متخصص تجهیز کردن سالن های جلسه، کنفرانس و همایش

 •  
  •    نام آگهی دهنده: مهندسی طنین سیما
  •    وب سایت:  www.taninsima.com
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  •    محله: برج بهار
  متخصص تجهیز کردن سالن های جلسه، کنفرانس و همایشمتخصص تجهیز کردن سالن های جلسه، کنفرانس و همایش

  متخصص تجهیز کردن سالن های جلسه، کنفرانس و همایش


  تجهیز سالن کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر شامل فراهم کردن تمامی تجهیزات صوتی، تصویری و اتصالات به شکلی است که پخش صدا و تصویر به بهترین شکل و باکیفیت‌ترین حالت ممکن در اتاق جلسه انجام شود.
  شرکت طنین سیما، سابقه کار در سفارت ژاپن، بیمارستان لبافی نژاد، بیمارستان امام خمینی، مرکز ابن سینا، کتابخانه ملی و بسیاری از پروژه های ملی و خصوصی
  وقتی تجهیزات صوتی و تصویری سالن کنفرانس و سیستم کنفرانس وارد بازار شد انقلابی باور نکردنی در اتاق کنفرانس به وجود آورد و خیلی زود جزیی جدایی ناپذیر از اتاق های کنفرانس در سراسر دنیا شد.
  تجهیز سالن همایش از اهمیت ویژه ای برای سازمان ها برخوردار است چرا که جلسات بین کارمندان و رییس و قرارهای تجاری یک امر رایج برای شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. تجهیزات و ملزومات مدیریت جلسات در کنفرانس ها، نقش پررنگی در کاهش چالش های جلسات عمومی دارد.
  با راه اندازی اتاق کنفرانس خوب و با تجهیزات کنفرانس با کیفیت، رسمیت کاملی را به جلسه اعطا می کنید و به همه می فهمانید که در یک پروسه جدی قرار گرفته اند.
  وقتی تعداد شرکت کنندگان در جلسه همایش زیاد می شود کنترل جلسه نیز سخت شده و اینجاست که یک سیستم کنفرانس و وسایل مورد استفاده در سالن همایش، کارآمد به شدت مورد نیاز شما خواهد بود. سیستمی که بتواند تعداد شرکت کنندگان فعال را کنترل کند، وقایع را ضبط و رکورد کند، صفحه نمایش را برای اجرای فایل پاورپوینت کنترل کند و بسیاری از مسائل دیگر که تجهیزات کنفرانس مناسب می تواند آن ها را رفع کند.
  در ادامه با طنین سیما همراه باشید تا تجهیزات سالن همایش و کنفرانس را با هم بررسی کنیم.
  تجهیز حرفه ای سالن همایش
  سیستم کنفرانس دیجیتال و آنالوگ
  سالن های کنفرانس یکی از نیازهای سازمان ها، ادارات، شرکت های دولتی و خصوصی و … می باشد. سیستم سالن کنفرانس به دو بخش آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شود. سییستم آنالوگ صرفا برای پخش صدا استفاده می شود ولی سیستم دیجیتال امکانات بی نظیری مانند رای گیری، اتوترک (چرخش خودکار دوربین به سمت میکروفون در حال استفاده)، ترجمه همزمان، حضورغیاب و … دارد.
  معمولا به دلیل ضعیف بودن صدای میکروفن های داخلی این سیستم ها، مشتری ها دوست دارند تا سیستم اضافی برای تجیهز سالن همایش، بلندگو نیز به همراه سیستم کفرانس نصب کنند. این مجموعه شامل یک یا چند میکروفون رییس جلسه و تعدادی شرکت کننده است.
  خرید تجهیزات سالن همایش و نکاتی که باید در نظر بگیرید
  نکات خرید
  متراژ سالن جلسه
  آیا نیاز به سیستم اتوتِرَک (فیلمبرداری خودکار از جلسه) دارید؟
  آیا نیاز به سیستم ویدئو کنفرانس دارید؟
  بودجه شما برای تجهیزات کنفرانس چه میزان است؟
  آیا نیاز به یک نمایشگر ویدیویی در اتاق کنفرانس و همایش هستید؟
  چه نوع صوت جانبی ای را می پسندید؟
  لیست تجهیزات صوتی و تصویری سالن کنفرانس
  ۱- میکروفون کنفرانس جهت استفاده در سالن همایش
  کیفیت صدای خروجی ارتباط کاملا مستقیمی با کنسول ورودی صدا دارد؛ بنابراین اهمیت ورودی صدا کاملا مشخص بوده و واضح است که نقطه شروع رسیدن به این هدف، اصلی ترین تجهیزات صوتی سالن کنفرانس یعنی؛ میکروفون مناسب است.
  شرکت طنین سیما –


  متخصص تجهیز کردن سالن های جلسه، کنفرانس و همایش متخصص تجهیز کردن سالن های جلسه، کنفرانس و همایش

    |     |     |     |  

  » 1 Online
  » 1 Today
  » 0 Yesterday
  » 1 Week
  » 1 Month
  » 1 Year
  » 1 Total
  Record: 1 (24.10.2020)
  Free PHP Counter