ثبت آگهی ویژه برای افزایش فروش و بازدید کسب و کار

عایقکاری موتورخانه مخازن عایق کاری موتورخانه مخازن کانال عایقکاری لوله

  •    واتساپ: 09198814904
  •    نام آگهی دهنده: گروه صنعتی مهدی
  •    شرکت: عایقکاری مهدی
  •    وب سایت:  kordlo-insulation.ir
  •     اینستگرام:  mahdi-kordlo-
  •    استان: گلستان
  •    شهر: گرگان
  •    محله: تهران کرج
عایقکاری موتورخانه مخازن عایق کاری موتورخانه مخازن کانال عایقکاری لولهعایقکاری موتورخانه مخازن عایق کاری موتورخانه مخازن کانال عایقکاری لوله
   مشاهده شده: 92   |     |     |  

عایق­ کاری مخازن موتورخانه

عایق­ کاری مخازن موتورخانه به طور کلی به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی (عایق حرارتی)، جلوگیری از آسیب دیدن قطعات در اثر خوردگی(عایق رطوبتی) و یا جلوگیری از نفوذ صدا (عایق صوتی) از عایق­کاری استفاده می­گردد. عایق­کاری در بخش­های مختلف یک ساختمان از در، پنجره، دیوارها، کف و سقف گرفته تا لوله­های انتقال آب وکانال­های توزیع هوا قابل اجرا بوده و می­تواند تا حد زیادی موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه­ های اقتصادی گردد. عایق­کاری سطوح داغ یکی از ساده­ترین و مقرون به صرفه ­ترین روش­های افزایش بازدهی انرژی است.

جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید  تماس ، ۰۹۱۹۸۸۱۴۹۰۴

اجرای صحیح عایق کاری

نصب صحیح مواد عایق کاری می تواند طول عمر این مواد را تا حد طول عمر دستگاه ها و یا لوله هایی که بر روی آنها لایه های عایق کاری تعبیه شده اند، تضمین نماید. بازدهی و طول عمر عایق مستقیماً به نحوه حفاظت از مواد عایق در برابر رطوبت، صدمات مکانیکی و شیمیایی وابسته است. بنابراین نوع پرداخت نهایی عایق بستگی به عوامل فوق الذکر دارد و از طرفی هزینه نهایی و زیبا سازی نیز در تصمیم گیری نهایی مؤثر می باشند. به طور کلی حفاظت عایق می تواند شامل موارد زیر باشد

پوشش محافظ در برابر اثرات اقلیمی

اساس کار این نوع پوشش¬ها محافظت در مقابل نفوذ آب می باشد، چرا که در صورت نفوذ آب به داخل عایق، کارآیی عایق بطور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد یافت. لذا برای جلوگیری از این امر بکارگیری پوشش محافظ فلزی یا پلاستیکی و … بسیار مناسب می باشد.

بخاربندها

بخاربند ها برای جلوگیری از نفوذ و عبور بخار آب موجود در هوا به لایه¬ها و سطوح عایق طراحی شده است. اتصالات و فصل مشترک های سطوح باید در مقابل نفوذ بخار به وسیله چسب های مخصوص آب بندی، محکم کاری و درز بندی شوند.

پوشش های مقاوم مکانیکی

این پوشش ها روکش های فلزی بسیار مقاوم در برابر صدمات مکانیکی وارده از سوی افراد، تجهیزات و ماشین آلات می باشند. مقاومت فشاری مواد عایق نیز در برابر صدمات مکانیکی باید مورد نظر، سنجش و ارزیابی قرار گیرد.

پوشش های مقاوم در برابر خوردگی و انتشار شعله آتش

در مواردی که حفاظت سطوح در برابر مخاطرات آتش سوزی حائز اهمیت باشد، مواد عایق و نوع پوشش های محافظ مورد استفاده، باید دارای لایه های مرکبی با خواص مورد نظر باشند. در این شرایط، اغلب پوشش ها و خمیرهای ماستیک باید مطابق با استانداردهای آتش سوزی، نرخ قابلیت انتشار شعله کمتر از ۲۵ داشته باشند. این نوع اطلاعات معمولاً توسط سازندگان این مواد ارائه شده است. مقاومت در برابر خوردگی نیز، بین مواد پوشش فلزی و پلاستیکی متغیر می باشد. پوشش های فلزی و فولاد ضد زنگ مناسب ترین و بهترین نوع مواد مقاوم در برابر خوردگی و ایجاد سوراخ و در نتیجه نشتی هستند. خمیر ماستیک هم عموماً مقاومت خوبی در مقابل خوردگی از خود نشان می دهد.

پوشش های ظاهری و پرداخت نهایی

طیف متنوعی از این نوع پوشش ها، که اغلب در مرحله نهایی به عنوان لایه محافظ عایق ها و سطوح عایق شده، نصب می¬گردند، مورد استفاده قرار می¬گیرد. بطور نمونه برای لوله های عایق کاری شده، خمیر ماستیک بعنوان لایه پوشش ظاهری و پرداخت نهایی مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از خشک شدن این لایه می توان، برای تشخیص بهتر نوع سیال داخل لوله، مانند آبگرم و سرد، لوله ها را رنگ آمیزی کرد.

پوشش های بهداشتی

این نوع پوشش ها جهت جلوگیری از رشد قارچ و باکتری روی سطح لوله و عایق بکار گرفته می شوند. این موضوع بخصوص در فرآیندهای تولید محصولات غذایی بسیار حائز اهمیت است.

عایق کاری منابع و مخازن

به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از هدر رفت حرارت لازم است مخازن حاوی سیالات سرد و گرم به صورت اصولی عایق کاری شوند. انتخاب و بکارگیری روش مناسب برای عایق کاری منابع و مخازن کاملاً به شرایط و مشخصات سیستم بستگی دارد. بطور مثال در شرایطی که انجام جوشکاری پیچ و پرچ روی بدنه مخازن و منابع مخاطره آمیز باشد، توصیه می شود برای رعایت نکات ایمنی از تسمه های فلزی جهت محکم کردن عایق روی بدنه مخازن و منابع استفاده نمود. همچنین می توان از صفحات تخت صلب نیز برای عایق کاری منابع و مخازن استفاده کرد. لازم به ذکر است که عایق های صلب باید متناسب با زوایای انحنای مخزن اجرا گردد.

عایق کاری کف مخازن

در مکان هایی که منابع و مخازن در تماس با زمین قرار دارند، نوع مواد عایق مورد استفاده نباید جاذب رطوبت باشد، لذا بایستی اطراف محل اتصال و تماس مخزن با زمین کاملاً با مواد عایق مناسب پوشیده شودتماس با مشاوران ۰۹۱۹۸۸۱۴۹۰۴
۰۹۱۹۵۰۱۵۴۸۹

عایق کاری سقف مخازن


عایقکاری موتورخانه مهدی

آگهی های  عایقکاری موتورخانه مهدی


فروش دستگاه کشبافی و نوار بافی

فروش دستگاه کشبافی و نوار بافی

   تهران تهران
  شماره تماس
۱۰ اسفند ۱۴۰۲   ( 2 روز پیش )
حسابداری و حسابرسی

حسابداری و حسابرسی

   خوزستان اهواز
  شماره تماس
۱۰ اسفند ۱۴۰۲   ( 2 روز پیش )