ثبت آگهی ویژه برای افزایش فروش و بازدید کسب و کار

فروش کربوکسی متیل سلولز خوراکی و صنعتی (سی ام سی)

  •    نام آگهی دهنده: پاک آزما
  •    شرکت: پاک آزما
  •    وب سایت:  b2n.ir/s36376
  •     اینستگرام:  parstabligh_org
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  •    محله: جمهوری
فروش کربوکسی متیل سلولز خوراکی و صنعتی (سی ام سی)فروش کربوکسی متیل سلولز خوراکی و صنعتی (سی ام سی)
   مشاهده شده: 556   |     |     |  

خرید کربوکسی متیل سلولز خوراکی و صنعتی (cmc) و قیمت فروش اینترنتی سی ام سی (کربوکسی متیل سلولز) خوراکی و صنعتی و قیمت فروش پودر سی ام سی
۰۲۱۵۵۴۳۶۰۸۵
۰۹۱۹۱۲۰۵۳۳۶
۰۹۱۰۷۶۳۲۰۶۰
۱)کربوکسی متیل سلولز برای چه مواردی استفاده می شود؟

CMC به طور گسترده ای در محصولات غذایی برای جذب و نگهداری آب ، کنترل رشد کریستال، ضخیم شدن، به عنوان چسب، افزایش عمر مفید و ایجاد بافت یا بدن مورد نظر استفاده می شود. بیشترین کاربرد حجمی آن در تهیه غذاهای خشک حیوانات خانگی است که با اضافه کردن آب گرم، سس مخصوص خود را تشکیل می دهند.

۲)چه غذاهایی حاوی کربوکسی متیل سلولز هستند؟

کربوکسی متیل سلولز، یک پلیمر محلول در آب آنیونی مشتق شده از سلولز بومی، به طور گسترده و به طور فزاینده ای در آماده سازی های دارویی، پانسمان زخم، لوازم آرایشی و مواد غذایی مانند محصولات شکلاتی ، بستنی ها، کیک های منجمد، ماکارونی فوری، استفاده می شود.

۳)کربوکسی متیل سلولز کجا یافت می شود؟

کربوکسی متیل سلولز سدیم کجا یافت می شود؟ کربوکسی متیل سلولز سدیم را می توان در مواد غذایی و لوازم آرایشی به عنوان یک اصلاح کننده ویسکوزیته یا غلیظ کننده و به عنوان تثبیت کننده امولسیون یافت. همچنین می توان از آن در تولید رنگ های آب پایه و کاغذ استفاده کرد.

۴)چگونه اتانول، CMC را حل می کند؟

CMC یک پلیمر محلول در آب است که در آب سرد یا گرم قابل حل است. در حلال های آلی نامحلول است، اما در حلال های قابل امتزاج به صورت اتانول یا استون حل می شود .


فروش کربوکسی متیل سلولز خوراکی و صنعتی (سی ام سی) خرید کربوکسی متیل سلولز خوراکی و صنعتی (سی ام سی) فروش کربوکسی متیل قیمت کربوکسی متیل دیجی شیمی فروشگاه آنلاین فروش سی ام سی صنعتی و خوراکی با قیمت مناسب | سی ام سی یا کربوکسی متیل سلولز با نام اختصاری CMC. کربوکسی متیل سلولز، یکی از مشتقات سلولز است و در صنایع دارویی و آرایشی و بهداشتی کاربرد دارد. از این ماده به عنوان ملین، ضخامت دهنده، امولسیون کننده و تنظیم ... کربوکسی متیل سلولز (‍CMC) از مشتقات سلولز بوده و بصورت گردی سفید رنگ، بدون رنگ و بو ... کربوکسی متیل سلولز – Carboxymethyl cellulose ... افزودن به سبد خرید. کربوکسی متیل سلولز در سه گرید بهداشتی، صنعتی، خوراکی تولید می شود. این ماده از مهم ترین افزودنی های خوراکی بوده که بطور گسترده در صنایع لبنی، گوشتی، انواع کنسرو ... فروش کربوکسی متیل سلولز خوراکی و صنعتی (سی ام سی - cmc) چینی و اروپایی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط گروه بازرگانی پارس بالک. قیمت کربوکسی متیل کیتوسان قیمت کربوکسی متیل نشاسته قیمت کربوکسی متیل سلولز جرم مولکولی کربوکسی متیل سلولز قیمت سی ام سی خوراکی Carboxymethyl cellulose قیمت تولیدکنندگان کربوکسی متیل سلولز فروش اینترنتی کربوکسی متیل سلولز

نهال فروشی آرش محمدپور

نهال فروشی آرش محمدپور

   تهران همه شهرها
  شماره تماس
۰۳ اسفند ۱۴۰۲   ( 8 روز پیش )
مکانیک سیار

مکانیک سیار

   البرز کرج
  شماره تماس
۰۴ بهمن ۱۴۰۲   ( 38 روز پیش )
فروش اسید لاکتیک

فروش اسید لاکتیک

   تهران تهران
  شماره تماس
۰۳ دی ۱۴۰۲   ( 68 روز پیش )
فروش و نصب درب اتوماتیک شیشه ای کرکره برقی فروش ویژه

فروش و نصب درب اتوماتیک شیشه ای...

   آذربایجان شرقی تبریز
  شماره تماس
۲۸ آذر ۱۴۰۲   ( 73 روز پیش )