کورین ۰۹۱۲۵۰۶۵۴۷۶


  •    نام آگهی دهنده: مجید انصاری
  •    وب سایت: www.tehrantops.com
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  •    محله: شهرک صنعتي چهار دانگه شهرک سهند
  کورین ۰۹۱۲۵۰۶۵۴۷۶کورین ۰۹۱۲۵۰۶۵۴۷۶

  کورین ۰۹۱۲۵۰۶۵۴۷۶


  ویژگی های صفحات سنگ کورین و استارون

  ۰۹۱۲۵۰۶۵۴۷۶
  مجید انصاری کورین کار

  گروه تولیدی تهران تاپس اکریلیک

  دوستدار طبیعت و محیط زیست

  سالید سرفیس کورین و استارون یک ماده غیر سمی است که در شرایط عاری و روزمره هیچ گونه آلودگی برای محیط زیست ایجاد نمی کند افزون بر این فرآیند تولید و فرآوری آن در زمره صنایع پاک به شمار می آید.

  بهداشتی، ضد قارچ و باکتری

  سنگ کورین و سنگ سامسونگ استارون به دلیل نفوذ ناپذیری، عدم جذب آب و امکان اجرای بدون درز از جذب و رشد قارچ ها، باکتری ها و کپک ها جلوگیری کرده و سطحی بهداشتی و پاکیزه به ویژه در سرویس های بهداشتی و غذا خوری فراهم می سازد.

  قابلیت شکل پذیری و فرم پذیری

  سالید سرفیس استارون علی رغم ظاهر سنگ گونه اش، قابلیت خمش، پیچش و ایجاد سطوح منحنی را دارد و به سادگی چوب امکان برش، تراش و ابزار خوری آن به صورت دستی و ماشینی وجود دارد.

  رنگ و بافت متنوع، یکنواخت و سفارشی

  سالید سرفیس سامسونگ استارون و سنگ های کورین دارای رنگ و بافت های متنوع با قابل سفارشی است. تنوع انتخاب به طراحان داخلی و معماران این امکان را می دهد تا در محیط مورد نظر هماهنگی لازم را ایجاد نمایند.

  اجرای بدون درز و یکپارچه

  سالید سرفیس های کورین و سامسونگ استارون پس از نصب، بدون درز و یکپارچه به نظر می رسد. هنگام نصب این فرآورده درز های میان صفحات با مواد هم جنس، هم رنگ و هم بافت آن پر شده و سطحی یکدست ایجاد می گردد.

  شفافیت و قابلیت عبور نور

  نمونه های روشن و شفاف سالید سرفیس کورین دارای قابلیت عبور نور می باشد. این قابلیت باعث می شود نور با رنگ و بافت سنگ گونه آن در آمیخته و جلوه های زیبا و کم نظیر از نور پردازی ایجاد نماید.

  درخشندگی و صیقل پذیری

  سالید سرفیس های کورین و سامسونگ استارون به دلیل شیوه تولید و مواد به کار رفته از درخشندگی فوق العاده و صیقل پذیری بالایی برخوردار است و حس پاکی و زیبایی را منتقل می نماید. تراشیدگی های ناشی از عوامل گوناگون به آسانی با ابزارهای ساده نظیر سنباده نرم برطرف شده و درخشندگی اولیه آن همواره حفظ می شود.

  مقاومت در برابر تغییرات دما

  سامسونگ استارون در برابر تغییرات دما و شوک های حرارتی بسیار مقاوم است و دچار ترک خوردگی نمی گردد. تنها در تماس با شعله مستقیم و حرارت بالا، اندکی تغییر رنگ سطحی به وجود می آید که قابل ترمیم است.

  نفوذ ناپذیری و جذب آب صفر

  کورین به دلیل شیوه تولید و مواد به کار رفته دارای سطحی یک دست، فشرده و نفوذ ناپذیر بوده و جذب آب آن نزدیک به صفر می باشد. این ویژگی باعث مقاومت و دوام بالای آن نسبت به سنگ طبیعی می گردد.
  مقاومت در برابر مواد شیمیایی

  صفحه کورین نسبت به بسیاری از مواد اسیدی و قلیایی، مواد شوینده و شیمیایی از خود مقاومت نشان می دهد و از این رو از بهترین گزینه ها جهت آشپزخانه ها، سرویس های بهداشتی، آزمایشگاه ها و … می باشد.

  ترمیم پذیری

  چنانچه به هر دلیل آسیبی به سطح سالید سرفیس کورین وارد شود، نیاز به تعویض و جایگزینی سطح آسیب دیده نیست و آسیب های وارده در محل قابل ترمیم و تعمیر می باشد.

  ابزار پذیری

  سالید سرفیس استارون دارای قابلیت فراوانی برای ابزار پذیری است انواع برش ها، سوراخ ها و تراش ها توسط ابزارهای نجاری بر روی سطح و لبه این فراورده قابل اجرا می باشد.

  مقاومت در برابر لک

  سالید سرفیس استارون به دلیل برخورداری از سطحی یکپارچه و نفوذ ناپذیر در برابر لکه های ناشی از مواد رنگی و چسبنده مقاوم بوده و بدون بر جا ماندن هر گونه اثری در سطح آن به ساد    |     |     |     |