمل حرارتی بالا (در ۸۰ درجه سانتی گراد مدت طولانی و در ۱۲۰ درجه سانتی گراد مدت کوتاهی بدون آسیب می مانند)، ضریب اصطکاک پائین، خواص الکتریکی خوب، جذب آب کم، دارای خاصیت الاستیسیته می باشد
  پلی پروپیلن PP
  Polypropylene) PP) یک ترموپلاست است که از پلیمریزاسیون پروپیلن بدست می آید و قابل بازیافت است.
  ویژگی ها
  مقاومت در برابر کشش، چگالی کم، بی رنگی، سختی، مقاومت در برابر اسید، باز و حلال ها، از جمله ویژگی های پلی‌پروپیلنPP محسوب می شود. هزینه کم تولید آن در مقایسه با دیگر ترموپلاستیک ها جایگاه ویژه ای برای پلی پروپیلنPP در صنعت ایجاد کرده است.

  پلی آمید (به انگلیسی: Polyamide)
  یک ابر مولکول با تکرار واحدهای مرتبط با زنجیرهٔ آمید است. پلی آمید هم به صورت طبیعی و هم به صورت مصنوعی رخ می‌دهد. نمونه‌هایی از پلی آمید طبیعی، پروتئین‌ها (پشم و ابریشم) هستند. پلی آمید مصنوعی می‌تواند از طریق پلیمریزاسیون مرحله رشد و یا سنتز فاز جامد مواد مانند نایلون، آرامیدها و پلی سدیم (آسپارتات) ساخته شود. پلی آمید مصنوعی معمولاً در پارچه، بکار رفته در خودرو، فرش و لباس‌های ورزشی به علت دوام بالا و قدرت خود استفاده می‌شود. صنعت حمل و نقل مصرف‌کننده عمده پلی آمید می‌باشد.
  آکریلونیتریل بوتادین استایرن (ABS)
  این ماده عمدتاً در لوله‌های حمل مواد نفتی، لوله‌ها، وسایل خانه، اثاثیه، مبلمان، ترکیبات وسایل خودرو، تلفن و تجهیزات الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  پلی‌استایرن (PS)
  پلی‌استایرن یک پلیمر مصنوعی معطر از مونومر استایرن (یک ماده پتروشیمی) می‌باشد که به سه نوع معمولی، مقاوم و انبساطی وجود دارد.
  پلی اتیلن (PE (Polyethylene
  ـ تقسیم بندی اساسی پلی اتیلن
  HDPE پلی اتیلن با دانسیته بالا
  LDPE پلی اتیلن با دانسیته پایین
  LLDPE پلی اتیلن سبک خطی
  VLDPE پلی اتیلن خیلی سبک
  UHMWPE پلی اتیلن با وزن مولکولی بسیار بالا ( کاربرد جلیقه ضد گلوله و.. )

  پلی یورتان PU (Poly Urethane)
  پلی‌یورتان‌ها به شکلهای مختلف از جمله فوم‌های نرم، فوم‌های سخت؛ الاستومرها، ترموپلاستیک الاستومرها، رزین، رنگ، پوشش و… در دنیا کاربرد دارند. یکی از کاربردهای پلی‌یورتان‌ها، استفاده به عنوان پوشش لوله‌های مدفون در خاک با هدف حفاظت در برابر خوردگی می‌باشد.
  پلی وینیل کلراید (PVC)
  ماده ایست که اغلب برای لوله کشی آب و فاضلاب به علت ارزان بودن طبیعی و انعطاف‌پذیر بودن استفاده می‌شود.
  اتیلن وینیل استات (EVA)
  این ماده پلیمری است که از نظر نرمی و انعطاف پذیری همانند مواد الاستومر بوده ولی از نظر قابلیت فرآوری مشابه با مواد ترموپلاستیک است.
  کاربردها:
  چسب
  انواع کفش خصوصا کفش¬های فوتبال
  کلاه ایمنی
  وسایل ورزشی
  تجهیزات ماهیگیری
  کاربردهای پزشکی
  پلی‌بوتیلن ترفتالات (به انگلیسی: Polybutylene terephthalate)
  خرید و فروش    |     |     |     |