محصولات فوراورلیوینگ

 •  
  •    نام آگهی دهنده: امیربهشتی
  •    وب سایت: www.forevershopco.com
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  •    محله: خیابان ولیعصر- خیابان معزالسلطان- پلاک 57
  محصولات فوراورلیوینگمحصولات فوراورلیوینگ

  محصولات فوراورلیوینگ


  محصولات فوراورلیوینگ

  خون حیات بخش آلوئه ورای آمریکا

  آلوئه باربادنسیس میلر. نام دهان پرکنی است، اما ارزش شناختن دارد. در نواحیِ کم آب مختلف در سراسر دنیا بیش از ۴۰۰ گونه گیاه آلوئه وجود دارد. هر یک از این گونه ها، خواص خاص خود را دارد؛ اما فقط یک گونه از این گیاه است که در طول تاریخی هزار ساله، مردمان به خواص جادویی آرامش بخشی و تسکین دهی­اش پی برده اند: آلوئه باربادنسیس میلر که با عنوان «خون حیات بخش آلوئه ورای آمریکا» نیز شناخته می شود. این گیاه به عنوان یکی از کهن ترین گیاهان شناخته شده، تاریخی هزاران ساله دارد و می توان آثارش را بر روی الواح گلی دوره سومریان که ۲۲۰۰ سال پیش از میلاد مسیح می زیسته اند پیدا کرد. در طول این تاریخ کهن، خواص آرامش بخشی، خنک کنندگی و مرطوب کنندگی آلوئه ورا همواره مورد تمجید و استفاده مردمان بوده  است. این گیاه، مرهمی بر سوختگی های جزئی به شمار می آمده، آرام کننده و شفابخش پوست های ملتهب بود، و توانایی شگفتی در بازسازی و احیای طبیعی پوست داشته است. اما اکنون به مدد علم، نوآوری، و فعالیت های تیم تحقیق و توسعه ما، آلوئه ورای آمریکا تبدیل به بهترین محصولی شده که بهترین های آلوئه ورا را مستقیما به شما پیشکش می کند.

  آلوئه ورا

  آلوئه ورا در مقام یکی از کهن ترین گیاهان شناخته شده، که خواص فراوانی برای بدن انسان دارد، همواره به خاطر ویژگی های آرامش بخش، خنک کننده و نرم کننده اش مورد تحسین بوده است. این محصول وقتی بر روی پوست استعمال شود، می تواند مرهمی بر سوختگی های جزئی به شمار آمده، آرام کننده و شفابخش پوست های ملتهب باشد و توانایی شگفتی در بازسازی و احیای طبیعی پوست داشته باشد. اما جادوی اصلی آلوئه ورا، وقتی است که آن را میل کنید. خوردن روزانه آلوئه ورا، کمک فراوانی به هضم غذا کرده و قدرت جذب مواد مغذی در بدن را افزایش می دهد، و طبق تحقیقات اخیر، با گنجاندن آلوئه ورا در رژیم غذایی روزانه، جذب مواد مغذی تا سه برابر بیشتر خواهد شد. اکنون به مدد علم، نوآوری، و فعالیت های تیم تحقیق و توسعه ما، آلوئه ورای آمریکا تبدیل به بهترین محصولی شده که بهترین های آلوئه ورا را مستقیما به شما پیشکش می کند.

  جمهوری دومینیکن

  ژل خالص و غنی شده آلوئه ورا، منبع اصلی محصولات خارق العاده ماست. کمپانی فوراِور لیویونگ در راستای کنترل کیفیت محصولات خود، مزارع اختصاصی آلوئه را در ریو گراند والی در جنوب تگزاس را دایر کرده است و افزون بر آن، دارای مزرعه ای به مساحت ۲۶ کلیومتر مربع (۲۶۳۰ هکتار) در جمهوری دومینیکن است که این مزرعه، بزرگ ترین مزرعه آلوئه ورا در جهان به شمار می رود.

  تگزاس

   ژل خالص و غنی شده آلوئه ورا، اصلی ترین منبع محصولات خارق العاده ماست. ما دقت فراوانی به خرج می دهیم تا همواره به این اطمینان خاطر برسیم که بهترین آلوئه ورا را برای شما فراهم می آوریم. از آن جا که آلوئه ورا، اصلی ترین منبع محصولات کمپانی فوراِور لیویونگ است، این کمپانی مزارع اختصاصی آلوئه را در ریو گراند والی در جنوب تگزاس را دایر کرده است و افزون بر آن، دارای مزرعه ای به مساحت ۲۶ کلیومتر مربع (۲۶۳۰ هکتار) در جمهوری دومینیکن است که این مزرعه، بزرگ ترین مزرعه آلوئه ورا در جهان به شمار می رود.

