نمایندگی شارپ

   خدمات کامپیوتر


   ایمیل: info@shahrsystem.com
   وب سایت: 
   شماره تماس: 02188287521
   استان: تهران
   شهر: تهران
   آدرس: تهران

نمایندگی شارپ

تعمیر پرینتر

تعمیر کپی

شارژ کارتریج

شرکت شهرسیستم یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیر ماشینهای اداری می باشد که با بهره گیری از کارشناسان و تکنسین های مجرب و با دارا بودن مجهزترین تجهیزات با بیش از۱۰سال سابقه مفید آماده ارائه خدمات به مشتریان و همکاران گرامی می باشد و در این راستا با توجه به نیاز کاربران توانسته خدمات گسترده ای در زمینه پرینترها و دستگاه های کپی انجام دهد و یکی از قطب های بزرگ در این راستا باشد.

شرکت شهر سیستم دارای ۱۲ کارمند می باشد. این شرکت بزرگ ماشین های اداری پرسنلی مجرب در بخش های بازاریابی، طراحی، فروش، نرم افزار و سخت افزار را گردآوری کرده است و این اشخاص دارای مدارک مهندسی برق الکترونیک، کامپیوتر،IT ، زبان خارجی، ادبیات و مدرک فنی حرفه ای می باشند. شرکت شهرسیستم از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در تهران، کرج ، اصفهان و شهر آمل بصورت گسترده شروع کرده است. شهرسیستم ابتدا در زمینه لپ تاپ، موبایل و ماشین های اداری فعالیت داشت که در سال ۱۳۸۸ با توجه به حجم کاری زیاد و محدودیت در خدمت رسانی به مشتریان، تعمیرات و فروش لپ تاپ و موبایل را حذف نمود و بصورت تخصصی تر و نیروی های بیشتر فنی و مهندسی الکترونیک و کامپیوتر فعالیتش را تنها در بخش ماشینهای اداری (کپی و پرینتر) معطوف کرده است. در حال حاضر شرکت شهر سیستم دارای ۶ نمایندگی در سراسر ایران می باشد.

مشتریان شرکت شهر سیستم ادارات دولتی و شرکتهای خصوصی و اشخاص می باشند، از جمله مشتریان شهر سیستم می توان به: خبر گذاری ایرنا، تاریخ معاصر ایران، انرژی اتمی، فدراسیون سوار کاری، فدراسیون شطرنج، فدراسیون وزنه برداری، بیمه ایران، بیمه رازی، بیمه پارسیان، بیمه نوین، پلیس +۱۰، شورای حل اختلاف، صدا وسیمای جمهوری اسلامی، بانک ملی، بانک سپه، مشتریان بانک انصار، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی ایران ایر، شعب ایران خودرو، ایران دوچرخ، بهمن، شرکت مپنا، فاوا موج و شرکتهای خصوصی اشاره کرد.

مشتریان تعمیرات پرینتر و ماشینهای اداری

 

بخشی از خدمات شهرسیستم برای مشتریان و همکاران گرامی :

 

تمامی قیمتهای ارائه شده توسط شهرسیستم کاملا براساس نرخ مصوب اتحادیه و حتی در مواردی زیر قیمت اتحادیه در مورد خدمات می باشد که در بسیاری مواقع هزینه سرویس دستگاه بصورت رایگان می باشد. شرکت شهرسیستم رضایت مندی شما مشتریان گرامی از برخورد همکاران، قیمت خرید و تعمیرات و همچنین عملکرد و ارائه بهترین خدمات را مهمترین اصل شرکت قرار داده، چراکه شما مشتریان سرمایه اصلی ماندگار شرکت محسوب می شوید و در شرایطی شهرسیستم روز به روز ترقی می کند که شما مشتریان دائم این شرکت باشید.

تمام خدمات، تعمیرات و شارژ کارتریج در شرکت شهرسیستم مطابق با اصول و همخوانی با محیط زیست می باشد و در این امر این شرکت همواره پیش قدم بوده است.

 

 


اشتراک در شبکه های اجتماعی

  |     |     |     |