کوره صنعتی زغال لیمو ومجلسی۰۹۱۴۷۵۵۷۸۰۲


  •    نام آگهی دهنده: بهنام مددی
  •    وب سایت: www.tivamachine.asia
  •    استان: تهران
  •    شهر: صفادشت
  •    محله: تهران صفادشت
  کوره صنعتی زغال لیمو ومجلسی۰۹۱۴۷۵۵۷۸۰۲کوره صنعتی زغال لیمو ومجلسی۰۹۱۴۷۵۵۷۸۰۲

  کوره صنعتی زغال لیمو ومجلسی۰۹۱۴۷۵۵۷۸۰۲


  بنام خدا
  واحد تحقیقات تیوا ماشین(شرکت دانش بنیان)
  کوره صنعتی زغال لیمو-قلیان-کبابی
  کوره صنعتی که برای زغال لیمو-قلیان –کبابی ساخته شده حاصل چندین سال تحقیقات در مورد نحوه پخت زغال بوده .اجداد ما برای اینکه چوب را تبدیل به زغال کنند.زمین را می کندند و به روش سنتی زغال تولید می کردند :این روش مشکلاتی از قبیل عدم کنترل کوره و راندمان پایین . الایندگی زیاد . زمان نیاز برای تولید حداقل ده روز و سختی کار زیاد و غیره ….این روش تولید توجیه اقتصادی ندارد و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست . برای اینکه از نظر تجاری و تجارت برای صادرات و فروش بیشتر گزینه مناسبی برای پول در اوردن یا پول پارو کردن نیست . برای راحتی تولید کوره های صنعتی را پیشنهاد میکنیم این کوره های صنعتی حاصل چندین سال تحقیق علمی و عملی در مورد دانش فنی زغال بوده که حاصل ان تولید ذغال با کیفیت بالا توسط این شرکت می باشد.که دانش فنی و تجربه تولید باهم جمع گردیده در راستای سوددهی بیشتر و مقرون به صرفه بودن.
  کوره های صنعتی این شرکت با تکنولوژی ساخت قطعات و پروفیل های صنعتی و ورق های ضد حرارت یعنی استیل نمره ۳۱۶ استفاده گردیده .طراحی شاسی بر حسب محاسبات مکانیک و سیالات بوده که کوچکترین تنشی در حرارت های بالا به بدنه و شاسی وارد نشود و از طرف دیگر انقال حرارت بر حسب معادلات ترمودینامیک امجام گردیده که حرارت در تمام نقاط کوره باید به یک اندازه باشد یعنی( همان انتشار حرارت ) در کوره های چهار جداره باید اتلاف حرارت به حداقل برسد:
  جوشکاری کوره صنعتی :
  یا جوش ارگون باشد تا خاصیت ورق حین جوشکاری ازبین نرفته و جوش کاری تمام ابند باشد co2نوع جوشکاری باید از نوع
  این دستگاه ها به دلیل انگه بدون گل جوشکاری انجام می دهند بهترین تجهیزات برای جوشکای محیط خلع می باشد . جوش هایی که دهنگام جوشکاری باید رعایت شود این است که محفظه خلع :باید با دقت بالا جوشکاری شود که احتمال ورود اکسیژن به این محفظه زیر صفر باشد . به دلیل انکه کوره صنعتی چهار جداره بوده جوشکار باید بعد اول –دوم –سوم- را جوش داده و بعدا وارد جوشکاری در بعد چهارم شود که از نظر مکانیک این کار خیلی سخت بوده و جوشکاران حرفه ای از عهده این کار می ایند تمام کوره باید با جوش ابند شود در غیر اینصورت با ورد اکسیؤن به جداره ها باعث از بین بردن خاصت ورق و تنش زدایی می گردد.
  مشخصات یک کوره صنعتی :
  ۱-در ساخت کوره باید از پروفیل های صنعتی استفاده شود که مقاوم در مقابل حرارت باشند.۲-ورق کف کوره باید تمام استیل باشد که در مقابل حرارت مقاوم باشد.۳-کوره صنعتی باید سیستم انقال حرارت و پخش حرارتی داشته باشد تا حرارت داخل کوره به یک اندازه بوده و گازهای تولید انتقال داده شوند به فیلتر صنعتی ۴-کوره صنعتی باید فیلتر صنعتی داشته باشد تا عمل کندانس کردن (تبدیل شدن دود به اب) و سیستم سرگه گیری در فیلتر و سیستم اسید زدایی و گاز زدایی را داشته باشد۵ – کوره صنعتی باید سیستم کنترل حرارتی داشته باشد.۶-کوره صنعتی باید دارای سیستم کنترل حرارت و خنک سازی با محیط جغرافیایی را داشته باشد.
  لازم به ذکر میباشد که استاندارد های ساخت کوره یک طرف قضیه هست طرف دوم به دانش پخت و کربونیزاسیون بستگی دارد که باید این اطلاعات را به هنگام خرید از شرکت سازنده دریافت کنید.
  دانش فنی پخت زغال یا کربونیزاسیون ذغال لیمو-قلیان – کبابی:
  برای اینکه ذغال با کیفیت بالا از کوره خارج شود عامل هایی نظیر خود چوب شامل:۱-جنس چوب ۲-قطر چوب ۳- نوع چوب ۴- رطوبت یا خشک بودن چوب ها نحوه برش چوب برای سکه ای یا    |     |     |     |