  مالکیت مزارع ما

  در کمپانی فوراِور لیویونگ، این شعار سر زبان هاست که «هر چیزی که بهترین نباشد، ارزشی ندارد». ما بر این باوریم که برای رسیدن به بالاترین استانداردهای این صنعت، بهترین نقطه آغاز آن است که خودمان اقدام به کشت آلوئه کنیم. ژل آلوئه ورا اصلی ترین منبع بسیاری از محصولا خارق العاده ماست و از این رو، نهایت دقت و وسواس را به خرج می دهیم تا اطمینان یابیم که بهترین محصول را برداشت می کنیم. وانگهی برای آن که نسبت به کنترل کیفیت آلوئه خود اطمینان داشته باشیم، مالکیت صد در صدی مزرعه آلوئه خود در ریو گراند والی تگزاس و مالکیت صد در صدی مزرعه آلوئه ۲۶۳۰ هکتاری خود در جمهوری دومینیکن که بزرگ ترین مزرعه آلوئه ورا در جهان است) را خودمان در اختیار گرفته ایم. با کنترل ۱۰۰% مزارع، می توانیم فصل کاشت، انتخاب نهال، روش کوددهی و بذرپاشی، فصل برداشت، فرآوری، انبارسازی، و تحویل را کاملا کنترل نماییم.

  از همه مهم تر آن که این کنترل ها بدان معناست که وقتی ژل فرآوری شده آلوئه ورا به کارخانه می رسد، هیچ نگرانی و شکی در مورد کیفیت آلوئه خام نداریم. ما در کمپانی فوراِور لیوینگ می دانیم که همیشه بهترین آلوئه ورا را در اختیار داریم و از این رو مطمئنیم که بهترین محصولات آلوئه را تولید می کنیم.

  چرا؟

  چون خودمان آلوئه را پرورش می دهیم.

  برداشت و درو با دست

  گیاهان آلوئه ما، از همان مرحله کاشت، تا مرحله داشت و نهایتا برداشت، با دقت تغذیه می شوند و با همان دقتی که برای رعایت استانداردها در محصولات نهایی مان داریم، در تمام مراحل کاشت و برداشت آلوئه نیز وسواس و دقت به خرج می دهیم. کشاورزان ما، آلوئه را با دست می چینند و با دقتی هر چه تمام تر از آن مراقبت می کنند. برگ این گیاه ظرف چند ساعت فرآوری می شود، و به همین دلیل است که ژل آلوئه ورای ما تا این حد خالص و تازه است و خواص خود را حفظ کرده است.

  رشد و برداشت

  وقتی زمان برداشت و فرآوری آلوئه فرا می رسد، ما تمام دانش علمی ِخود را صرف این موضوع می کنیم که تازه ترین و انحصاری ترین محصول را روانه بازار کنیم. چیزی که ما در زمان برداشت مشاهده می کنیم ان است که طبیعت، شگفت انگیزترین هدیه خود را در قالب آلوئه به ما تقدیم کرده است و از این رو، دانشمندان ما تلاش خود را صرف این می کنند که تمام پتانسیل ها و خواص بالقوه آلوئه را استخراج کنند. با توجه به همین موضوع، فرایند انحصاریِ برداشت و غنی سازی آلوئه در کمپانی ما هر سال تکامل می یابد تا بتوانیم نه تنها تازگی آلوئه را در بالاترین حد خود حفظ کنیم، بلکه افزون بر آن، خواص آلوئه را نیز در محصولات خود به حداکثر برسانیم.

  تا کنون، ما توانسته ایم در این فرایند، کاشت و برداشت دستی و تکنیک های فرآوری خود را حفظ کنیم و محصولات به دست آمده را به بهترین نحو کنترل نماییم. در همین راستاست که حتی برای کنترل گیاهان هرزه و همچنین استفاده از کودهای طبیعی، به طور کاملا سنتی از بز و گوسفند استفاده می کنیم.

  برای رسیدن به تاثیرگذاری هر چه بیشتر، کمپانی فوراِور لیوینگ کنترلی کامل بر مزارع خود دارد تا منبع اولیه محصولات خود را به بهترین نحو به دست آورد زیرا با این فرایند است که می توانیم اطمینان کامل داشته باشیم که گیاهان آلوئه در طول کشت، داشت، و برداشت، به خوبی تغذیه شده و استانداردهای اعمال شده بر آنها، به همان دقتی است که در محصولات نهایی خود به خرج می دهیم.

