گرمایش استخر با انرژی خورشید


  •    نام آگهی دهنده: رحیم ذوقی
  •    وب سایت: www.alborzsolar.com
  •    استان: البرز
  •    شهر: کرج
  •    محله: سه راه گوهر دشت
  گرمایش استخر با انرژی خورشیدگرمایش استخر با انرژی خورشید

  گرمایش استخر با انرژی خورشید


  سیستم گرمایش خورشیدی آب استخر

  استخر ها از سیستم گرمایش قدرتمندی باید برخوردار باشند ، بعنوان مثال برای گرم شدن آب یک استخر شنا با ظرفیت ۱۰۰۰ گالن حدود ۲۴ ساعت طول خواهد کشید ، اصولا سیستم های موجود جهت گرمایش آب استخر ها بسیار پر هزینه هستند لذا استفاده از سیستم های خورشیدی جهت تامین گرمایش مورد نیاز استخرهای سرپوشیده یا روباز تاثیر بسیار مثبتی بر هزینه ها و در نتیجه صرفه جوئی قابل ملاحظه ای را خواهد داشت . با توجه به اینکه دمای مورد نیاز آبگرم موجود در استخر جهت استفاده از آن بین ۲۶ تا ۳۳ درجه سانتیگراد و یا در جکوزی حدود ۴۴ درجه میباشد لذا تامین گرمایش آب با استفاده از انرژی خورشید براحتی قابل تامین خواهد بود . باتوجه به بالا رفتن هزینه های انرژی اکثر فعالان در این حوزه اقدام به وارد نمودن تجهیزات و لوازمی با فن آوری های روز دنیا نمودند تا بتوانند این معضل را حل نمایند ، بر این اساس شرکت البرز سولار جهت تامین گرمایش مورد نیاز استخر های روباز و سرپوشیده شما آمادگی خود را با در اختیار داشتن مهندسین و متخصصان کارآمد و همچنین با لوازم و تجهیزات پیشرفته اعلام مینماید . ذیلا در ارتباط با سیستم های گرمایش استخرهای خورشیدی به شرح تجهیزات آن خواهیم پرداخت.
  -۱ کلکتور های خورشیدی به طول ۸۸/۱mm و قطر ۵۸mm ، دوجداره و تحت خلا با راندمان جذب بسیار بالا از ۴۰ الی ۶۰۰ عدد بسته به میزان آب استخر و سطح مورد نیاز،آب موجود در داخل این کلکتورها تا دمای منفی ۳۰ درجه سانتیگراد یخ نمیزند .
  -۲ مخزن دوجداره متصل به کلکتور ها از جنس استیل ۳۰۴ مخصوص صنایع شیر با مقاومت بالا با شش سانت فوم پلی یورتان تزریقی و جداره بیرونی نیز استیل که به تعداد مورد نیاز بر اساس تعداد کلکتور تجهیز میگردد .
  -۳ پایه از جنس فولاد ضد زنگ بانضمام شاسی کشی ( در صورت نیاز ) با پروفیل .
  -۴ استفاده از پمپ های درجه یک سیرکولاسیون آلمانی و ایتالیائی و همچنین سایر تجهیزات .
  -۵ کلیه لوله کشی ها و اتصالات مورد نظر کاملا با فوم و نوار پرایمر دو لایه عایق بندی گردیده تا پرت حرارتی به حداقل برسد .
  -۶ استفاده از روکش برای استخر با توجه به اینکه حداقل %۵۵ انرژی استخر از طریق تبخیر از سطح آن به هدر خواهد رفت . جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و ارائۀ خدمات میتوانید با کارشناسان البرز سولار تماس حاصل نمائید همراه: ۰۹۱۲۶۸۷۱۳۴۴:تلفن دفتر : ۰۲۶-۳۴۴۵۱۶۰۸: سایت: ایمیل :alborzsolar@yahoo.com    |     |     |     |