فروش پاور بانک شیائومی فروش پاور بانک شیائومی فروش پاور بانک شیائومی

آلما شبکه ارائه کننده راه حل های FTTB –66932635

 •  
  •    نام آگهی دهنده: آلما شبکه
  •    وب سایت: www.almanetco.com
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  •    محله: خیابان کارگر شمالی – خیابان نصرت – نبش کوی بنده ای پلاک2 واحد 17
  آلما شبکه ارائه کننده راه حل های FTTB –66932635آلما شبکه ارائه کننده راه حل های FTTB –66932635

  آلما شبکه ارائه کننده راه حل های FTTB –66932635


  آلما شبکه ارائه کننده راه حل های FTTB –۶۶۹۳۲۶۳۵

  آلما شبکه ارائه کننده راه حل های FTTB  –۶۶۹۳۲۶۳۵

   

   

  FTTB :(Fiber To The Business) FTTB معمولاً بر اساس یکی از دو فناوری مبتنی بر فیبر، راه اندازی می شود: یا با استفاده از تکنولوژی PON -شبکه پسیو فیبر نوری-یا P2P با استفاده از تجهیزات اکتیو سنتی فیبر. هر دستگاه ONT (ترمینال شبکه نوری) در مشترک که توسط یک فیبر اختصاص داده شده به یک پورت سوئیچ در POP یا اسپیلیتر فیبر نوری متصل است، از فیبر فیدر اشتراک گذاشته برای POP استفاده می کند.FTTH در ارتباط Point to Point از انتقال ۱۰۰BASE-BX10یا ۱۰۰۰BASE-BX10 استفاده می کند.

   

  ‎(Fiber to the Building) FTTB:‏ یک سوئیچ اترنت/ DSLAM در ساختمان(معمولاً در زیر زمین) که از طریق یک فیبر تک اترنت اکتیو یا یک جفت فیبر به POP متصل شده، ترافیک جمع آوری شده ی ساختمان را از طریق Gigabit Ethernet یا ۱۰Gigabit Ethernet منتقل می کند. ارتباط بین مشترک و سوئیچ ساختمان می تواند فیبر یا مس بوده و همچنین به نوعی از انتقال دهنده اترنت مناسب برای رسانه های موجود در کابل کشی عمودی استفاده کند. در برخی از موارد سوئیچ ساختمان بطور مجزا به POP متصل نیست اما به منظور استفاده از فیبر موجود بکار رفته در توپولوژی خاص و برای صرفه جویی در فیبر و پورت ها در POP، در ساختار زنجیره ی یا رینگ به هم متصل شده اند.

   

   

  ‎‎(Fiber To The Curb)‎ FTTC:‏ یک سوئیچ / DSLAM که معمولاً در یک کابینت در خیابان قرار دارد و به POP از طریق یک فیبر تک یا یک جفت فیبر متصل شده است، ترافیک محل را از طریق Gigabit Ethernet یا ۱۰Gigabit Ethernet منتقل می کند. ارتباط بین مشترک و کابینت داخل خیابان می تواند فیبر ۱۰۰Mbps یا فیبر اکتیو گیگا بیت یا مس مبتنی بر VDSL2 باشد. این معماری گاهی اوقات، “اترنت اکتیو” به عنوان نیاز المان شبکه اکتیو در این زمینه، نامیده می شود.

  انواع روش های محبوب راه اندازی پهن باند: ۶۶% از محبوب ترین فناوری های دسترسی به پهن باند به فیبر نوری اختصاص داده شده است. اپراتورها، در استقرار فیبر با توجه به فاصله، هزینه، سرعت انتقال و پهنای باند مورد نیاز مشتریان دارای انعطاف پذیری بیشتری خواهند بود. در نتیجه از دیدگاه تکنولوژی، FTTx اثبات کرده، که بهترین راهکار آینده نگرانه خواهد بود.

   

  امروزه با توجه به افزایش کاربران، افزایش حجم انتقال داده ها، بازیهای آنلاین، مشاهده کانالهای تلوزیونی، ارائه سرویس هایی از قبیل تلفن، اینترنت،IPTV و … بر روی بستر کابل مسی، به دلیل پهنای باند پایین، تضعیف بالا و پشتیبانی از مسافت کوتاه، مقرون به صرفه نبوده و درنتیجه بهترین راهکار، استفاده از فناوری فیبر نوری است.

   

  تلفن: ۶۶۹۳۲۶۳۵- ۶۶۹۳۲۶۸۸

  وبسایت:

  /almanet

  /alma.almanet

  Telegram.me/alma_network

   /almanet.ir

  almanetco.ir/

  antivirus-alma.com/

  almashabakepardaz.co.ir/

  helukabel-alma.ir/

  legrand1.co/

  legrand1.ir/

   

       |     |     |     |  


  » 4 Online
  » 86 Today
  » 974 Yesterday
  » 86 Week
  » 1060 Month
  » 19996 Year
  » 19996 Total
  Record: 1150 (18.07.2021)