  فرآوری بهترین محصول

  وقتی زمان آن فرا می رسد که آلوئه­ی طبیعی و کاشته شده­ی خود را فرآوری کنیم، تمام توان خود در کنترل کیفیت این فرآوری را به کار می گیریم. ما مثل سرآشپزهایی که بهترین مواد را برای تهیه بهترین غذا به کار می برند، از بهترین تجهیزات استفاده می کنیم تا ظرف چند ساعت پس از برداشت آلوئه، آن را به ایده آل ترین حالت ممکن به آزمایشگاه های خود منتقل نماییم.

  فقط بهترین ها

  وقتی رکس، پویایی ها و پتانسیل های چیزی را ترسیم می کرد که قرار بود شرکت فوراِور لیوینگ و آلوئه ورای آمریکا شود، یکی از مهم ترین جنبه های این پویایی ها، توانایی تامین محصولات با بالاترین کیفیت در سراسر دنیا بود. ستایش رکس از کیفیت و پایبندی اش به این جنبه از تولید، در تمام این سال ها نه تغییر کرده و نه دستخوش مصلحت اندیشی های دیگر شده است. دقیقا به همین دلیل است که ما هیچ چیز جز کنترل ۱۰۰% بر فرایند تولید خود از مرحله کشت تا آخرین مرحله تولید را نمی پذیریم. حتما قبلا هم شنیده اید که در شرکت فوراِور لیوینگ، «هر چیزی که بهترین نباشد، ارزشی ندارد».

  و این حرف، عین حقیقت است.

  فوراِور لیوینگ خواهان چیزی جز بهترین کیفیت در تک تک مراحل تولید خود نیست، و از همین روست که همواره تضمین می کند بهترین آلوئه را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. بعلاوه، همین میزان وسواس و دقت را در رساندن محصولات برداشت شده از مزرعه به کارخانه نیز به خرج می دهیم. برگ های چیده شده، ظرف چند ساعت پس از برداشت، فرآوری می شوند تا اطمینان حاصل شود که ژل غنی شده و فرآوری شده آلوئه ورا، در تازه ترین حالت خود قرار دارد و کیفیت های درونیِ به بهترین نحو، حفظ شده است، به گونه ای که در زمان کار بر روی این محصول، چیزی جز بهترین و تازه ترین آلوئه ورای دنیا را در محصولات نهایی مان نمی گنجانیم.

  و وقتی این گیاه به کارخانه و مرحله تولید نهایی می رسد، می توانید همچنان اطمینان داشته باشید که هر یک برگی که روی میز کارخانه است، با دقتی هر چه تمام، پرورش یافته و تمام استانداردهای موجود در زمینه کاشت، داشت، و برداشت گیاهان آلوئه، با وسواس فراوان مورد توجه و دقت قرار گرفته است.

  این شیوه فوراِور لیوینگ است، شیوه ای که رکس موان برای فوراِور لیوینگ به ارمغان آورده است.

   بسته بندی در بهترین حالت

  بسته به روش کاشت، آب و هوا، فصل، و شرایط ذخیره سازی، مواد خام می توانند تا ۵۰۰% تغییر و تفاوت داشته باشند. با عنایت به تمام اقداماتی که ما در راستای تضمین کیفیت آلوئه خود انجام می دهیم، برگ های آلوئه بلافاصله پس از برداشت، بسته بندی شده و ظرف چند ساعت با کشتی به کارخانه منتقل می شوند تا اطمینان حاصل شود که شما، خالص ترین و تازه ترین ژل آلوئه را با تمام خواص و کیفیت های ذاتی این گیاه دریافت می کند.

  کشاورزان بومی

  ما در کمپانی فوراِور لیوینگ، همواره بر «فرهنگ موفقیت» تاکید کرده ایم، و این فرهنگ، مبتنی بر تعهدمان به ارتقای زندگی افرادی است که محصولات مان را مصرف می کنند. در عین حال، هیچ گاه از کسانی که این مزیت را برایمان میسر ساخته اند غافل نشده و نخواهیم شد… ما کشاورزان بومی را به استخدام در آورده ایم و بهترین شرایط کاری را برایشان فراهم ساخته ایم. نحوه تعامل ما با کشاورزان و نحوه پرداخت حق الزحمه های آنان، مایه رشک و غبطه دیگران است.

  تجهیزات بندری

  با عنایت به تمام اقداماتی که شرکت فوراِور لیوینگ برای تهیه بهترین محصولات آلوئه در جهان می کند، طبیعی است که اهمیت بسیار فراوانی هم به کنترل و بهینه سازی نحوه انتقال محصولات توسط کشتی بدهد. امکاناتی که ما در بندر پیورتو پلاتو داریم، به ما امکان می دهد تا آلوئه های بسته بندی شده در مزارع را در محیطی بسته و کنترل شده انتقال دهیم. نقطه انتقال این محصولات، آزمایشگاه هایی است که ما در محل مزارع دایر نموده ایم.

