دستگاه های ردیاب شخصی و خودرویی

 •  
  •    نام آگهی دهنده: ساحل خزر
  •    وب سایت: www.irangreenexpo.ir
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  •    محله: سید خندان
  دستگاه های ردیاب شخصی و خودروییدستگاه های ردیاب شخصی و خودرویی

  دستگاه های ردیاب شخصی و خودرویی


  نگران سرقت اتومبیل خود نباشید در کسری از دقیقه آن را پیدا خواهید کرد نگران گم شدن اطفال و افراد مسن خانواده هم نباشید شما همواره با آن ها خواهید بود.
  ردیاب جی پی اس آلفا مدل ۵۰۲
  این ردیاب کوچکترین و ساده ترین مدل ردیاب، برای ردیابی موتور سیکلت و خودرو می باشد که می توانید به راحتی آنرا در هر جایی مخفی و جاسازی کنید و از طریق موبایل یا لب تاب اقدام به ردیابی نمایید. ( ۱۲ ماه گارانتی تعویض)
  مخصوص خودرو و موتور سیکلت و دوچرخه برقی. ویژگی این ردیاب عبارتند از: ۱- برق ۸ الی ۸۰ وات ۲- ردیابی آنلاین و آفلاین ۳- خاموش کردن با موبایل ۴- اپلیکیشن و سایت ردیابی پیشرفته ۵- تشخیص ضریه خوردن ۶- قابل اتصال به آژیر ۷- کاملا ضد آب و سایز کوچک ۸- تشخیص روشن و خاموش شدن خودرو
  ردیاب شخصی و خودرو آلفا مدل ۶۰۱
  این ردیاب جزو بهترین و با کیفیت ترین ردیاب شخصی موجود در بازار می باشد و باتوجه به اینکه بسیار سبک و کوچک است می توان آن را در کیف، چمدان، جیب و داخل خودرو بدون نیاز به نصب مخفی نمود وبدون هیچ گونه صدا و چراغی برای جلب توجه اقدام به شنود و ردیابی کودکان، بیماران آلزایمری و خاص،سالمندان، حیوانات و بازاریاب ها نمود. (۱۲ ماه گارانتی تعویض)
  مخصوص اتومبیل و حیوانهای خانگی. ویژگی این ردیاب عبارتند از: ۱- ۴۵ گرم وزن و سایز کوچک ۲- ردیابی آنلاین و آفلاین ۳- قابل استفاده اشخاص، حیوانات، خودرو ۴- اپلیکیشن و سایت ردیابی پیشرفته وامکانات متنوع ۵- دوعدد باطری شارژری ۶- مبدل برق ۱۲ الی ۳۶ ولت برای اتصال دایم به برق خودرو ۷- دکمه کمک اضطراری ۸- شوک سنسور داخلی ۹-میکروفن شنود پر قدرت
  ردیاب جی پی اس آلفا مدل ۶۰۲
  این ردیاب یکی از با کیفیت ترین و‌ارزانترین ردیاب ها، برای ردیابی انواع ماشین های سبک و سنگین، موتور سیکلت و دوچرخه می باشد. شما با نصب این ردیاب می توانید وسیله نقلیه خود را با قرار دادن یک سیم کارت (از هر نوعی) در داخل آن بوسیله موبایل یا کامپیوتر ردیابی کنید. و در مواقع اضطراری مانند سرقت می توانید به وسیله موبایل موتور ماشین یا موتور سیکلت را از هر فاصله ای در هر جای ایران خاموش نماید و تا خودتان دستور خاموشی را نزنید موتور سیکلت یا ماشین قابل روشن شدن نیست این کار توسط یک رله قطع کن بنزین انجام می شود که همراه ردیاب است. این ردیاب با اتصال به برق خودرو وسیله ای بسیار کاربردی برای کنترل و نظارت توسط شرکت های حمل و نقل ، شرکت های ترانزیتی و شرکت های اجاره خودرو می باشد.
  مخصوص ماشینهای سبک وسنگین، موتور سیکلت، دوچرخه. ویژگی این ردیاب عبارتند از:۱-اپلیکیشن و سایت ردیابی پیشرفته وامکانات متنوع ۲- برق ۱۲ الی ۲۴ ولت ۳- خاموش کردن با موبایل ۴- باتری بکاپ داخلی ۵- میکروفن برای شنود ۶- دکمه کمک اضطراری ۷- شوک سنسور داخلی ۸- آژیرکشیدن موبایل با باز شدن درب یا ضربه خوردن خودرو ۹- قابل اتصال به آژیر.
  جهت سفارش کالا از طریق شماره ی ۸۸۷۴۱۹۱۳-۰۲۱ و یا آدرس اینستاگرام sahelkhazartrade@ با ما در تماس باشید.    |     |     |     |  

  » 1 Online
  » 1 Today
  » 0 Yesterday
  » 1 Week
  » 1 Month
  » 1 Year
  » 1 Total
  Record: 1 (24.10.2020)
  Free PHP Counter