•  
  •    نام آگهی دهنده: احمدی
  •    وب سایت: psfv.co@gmil.com
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  •    محله: استاد معین
  فروش اروزیلفروش اروزیل

  فروش اروزیل


  شرکت پیشتاز صنعت فایبر گلاس ونوس

  اروزیل زاکسیل ۲۰۰- ۲۰۰ aerosil xysil
  اروزیل اونیک۲۰۰ – ۲۰۰ aerosil evonik degusa
  اروزیل فوسیل ۲۰۰ – ۲۰۰ aerosil fosil
  اروزیل اچ جی سیل ۲۰۰ – ۲۰۰ aerosil hjsil
  اروزیل ال سی ۲۰۰- ۲۰۰ lc
  اروزیل جی بی اس ۲۰۰- ۲۰۰ jbs

  فروش اروزیل fumed silica
  اروزیل دارای درصد بالایی از سیلیس با رنگ سفید می باشد . این ماده پرحجم و سبک است که در داخل مواد ریخته و به آن خاصیت ویسکوز شدن می دهد. از اروزیل جهت بالا بردن غلظت مواد و افزایش خاصیت چسبندگی و همچنین برای جلوگیری از ته نشینی استفاده می گردد و به لحاظ نرمی و خاصیت حجم دهندگی و صیقل دهندگی بعنوان پرکننده و جلوگیری از شره نیز کاربرد دارد .
  این محصول در صنایع گوناگونی مصرف می شود. نظیر صنعت فایبر گلاس که از اروزیل بیشتر در ساخت ژلکوت استفاده می شود و خاصیت پوششی دارد. صنایع آرایشی و بهداشتی به خاطر خاصیت حجم دهندگی و جلوگیری ازته نشینی، صنایع دارویی، صنایع غذایی، صنایع کامپوزیت، صنایع رنگ خودرو، گیاه پزشکی، چسب و مهر و موم، مرکب و…..
  این محصول علاوه بر خواص قبلی که ذکر شد بعنوان مات کننده و بهبود دهنده جریان پذیری سیالات غیر نیوتنی و در برخی موارد بهبود دهنده خواص فیزیکی و مکانیکی فرمولاسیون کاربرد دارد .
  اروزیل یا فوم سیلیکا بوسیله یک فرایند هیدرولیز شعله مستمر سیلیکون تتراکلرید sicl4 تولید می شود اروزیل طی این فرایند به فاز گازتبدیل می شود و سپس بصورت خود بخودی و کم در شعله اکسید هیدروژن با آب تشکیل شده بصورت متوسط واکنش داده میشود تا دی اکسید سیلیکون مورد نظر تولید می شود.
  دی اکسید سیلیکون کلوئیدی بعنوان یک گاز مایع برای بهینه سازی جریان پودر از اولین روزهای فشرده سازی مستقیم استفاده شده است. اروزیل ذرات فوم کوچک سیلیکا (کت) بزرگتر از ماده افزودنی و ذاتی ایجاد می کند و موجب کاهش نیروهای جاذبه ای بین آنها می شود اروزیل۲۰۰ ثبت نام شده kecl کره است. یک فوم سیلیکا هیدروفیل با مساحت خاص ۲۰۰m 2/g است.
  اروزیل از اوایل قرن بیستم کاربردهای فراوانی در صنعت پیدا کرده است. با توجه به فرایند تولید پریوژنیک این ماده با احتراق تتراکلریدسلیکون در شعله اکسیژن هیدروژن” سیلیس فومن دارای خواص جذاب است.این ماده از دی اکسید سیلیسیم آمورف براحتی پراکنده شده است و سطح آن توسط گروههای سیلانول بسیار واکنش پذیر است که برای واکنشهای شیمیایی در دسترس هستند. این خواص اروزیل را قادر می سازد بعنوان یک افزودنی جریان آزاد در مواد جامد مانند پودر بعنوان یک ضخیم کننده در مایعات مختلف و بعنوان یک پرکننده و تقویت کننده قوی در elastomers عمل کند.

  تمامی کالاهای تحویلی دارای ضمانت کیفیت و گارانتی عودت کالای غیر منطبق با نیاز مشتری می باشد.

  نام : شرکت پیشتاز صنعت فایبر گلاس ونوس

  کارشناس فروش : احمدی
  ارتباطات : همراه ۰۹۹۱۹۵۷۹۰۶۸
  ایمیل : psfv.co@gmail.com
  موقعیت: تهران    |     |     |     |  

  » 1 Online
  » 1 Today
  » 0 Yesterday
  » 1 Week
  » 1 Month
  » 1 Year
  » 1 Total
  Record: 1 (13.08.2020)
  Free PHP Counter