مچ بند مغناطیسی


  •    نام آگهی دهنده: امیر محمدی
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  •    محله: میدان محمدیه (جنوب بازار) خیابان خیام جنوبی جنب مسجد شفیع پلاک 30 گروه تولیدی آسان ابزار
  مچ بند مغناطیسیمچ بند مغناطیسی

  مچ بند مغناطیسی


  مچ بند مغناطیسی

  مچ بند مغناطیسی Easy Tool

  مچ بند مغناطیسی ایزی توول در واقع یک ابزار فوق العاده کاربردی برای تمامی مشاغلی محسوب می شود که به هر طریقی با فلزات و ادبات فلزی ماندد پیچ ، مره ، واشر و حتی ابزار فلزی که قابلیت ربایش توسط آهنربا را دارد می توان به مچ بند چسباند و دیگر نگران این نبود که پیچ های ریز و مهم به زمین بیفتد و یا حتی گم شود . از کاربرد دیگر این وسیله میتوان اشاره کرد به مشاغلی که در هنگام کار امکان مانور زیاد را ندارند و نیاز به سرعت بالا در کار را می طلبند ، با مچ بند مغناطیسی ایزی توول میتوان تمام این نقص ها را پوشش داد و سرعت و دقت در کار را بالاتر و بر کار خود مسلط تر شد .

  متریال استفاده شده در مچ بند مغناطیسی ایزی توول از بهترین اجناس است و سعی شده تا حد امکان برای تولید با دقت بالا و حساب شده عمل نمود .

  مچ بند مغناطیسی ایزی توول از ساختاری برخوردار است که دارای یک حالت طبی نیز می باشد ،به دلیل به کار رفتن یک لایه نئوپرن ضد حساسیت در بین مچ بند حالتی طبی و در واقع نگه دارنده به مچ دست فرد می دهد .

  البته این مچبند علاوه به کاربرد (بسته شدن روی مچ دست ) این قابلیت را نیز دارد که بروی بازوی شخص استفاده کننده بسته شود و مانور بیشتری را در هنگام نصب و یا کار در ارتفاع را به او بدهد و در کل کارایی دست فرد را بیشتر میکند.

  آهنربای به کار گرفته شده در مچ بند مغناطیسی ایزی توول به گونه ای طراحی ، برش ، و جانمایی شده است که بالاترین و قوی ترین حالت ربایش را به هنگام استفاده از آنرا دارا باشد .

  از آنجایی که امروزه اکثر مردم به خواص درمانی آهن ربا پی برده اند و در واقع این روش درمانی به مگنت تراپی شهره است ، می تواند برای مچ بند مغناطیسی ایزی توول یک حسن مثبت باشد .

  ((تئوری مگنت تراپی این است که میدان مغناطیسی ناشی از آهنربا و یا وسایلی که جریان الکترو مغناطیسی ایجاد می کنند مانند مچ بند مغناطیسی ایزی توول می تواند در داخل بدن نفوذ کرده و بر روی تک تک سلولها تاثیر بگذارد و عملکرد سیستم عصبی و سایر ارگانها را بهبود ببخشد))    |     |     |     |