گروه علمی تخصصی سیمیا


  •    وب سایت: simiyacn.ir
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران

  گروه علمی تخصصی سیمیا


  نگارش پایان نامه به زبان انگلیسی

  انجام امور پژوهشی در کلیه رشته ها در گروه ما توسط همکاری با سایر پژوهشگران و همکاران در حوزه های تخصصی می باشد که همگی از اساتید و نخبگان علمی کشور می باشند.

   

  از ابتدا درست انتخاب کنیم:

  کلیه امور پژوهشی به صورت کاملا محفوظ و منحصر به فرد بوده و هیچ گونه کپی برداری از آثار انجام نمی شود.

  جهت انجام هرگونه سفارش نیمی از مبلغ در ابتدا به عنوان ثبت سفارش و نیم دیگر پس از اعلام انجام کار دریافت می شود. پس از انجام هرگونه سفارشی به مدت ۱۰ زمان جهت بازبینی و ویراستاری ارائه می گردد. در زمینه نگارش پایان نامه هزینه به صورت اقساطی و فصل به فصل از دانشجو دریافت می شود. متخصصین ما از زمان انتخاب موضوع تا روز دفاع با دانشجو همراه هستند و دانشجویان از مشاوره کامل در طی مدت نگارش پایان نامه برخوردار می شوند.

  هرآنچه از کامپیوتر نیاز دارید از گروه ما بخواهید:

  بخش خدمات دانشجویی:

  تایپ تخصصی فارسی، انگلیسی، عربی، فرمول نویسی حرفه ای، ترسیم اشکال و نمودار، اکسل، ترجمه تخصصی و فوق تخصصی انگلیسی، آلمانی، عربی، روسی، فرانسه به فارسی و بالعکس، نگارش پایان نامه، پروپوزال، مقاله، کتاب، تدوین و ویراستاری، تحلیل آماری، پاورپوینت، مشاوره مرحله به مرحله در پایان نامه های فنی، مشاوره پیش از دفاع در زمینه پایان نامه های نگارش شده توسط گروه ما، پذیرش و چاپ مقالات ISI در ژورنالهای بین المللی، مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی داخلی ویژه دانشجویان خارج از کشور، کنفرانس های بین المللی، شبیه سازی، قالب بندی پایان نامه، مقالات و کتب، طراحی پرسشنامه، و…

  بخش طراحی فنی:

  ۳DMAX، CATIA، MATLAB،Ansys، نقشه کشی، طراحی مدارات الکترونیک، شبیه سازی کلیه رشته های فنی و مهندسی، طراحی و ترسیم پلان، طراحی بازی آنلاین و آفلاین، اتوکد، کدینگ و برنامه نویسی، ساخت فیلم و انیمیشن، طراحی سایت و وبلاگ و…

  کدنویسی و برنامه نویسی به همراه آموزش

  اسمبلی,c,استیپ,اندریدو……

  بخش طراحی و خدمات کامپیوتری:

  طراحی سربرگ، فاکتور، تراکت، آگهی ترحیم، کارت ویزیت، بنر، بروشور، کاتالوگ و…

  بخش تعمیرات:

  تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر، لپ تاپ، هارد دیسک ، رم، فلش مموری و…

  ***

  تیم قوی نگارش تخصصی پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در تمامی رشته های دانشگاهی

  حوزه کار ما به صورت کاملا تخصصی در کلیه رشته ها و مقاطع در زمینه های:

  نگارش پایان نامه، پروپوزال، مقاله، کتاب، تدوین و ویراستاری، تحلیل آماری، پاورپوینت، مشاوره پیش از دفاع در زمینه پایان نامه های نگارش شده توسط گروه ما، تایپ تخصصی فارسی، انگلیسی، عربی، فرمول نویسی حرفه ای، ترسیم اشکال و نمودار، اکسل، ترجمه تخصصی و فوق تخصصی انگلیسی، آلمانی، عربی، روسی، فرانسه به فارسی و بالعکس، پذیرش و چاپ مقالات ISI در ژورنالهای بین المللی، مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی داخلی ویژه دانشجویان خارج از کشور، کنفرانس های بین المللی، شبیه سازی، قالب بندی پایان نامه، مقالات و کتب، طراحی پرسشنامه، و صدها خدمات دیگر می باشد.

  گروه ما در طی چندین سال فعالیت در حوزه علمی مفتخر است که اعلام دارد، نمره های برتر کارشناسی ارشد و دکتری در کشور و رزومه های برتر علمی را به خود اختصاص داده و کلیه دانشجویان کارشناسی ضمن دریافت نمره کامل دفاع، با ارائه چند مقاله ISI موفق به کسب نمره پژوهشی و شرکت در آزمون مصاحبه دکتری شده اند.

  سابقه فعالیت ما در کشور در تهران و کلیه استان ها بوده و به صورت مکاتبات ایمیل انجام می شود.

  انجام امور پژوهشی در کلیه رشته ها در گروه ما توسط همکاری با سایر پژوهشگران و همکاران در حوزه های تخصصی می باشد که همگی از اساتید و نخبگان علمی کشور می باشند.

  از ابتدا درست انتخاب کنیم:

  کلیه امور پژوهشی به صورت کاملا محفوظ و منحصر به فرد بوده و هیچ گونه کپی برداری از آثار انجام نمی شود.

  تلگرام: ۰۹۳۹۲۲۶۵۶۱۰

  ایمیل: simiya_ht@yahoo.com    |     |     |     |