سکوبندی آزمایشگاه

 •  
  •    نام آگهی دهنده: به آزماسکوسامان
  •    استان: تهران
  •    شهر: احمدآبادمستوفی
  •    محله: ولیعصر جنوبی، گلایول هفتم
  سکوبندی آزمایشگاهسکوبندی آزمایشگاه

  سکوبندی آزمایشگاه


  سکوبندی آزمایشگاه

  سکوی کنار آزمایشگاهی (میز یک طرفه) :

  ۱- ابعاد:  با عرض ۶۰ الی ۸۰ سانتی متر و ارتفاع ۹۰ سانتی متر ساخته می شود.

  ۲- اسکلت بندی : از پروفیل فولادی استاندارد به سطح مقطع۳۰ * ۳۰ یا ۳۰* ۵۰ با رنگ پودری الکترواستاتیک جهت محافظت در برابر خوردگی با پایه های قابل تنظیم از جنس پیچ فولادی با کله کی PVC  جهت تراز نمودن سطح میز، که به صورت پایه و کلاف‌های پیش‌ساخته با پیچ و مهره در محل مونتاژ می‌گردد،.

  ۳- کمد بندی : کمدها  به اندازه ۷۰ * ۵۰ * ۱۰۰ دو در ویا ۷۰ * ۵۰ * ۵۰  به صورت  تک درب  یا  یک در یک کشو یا سه کشو  ساخته   می شود. بدنه کمدها از جنس MDF ‌به ضخامت ۱۶mm دورو ملامینه خارجی و درب‌های   MDF 18 میلیمتری  با پوشش HPL خارجی ودر قسمتهای برش خورده نوار PVC آلمانی پرس میشود ،جاپاهای مربوطه و کمدبندی به صورت یک در میان می باشد.

  ۴- ریل کشو : ریل کشو ها از نوع تمام ساچمه ای و سه تکه میباشد و کشو تا انتها بیرون می آید

  ۵- رویه :  رویه این میز از سنگ‌های گرانیت مشکی به صورت اسلب با طول بیشتر از ۵/۱ متر و یا سرامیک گرانیتی خارجی ضد اسید  ویا رزین اپکسی  ویا استیل می‌باشد که با زیرسازی مناسب بر روی اسکلت فولادی نصب می گردد. علت استفاده از این رویها مقاومت در برابر اسید و قلیا و نیز عدم رنگ‌پذیری نسبت به سایر رویه‌ها می‌باشد.

  ۶- لبه و قرنیزها : جهت جلوگیری از ریزش مواد درآزمایشگاه های شیمی در اطراف میز نصب  می گردد که از جنس رویه و به ارتفاع ۴و۷ سانتی متر  می باشد.

  ۷- دستگیره :  جهت استحکام از نوع پیچ و مهره ای می باشد ضمن داشتن  تنوع وراحتی در استفاده  , آلودگی کمتری بخود میگیرد و نظافت آن راحت تر میباشد

  میز وسط آزمایشگاهی (سکوی دو طرفه):

  ۱- ابعاد: با عرض۱۵۰-۱۱۰ سانتی متر و ارتفاع ۹۰ سانتی متر ساخته می شود.

  ۲- اسکلت بندی: از پروفیل فولادی استاندارد به سطح مقطع    ۳۰ * ۳۰ ویا ۳۰ * ۵۰ با رنگ پودری الکترواستاتیک جهت حافظت در برابر خوردگی با پایه های قابل تنظیم جهت تراز نمودن سطح میز، که به صورت پایه و کلاف‌های پیش‌ساخته با پیچ و مهره در محل مونتاژ می‌گردد .

  ۳- کمد بندی : کمدهای دودرب به اندازه ۷۰ * ۵۰ * ۱۰۰ و یا تک درب  ۷۰ * ۵۰ * ۵۰  و  یا  یک در یک کشو یا سه کشو  ساخته می شود . بدنه کمدها از جنس MDF ‌به ضخامت ۱۶mm دورو ملامینه خارجی و درب‌های   MDF 18 میلیمتری  با پوشش HPL خارجی ودر قسمتهای برش خورده نوار PVC آلمانی پرس میشود ،جاپاهای مربوطه و کمدبندی به صورت یک در میان می باشد .

  ۴- رویه : این میز از سنگ‌های گرانیت مشکی به صورت اسلب با طول بیشتر از ۱.۵ متر و یا سرامیک گرانیتی خارجی ضد اسید می‌باشد که با زیرسازی مناسب بر روی اسکلت فولادی نصب می گردد. علت استفاده از این رویه مقاومت در برابر اسید و قلیا و نیز عدم رنگ‌پذیری نسبت به سایر رویه‌ها می‌باشد .

  ۵- قرنیزها : جهت جلوگیری از ریزش مواد درآزمایشگاه های شیمی در اطراف میز نصب می گردد که از جنس رویه و به ارتفاع ۴ سانتی متر  می باشد.

  ۶- شلف (رف) : روی سکو به صورت دو طبقه به عرض ۳۰- ۲۰ سانتی متر و ارتفاع ۷۰ سانتی متر از اسکلت پروفیل فولادی  می باشد که طبقه اول آن با MDF به صورت داکت جهت عبور تأسیسات ساخته می شود و طبقه دوم آن از جنس MDF به صورت طبقه جهت گذاشتن لوازم می باشد.

  ۷- دستگیره :  جهت استحکام از نوع پیچ مهره ای می باشد و تنوع بیشتر را نیز دارا می باشد ( دستگیره های آلومینیومی سرتاسری بعلت قابل دید نبودن و در نتیجه تمیز نشدن محل دستگره آلودگی بالائی دارد و چون جهت نصب باید MDF از وسط شیار خورده ودر آن شیار جا سازی شود به مرور زمان MDF دو پوست شده و دستگیره کنده می شود در ضمن تنوعی هم ندارد و دیگر نمی شود دستگیره را تغییر داد) .    |     |     |     |  

  » 1 Online
  » 1 Today
  » 0 Yesterday
  » 1 Week
  » 1 Month
  » 1 Year
  » 1 Total
  Record: 1 (28.01.2021)
  Free PHP Counter