پتشاپ و خرید سگ


  •    نام آگهی دهنده: مهرآرا
  •    وب سایت: woofwoof.ir
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران

  پتشاپ و خرید سگ


  پتشاپ و خرید سگ

  موضوع تغذیه از مهمترین موضوعات در خصوص پرورش و نگهداری کلیه حیوانات خانگی میباشد . بطور کلی تغذیه مناسب اساس یک زندگی سالم میباشد که راهکار آن آشنا بودن با یک پت شاپ خوب و معتبر است.
  گربه ها نسبت به سگ ها ، به پروتئین و غذای بیشتری نیز احتیاج دارند ولیکن از لحاظ دیگر از آنجایی که آنها بخش عمده ای را در روز به خواب و استراحت میپردازند به همین دلیل چاقی و افزایش وزنشان هم نسبت به حیوانات دیگر سریع تر میباشد به همین دلیل بایستی جیره بندی غذای آنان را رعایت نماییم.
  گربه‌ حیوانی گوشتخوار به شمار میرود که در طبیعت به شکار پرنده‌ها و جوندگان نیز میپردازد که غذای مورد نیاز خود را از این راه به دست می اورند و نیز غذای گربه را گوشت ، استخوان و نیز دسته ای از سبزیجات تشکیل میدهند. ولیکن باید بدانید که یک گربه وحشی که در طبیعت زندگی می‌کند و خود را با شکار کردن تغذیه مینماید که با تحرک و زحمت زیاد غذای خود را به دست می‌آورد با یک گربه خانگی و اهلی که غذایش همیشه آماده است را نباید مقایسه نمود چرا که احتیاجات این دو با یکدیگر یکسان نمیباشد و متفاوت است و هیچ گاه کمیت و کیفیت جیره بندی غذای انها با یکدیگر برابر نمیباشد .
  در خصوص سگ ها

  جوییدن استخوان جهت رشد دندان آنها نیز بسیار الزامی میباشد که در حال حاضر به اثبات نرسیده است. همچنین تمیز نمودن دندانهای سگ امری بسیار ضروری میباشد . توله سگهایی که تغذیه شان از مواد غذایی های گیاهی میباشد بسیار گرسنه میباشد و احتمال دارد که اشیای موجود در قفس خود را نیز بجوند.
  ۲- آیا شیر یا سایر لبنیات در سگ ها باعث اسهال می شود؟
  عده ای از دارندگان سگ ها نیز نظر بر این امر دارند که خوردن شیر و نیز سایر لبنیات در سگ ها سبب بروز اسهال در آنان میشود. این نظر صحیح به نظر میرسد چرا که اگر در روده سگ نیز میکروبی وجود داشته باشد سبب کندیدگی مواد شده و نیز بر روی لبنیات هم نیز تاثیر میگذارد که منجر به تولید گاز و اسهال و نیز بروز ناراحتی های گوارشی میگردد. همچنین سگ های سالم هم نیز با مصرف بالای شیر دچار اسهال نیز میشوند چرا که شیرهای تازه تقریبا دارای ۵ درصد لاکتوز میباشند که مصرف زیاد آنها سبب بروز اسهال م    |     |     |     |