کفی طبی تراش داده شده با کامپیوتر

   پزشکی


   ایمیل: sadeghi.maryam1372@gmail.com
   وب سایت: 
   شماره تماس: 02188941088
   استان: تهران
   شهر: تهران
   آدرس: تهران - میدان ولیعصر – خیابان ولدی – روبروی بیمارستان فیروزگر- پلاک 25 – واحد 18 تلفن : 021_88941088 09217658843 09120742847
فروش  آنتی ویروس کسپرسکی اورجینال همراه با تخفیف

کفی طبی تراش داده شده با کامپیوتر

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز باتیس

کفی تراش داده شده با کامپیوتر

پا یکی از مهم ترین ارگان های بدن می باشد که نقش اساسی در سلامت بدن دارد. پای مصدوم باعث ایجاد درد ، انتقال نامناسب فشار روی مفاصل زانو، لگن ، ستون فقرات و در نتیجه لنگیدن می شود که این وضعیت در دراز مدت موجب کاهش فعالیت ، افزایش وزن و بروز بیماری های قلبی عروقی و آسیب اندامها می شود.

یکی از راه های جلوگیری از این آسیب ها استفاده از کفی های طبی تراش داده شده توسط دستگاه CNC می باشد. این کفی ها منحصر به فرد بوده و برای هر فرد یک کفی جدا از روی نتیجه اسکن کف پای فرد توسط متخصص ارتوپدی فنی طراحی می شود .

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز باتیس مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های اسکن کف پا و دستگاه تراش کفی با توجه به فایل اسکن کف پای هر فرد می باشد. متخصصین مجرب ما در کلینیک باتیس با اسکن کف پای بیمار نقاط پر خطر و پر فشار کف پای افراد را به خصوص در افراد دیابتی مشخص کرده و بر طبق نتیجه اسکن کفی مناسب با پای هر فرد را طراحی کرده  و کفی طراحی شده توسط دستگاه CNC و بدون دخالت دست ساخته می شود.

آدرس : تهران – میدان ولیعصر – خیابان ولدی – روبروی بیمارستان فیروزگر- پلاک ۲۵ – واحد ۱۸

تلفن : ۰۲۱_۸۸۹۴۱۰۸۸

۰۹۲۱۷۶۵۸۸۴۳

۰۹۱۲۰۷۴۲۸۴۷


اشتراک در شبکه های اجتماعی

  |     |     |     |