ثبت آگهی ویژه برای افزایش فروش و بازدید کسب و کار

خرید و فروش پودر ماهی جنوب، پودر ماهی متو، پودر ماهی جنوب،پودر ماهی ساردین، پودر میگو

  •    نام آگهی دهنده: صیادان جوان جاسک
  •    شرکت: صیادان جوان جاسک
  •     اینستگرام:  parstabligh_org
  •    استان: هرمزگان
  •    شهر: بندرعباس
  •    محله: منطقه صنعتی سرخون کارخانه تولید پودر ماهی و ماهی خشک
خرید و فروش پودر ماهی جنوب، پودر ماهی متو، پودر ماهی جنوب،پودر ماهی ساردین، پودر میگوخرید و فروش پودر ماهی جنوب، پودر ماهی متو، پودر ماهی جنوب،پودر ماهی ساردین، پودر میگو

خرید و فروش پودر ماهی
فروش عمده پودر ماهی متو
ماهی متو یا ماهی متوتا ماهی ریزی است که در نزدیکی ساحل و در قسمت های کم عمق دریا زندگی می کند، این ماهی به دلیل ارزش غذایی بالا، طرفداران زیادی دارد. با آغاز فصل بهار صید ماهی متو در هرمزگان آغاز می شود که شهرستان های پارسیان، بندرلنگه، قشم و جاسک عمده مناطق صید این ریز ماهی هستند.
ریزماهی متو به روش صید متفاوت پرساین دو قایقی از دریا گرفته می شود که در این روش سنتی دو قایق در کنار یکدیگر به صیادی می پردازند.
پس از صید برای تولید پودر ماهی متو، این ماهی به دو روش ارگانیک خشک کردن ماهی به روش زمینی و خشک کردن ماهی به روش هوایی خشک می شود. که با متوسط ۸ الی ۱۰ ساعت آفتاب در روز و دمای حداکثر ۳۸ درجه سانتی گراد ، ۸ تا ۱۰ روز وقت لازم دارد.
پودر ماهی متو محصول جامد فرآوری شده ای ست که از آبگیری، پختن، جداسازی، خشک کردن و آسیاب ماهی متو بدست می آید. و با درصدهای مختلف درتولید خوراک دام وطیور و خوراک آبزیان مورد استفاده قرار می گیرد.
شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک متشکل از بزرگترین صیادان جنوب کشور با سه نسل تجربه صید و صیادی در زمینه تولید و فروش عمده پودر ماهی و ماهی خشک.
شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک دست دلالان و واسطه گران را کوتاه کرده و تمامی محصولات پودر ماهی و ماهی خشک تولیدی خود را مستقیم بدون واسطه عرضه می‌کند.
کاربرد پودر ماهی متو
کاربرد های این محصول بیشتر در کارخانه تولید خوراک دام ، کارخانه تولید خوراک طیور ، کارخانه تولید خوراک آبزیان ، کارخانه تولید خوراک میگو، تهیه کودهای درختی می باشد.
پودر ماهی متو برای خوراک طیور در حال حاضر این محصول در صنعت مرغداری که دومین صنعت کشور می باشد، مصرف فراوانی داشته و حدود ۱۲-۶ درصد از ماده تشکیل دهنده دانه مرغ را در بر می گیرد.
پودر ماهی متو برای خوراک دام
پودر ماهی متو برای خوراک گاو
پودر ماهی متو برای غذای ماهی طبق آمارها در سالهای اخیر با توسعه پرورش آبزیان، پودر و روغن ماهی به عنوان افزودنی های غذای آبزیان مورد استفاده قرار میگیرند.
پودر ماهی متو برای غذای میگو
پودر ماهی متو برای کود درخت
آنالیز پودر ماهی متو
ردیف مشخصات مقدار
۱ Protein ۶۲-۶۶
۲ Damp ۸
۳ Fat ۱۰٪ – ۶٪
۴ T.V.N ۱۲۰
۵ Urea Neg
۶ Total ash ۱۸
۷ Mold ۱۰>
۸ E.coil ۱۰>
۹ Salmonela Neg
چرا بهتر است پودر ماهی متو را از شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک تهیه نمائید؟
تحویل سریع
تمامی کارخانه‌ها و شرکت‌هایی که قصد خرید و فروش این محصول را دارند می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک قرارداد منعقد کنند.
امکان صادرات و ارسال به تمامی استان های ایران
شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک از بزرگ ترین تولید کنندگان این محصول در خاورمیانه است، و در حال حاضر تولید کننده ۸۷ شرکت در داخل و خارج از کشور می باشد. و با توجه به تولید با کیفیت، به تمامی استان های ایران و کشورهای سریلانکا، کویت، اندونزی، عمان، هند، امارات متحده عربی، پاکستان، غنا، روسیه، چین، مالزی، قطر، صادر می شود
شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک نامی آشنا برای مشتریان و خریداران عمده پودر ماهی و ماهی خشک.


  |     |     |  

   مشاهده شده: 376

صیادان جوان جاسک

آگهی های  صیادان جوان جاسک


» 1 Online
» 198 Today
» 1184 Yesterday
» 1382 Week
» 32418 Month
» 431974 Year
» 431974 Total
Record: 18217 (18.02.2022)