آموزش تعمیرات یو پی اس

 •  
  •    وب سایت: www.tamiraat.netofficepagesamozesh-tamiraat-ups
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  آموزش تعمیرات یو پی اسآموزش تعمیرات یو پی اس

  آموزش تعمیرات یو پی اس


  دوره آموزش تعمیرات یو پی اس توسط تعمیرکار حرفه ای پاور ساپلای کامتک با ۱۲ سال سابقه در تعمیرات برگزار میشود. توصیه میگردد عزیزانی که میخواهند دوره اموزش تعمیر ups را بگذرانند از آموزش تعمیر پاور و تعمیرات منبع تغذیه شروع کنند تا بهترین نتیجه را در درک بهتر تعمیرات یو پی اس بدست آورند.
  سعی کرده این بالای ۶۰ درصد کلاس بصورت عملی برگزار شود و با توجه به مطالب تئوری گسترده در آموزش تعمیرات یو پی اس آنرا بیشتر عملی برگزار کنیم. طراحی مدار یو پی اس از پیچیدگی خاصی برخوردار است. آموزش نصب صحیح و روش تعمیرات آن همراه با شناخت مدل های مختلف در آموزشگاه کامتک امکان پذیر می باشد.
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  شرکت انستیتو انفورماتیک کامتک
  اطلاعات بیشتر در وب سایت: /office/pages/amozesh-tamiraat-ups/
  شماره تماس: ۰۹۱۹۲۷۰۳۰۵۳ -۰۲۱۸۸۹۳۱۹۳۳
  آدرس: تهران میدان ولیعصر، مجتمع تجارت ایرانیان
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  روش برگزاری دوره آموزش تعمیرت یو پی اس:
  شناخت مدل های مختلف یو پی اس UPS شامل:
  UPS آنلاین: این یو پی اس ها بدلیل استفاده از تکنولوژی خاص آن (آنلاین دابل کانورژن) کاربردهای وسیعی دارد، استفاده از هرکدام از این محصولات دارای کاربردهای متفاوتی است، که دقت در انتخاب آنها ضروری به نظر می رسد، این نوع از یو پی اس ها عموما در حساس ترین دستگاهها که به دقت و حساسیت بیشتری در ثبات برق ورودی شان نیاز دارند استفاده می شود. کارکرد دائمی و هوشمندانه آنها نیز مورد دیگری بر استفاده خاص آنها می باشد.
  UPS های آفلاین و لاین اینتراکتیو : این سری یو پی اس ها که با تکنولوژی آفلاین و یا لاین اینتراکتیو کار می کنند به صورت عمومی کاربرد بسیار وسیعی دارند و در بیشتر موارد دستگاه هائی که پهنای باند وسیعی از برق شهر را می پذیرند از این نوع یو پی اس ها استفاده می کنند.
  UPS تخصصی با کاربرد های خاص : این گروه از یو پی اس ها دارای کاربرد موارد خاص صنایع مخابراتی، ناوبری، نیروگاهی و موارد مشابه که دارای باتری خانه می باشند مناسب است.

  AVR استبلایزر: با استفاده از تکنولوژی سرووموتور در انواع سه فاز و تک فاز، همواره ولتاژ دقیق و تثبیت شده ای از برق شهر را در اختیار دستگاه های منصوب به آن تامین میکند، از این رو، بلحاظ دقتی که در تثبیت برق شهر دارند حفاظت قابل توجهی را در مصارف خانگی، اداری، پزشکی، آزمایشگاهی، بیمارستانی و غیره دارند.

  شناخت انواع مختلف باتری های خشک مخصوص یو پی اس
  شناخت نرم افزارهای مانیتورینگ مخصوص UPS
  کارت مخصوص شبکه SNMP
  شناخت ماژول یو پی اس های Redundancy Switch
  آشنایی با تعمیر و شناخت انواع ترانس های پاور و سوئیچینگ
  شناخت انواع پاور و منبع تغذیه سوئیچینگ
  عیب یابی بوردهای UPS    |     |     |     |  

  » 25 Online
  » 182 Today
  » 1233 Yesterday
  » 5619 Week
  » 5619 Month
  » 98591 Year
  » 98591 Total
  Record: 2156 (18.04.2020)
  Free PHP Counter