  تاثیر مثبت

  برخلاف دیگر شرکت ها که همواره دم از مسئولیت پذیری های زیست محیطی می زنند و ادعا می کنند که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کنند، شرکت فوراِور لیوینگ همواره به شیوه ای کاملا عملی، اقدام به ارزیابی تاثیرات خود بر محیط زیست می نماید. چرا؟ زیرا اعتقاد داریم درست ترین کار در قبال محیط زیست همین است.

  ما حتی اقدام به اخذ مجوز «سازمان بین المللی استانداردسازی» (ایزو) نمودیم. ایزو یک سازمان مستقل است که تاثیرات زیست محیطی شرکت ها را ارزیابی می کند. فراتر از این اقدامات، ما در سال ۲۰۰۶ اقدام به اجرای برنامه ای رسمی جهت پایداری محیط زیست نمودیم و هدف مان از این برنامه، آن بود که تمام اقدامات خودمان را به چالش بکشیم. سیستم مدیریت محیط زیست این شرکت، موفق به اخذ گواهی ایزو ۱۴۰۰۰ شد و از آن زمان تا امروز، هر سال این گواهی تمدید شده است.

  طبیعتا شرکت فوراِور لیوینگ با در اختیار داشتن ۵۰ میلیون اصله گیاه آلوئه ورا در مزارع جمهوری دومینیکن و ایالت تگزاس، بهترین نقطه آغاز را در اختیار دارد. یک عملیات ریاضی ساده است؛ خودتان حساب کنید: وقتی بحث تبدیل دی اکسید کربن به اکسیژن مطرح می شود، هر ۲۰ بوته آلوئه ورا می توانند به اندازه یک درخت، دی اکسید کربن را به اکسیژن تبدیل کند. بنابراین، شرکت فوراِور لیوینگ، صرفا با اتکا به آلوئه ورا، سالانه ۲۰ میلیون تن دی اکسید کربن را از بین می برد و زمین را پاکیزه می سازد.

  اگر بدانیم که هر یک اثر کربن خالصِ محصولات فوراِور لیوینگ، اثری مثبت بر محیط زیست است، آن گاه از دانستن این موضوع به خود خواهیم بالید.

  تعادل محیط زیستی

  اثر کربن خالص محصولات فوراِور لیوینگ، اثری مثبت و خالص بر محیط زیست است. وقتی بحث تبدیل دی اکسید کربن به اکسیژن پیش می آید، باید بدانیم که هر ۲۰ بوته آلوئه به اندازه یک درخت، می توانند از دی اکسید کربن، تولید انرژی اکسیژن کنند. بنابراین، شرکت فوراِور لیوینگ، صرفا با اتکا به آلوئه ورا، سالانه ۲۰ میلیون تن دی اکسید کربن را از تبدیل به اکسیژن کرده و بدین طریق، زمین را پاکیزه می سازد. برخلاف دیگر شرکت ها که همواره دم از مسئولیت پذیری های زیست محیطی می زنند و ادعا می کنند که کمترین آسیب را محیط زیست وارد می کنند، شرکت فوراِور لیوینگ همواره به شیوه ای کاملا عملی، اقدام به ارزیابی تاثیرات خود بر محیط زیست می نماید.

  کنترل طبیعی گیاهان هرزه

  ما برای آن که بتوانیم رشد گیاهان هرزه را کنترل نماییم و ضمنا، بتوانیم برای پرورش آلوئه، از کودی ۱۰۰% طبیعی استفاده کنیم که نه ضرری برای محصولات مان داشته باشد و نه به محیط زیست آسیب برساند، از شیوه سنتیِ بز و گوسفند استفاده می کنیم. خود بزها و گوسفندها هم حتما از این وضعیت خوشحال هستند!

  کود طبیعی

   گیاهان سالم در محیطی رشد می کنند که سالم باشد. ما چه در مزارع تگزاس و چه در مزارع جمهوری دومینیکن، از بزها و گوسفندها برای تولید کود طبیعی استفاده می کنیم. البته بزها و گوسفندها در کنترل گیاهان هرزه نیز نقشی اساسی دارند. استفاده از این حیوانات به ما امکان می دهد تا بدون آن که ضرری به گیاهان وارد شود، یا ضرری متوجه محیط زیست باشد، کودهایی طبیعی به گیاهان آلوئه خود برسانیم.    |     |     |     |  

  » 1 Online
  » 1 Today
  » 0 Yesterday
  » 1 Week
  » 1 Month
  » 1 Year
  » 1 Total
  Record: 1 (21.10.2020)
  Free PHP Counter