همکاری در فروش و فروشندگی


  •    نام آگهی دهنده: hosein
  •    وب سایت: topoloha.irdashboard
  •    استان: گیلان
  •    شهر: منجیل
  همکاری در فروش و فروشندگیهمکاری در فروش و فروشندگی

  همکاری در فروش و فروشندگی


  همکاری در فروش و فروشندگی
  خدمتی جدید از سایت topoloha  برای تک تک کسانی که مایلند ، محصولات خود را به اشتراک بگذراند تا بهتر و بیشتر دیده شود و راحت تر فروش برود. برآن شدیم تا محیطی را فراهم کنیم تا شما عزیزان بتوانید محصولات خود را در سایت قرار دهید و کسب درآمد کنید. پس از ثبت نام به عنوان فروشنده می توانید وارد پنل کاربری خودتان شوید.  
    قوانین مهم : ۱- هر فروشنده ، متعهد است که پس از ثبت سفارش حداکثر تا ۴۸ ساعت اقدام به ارسال کالا کند . در غیر این صورت پس از دریافت یک اخطار ، فروشنده بلاک می شود و محصول آن از سبد سایت حذف خواهد گردید. ۲-تصاویر  محصولاتی که برای فروش قرار داده می شوند ، باید حدامکان دارای کیفیت متوسط و مناسب باشند و سعی شود تعداد عکس بیشتری در گالری محصول بارگزاری گردد. ( تعداد عکس بیشتر و کیفیت بهتر عکس ها قطعا در میزان فروش شما تاثیر دارد ) ۳- تمامی محصولات پس از تایید مدیریت سایت ، در سایت قرار میگیرد. ۴ – میزان کمسیون از هر فروش برای فروشنده %۹۰ و %۱۰ نیز به سایت تعلق می گیرد. مثال : قیمت محصولی که شما برای فروش قرار دادین ، ۱۰۰۰۰ تومان است. طبق کمسیون %۹۰ آن معادل ۹۰۰۰ تومان سهم فروشنده (شما)  و %۱۰ آن معادل ۱۰۰۰ تومان سهم سایت است.   ۵ – ممکن است دسته بندی محصولی که می خواهید ثبت کنید ، در دسته بندی های پیشفرض نباشد . در این صورت شما  کافیست از بین گزینه های گروه ، گزینه درخواست دسته جدید برای کالایم را دارم را بزنید تا ما پس از بررسی کالایتان ، دسته بندی مناسب برای کالایتان ایجاد گردد. ۶ – هزینه ارسال کالا برای تمام نقاط کشور مبلغ ۵۰۰۰ تومان است که مبلغ  در هنگام سفارش ، به قیمت کالا اضافه می گردد. ۷- در حال حاضر، فقط  قادر هستیم محصولات فیزیکی را ثبت کنیم و محصولات دانلودی ثبت نخواهند شد. ۸- اگر محصولی که ثبت می کنید ، دارای تنوع در رنگ یا … است میتوانید از گزینه متغییر محصول استفاده کنید. اگر متغییر مورد نظر ، در قسمت متغییر ها نبود ،گزینه ی متغییر جدید را ثبت کنید. در قسمت توضیحات محصول تنوع کالایتان را شرح دهید تا ما متغییر مناسب را برای  شما ایجاد کنیم.  
    اگر سوالی دارید، از طریق فرم  تماس با ما ، سوالتان را به ما بیان کنید.   با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان    |     |     |     |