ثبت آگهی ویژه برای افزایش فروش و بازدید کسب و کار

فروش انواع مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی

  •    واتساپ: 09191205336
  •    نام آگهی دهنده: پاک آزما
  •    شرکت: پاک آزما
  •    وب سایت:  b2n.ir/d76457
  •     اینستگرام:  pakazma.com_
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  •    محله: بزرگراه نواب نبش محبوب مجاز غربی ساختمان سرو
فروش انواع مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهیفروش انواع مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی

فروش انواع مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی در اندازه دلخواه با ارسال فوری به تمام نقاط ایران
مونو آمونیوم فسفات،متانول،مونواتیلن گلیکول،هگزان،کربنات پتاسیم،پکتین،زانتان گام،نشاسته ذرت،پتاسیم پرمنگنات،اسید نیتریک،اسید کلریدریک،آمونیاک،آمونیوم کلراید،سوربات پتاسیم،پروپیلن گلیکول،روغن کرچک،اسید سولفونیک،بتائین،ایزوپروپیل الکل،استون،کلروفرم،گلیسیرین،پارافین،جیوه نقره ای اصل، اتانول طبی،زایلن،کلر،پرکلرواتیلن،فرمالین،دی آمونیوم فسفات،کافئین،گلایسین،گلوکز،مولیبدات سدیم،مونوآمونیوم فسفات،هگزان،پودر خامه قنادی،پرمنگنات پتاسیم،آب ژاول،آمونیوم کلراید،نشادر،اتانول،اسید سیتریک،اسید فسفریک،اسید نیتریک،ایزومالت،بهدامین،آمونیوم بی کربنات،بوتیل گلیکول،تگزاپون،تگزاپن،تری اتیلن گلیکول،جوش شیرین،سدیم بنزوات،زانتان گام،گوارگام،پکتین،ریتاردر،سیکلوهگزانون،سود پرک،سولفات مس،گوگرد،سدیم آلژینات،کشاورزی،دامداری،زنبورداری،پرورش ماهی،آبکاری فلزات،شیرینی پزی
۰۲۱۵۵۴۳۶۰۸۵
۰۹۱۹۱۲۰۵۳۳۶
۰۹۱۰۷۶۳۲۰۶۰
۱)کدام غذاها حاوی پروپیلن گلیکول هستند؟

سوپ های خشک شده.

سس سالاد.

مخلوط های پخت برای غذاهایی مانند کیک، کلوچه، نان دارچینی، بیسکویت، کاپ کیک و پنکیک.

مخلوط نوشیدنی های پودری

چای های طعم دار.

نوشیدنی بدون الکل.

۲)پروپیلن گلیکول به طور طبیعی در کجا یافت می شود؟

پروپیلن گلیکول یک مایع بی رنگ و بی بو است که ممکن است از نفت، گاز طبیعی یا منابع گیاهی به دست آید .

۳)پروپیلن گلیکول برای چه مواردی استفاده می شود؟

خلاصه پروپیلن گلیکول معمولاً به عنوان یک افزودنی غذایی استفاده می شود . این به حفظ رطوبت و همچنین حل کردن رنگ ها و طعم ها کمک می کند. همچنین در برخی داروها، محصولات آرایشی و بهداشتی، ضد یخ و سایر محصولات صنعتی استفاده می شود.

۴)آیا پروپیلن گلیکول برای پوست بی خطر است؟

پروپیلن گلیکول یک مرطوب کننده است، به این معنی که این ماده به مواد آرایشی اضافه می شود تا رطوبت را در پوست و مو افزایش دهد. پروپیلن گلیکول به خوبی توسط پوست قابل تحمل است و نباید باعث قرمزی یا تحریک شود .
۱)استون برای چه مواردی استفاده می شود؟

استون یک حلال مایع است که می تواند مواد دیگر را تجزیه و حل کند. شرکت ها از استون در محصولاتی مانند پاک کننده لاک ناخن، پاک کننده رنگ و پاک کننده لاک استفاده می کنند. برخی نیز از استون برای تولید پلاستیک، لاک و منسوجات استفاده می کنند.

۲)آیا استون برای پوست مضر است؟

از آنجایی که استون یک ماده شیمیایی طبیعی در بدن است، تا زمانی که قرار گرفتن در معرض آن کم باشد، آنقدرها هم که تصور می شود مضر نیست.

اگر در معرض مقادیر زیادی استون باشید یا برای مدت طولانی از استون استفاده کنید، همچنان می تواند باعث مشکلات سلامتی شود. دریافت استون روی پوست می تواند منجر به درماتیت شود .

۳)چرا استون یک حلال خوب است؟

استون به دلیل توانایی آن در حل کردن مواد قطبی و غیرقطبی حلال خوبی است ، در حالی که حلال های دیگر فقط می توانند یکی یا دیگری را حل کنند.

ترکیب شیمیایی استون شامل عناصری است که هم قطبی و هم غیرقطبی هستند، به این معنی که استون را می توان با مواد آلی و غیرآلی استفاده کرد. از دیگر موارد قیمت استون است که بسیار مقرون به صرفه می باشد.

۴)آیا استون ماده خطرناکی است؟

استون که با نام پروپانون نیز شناخته می شود، مایعی شفاف و بی رنگ است که بسیار قابل اشتعال است. …

در حالی که استون یک محصول پرمصرف است و حتی در بدن ما نیز ساخته می شود، یک ماده زائد خطرناک در نظر گرفته می شود و باید به درستی با آن برخورد و دفع شود.۱)کاربرد هگزان چیست؟

هگزان به عنوان یک حلال و یک عامل پاک کننده برای استخراج روغن های خوراکی از دانه سبزیجات استفاده می‌شود

۲)خرید هگزان صنعتی به چه منظور انجام می‌پذیرد؟

به دلیل اینکه هگزان به سرعت تبخیر می شود و در دمای ۴/۱۵۴ درجه فارنهایت می جوشد، گزینه مناسبی برای استخراج روغن های خوراکی می باشد. همین دلیل خرید هگزان صنعتی برای تولیدکنندگان بسیار اهمیت دارد.

۳) هگزان نرمال برای چه مواردی استفاده می شود؟

هگزان نرمال حلالی است که به عنوان پاک کننده در صنایع چاپ، نساجی، مبلمان و کفاشی استفاده می شود.

۴)آیا هگزان برای انسان مضر است؟

قرار گرفتن در معرض هوای آلوده به هگزان بر سیستم عصبی تاثیر می‌گذارد و باعث سرگیجه، حالت تهوع، سردرد و حتی بیهوشی می شود.
۱)کاربرد سدیم مولیبدات چیست؟

سدیم مولیبدات، دی هیدرات در ساخت رنگدانه های معدنی و آلی، به عنوان یک بازدارنده خوردگی، به عنوان یک افزودنی حمام برای تکمیل فلزات، به عنوان یک معرف برای آلکالوئیدها، و به عنوان یک ریز مغذی ضروری برای گیاهان و حیوانات استفاده می شود.

۲) سدیم مولیبدات برای چه مواردی در غذا است


  |     |     |  

   مشاهده شده: 109

» 1 Online
» 1 Today
» 0 Yesterday
» 1 Week
» 1 Month
» 1 Year
» 1 Total
Record: 1 (27.03.2023)