مواد جاذب (دسیکانت)، آلومینااکتیو ،کربن اکتیو، مولکولارسیو

 •  
  •    نام آگهی دهنده: اکرم آخوندزاده
  •    شرکت: زاگرس کمپرسور ایرانیان
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  مواد جاذب (دسیکانت)، آلومینااکتیو ،کربن اکتیو، مولکولارسیومواد جاذب (دسیکانت)، آلومینااکتیو ،کربن اکتیو، مولکولارسیو

  مواد جاذب (دسیکانت)، آلومینااکتیو ،کربن اکتیو، مولکولارسیو


  شرکت زاگرس کمپرسور ایرانیان تامین کننده انواع مواد جاذب (دسیکانت) ، آلومینااکتیو ، کربن اکتیو، مولکولارسیو، کربن مولکولارسیو، سیلیکاژل ، زئولیت و … .
  انواع مواد جاذب تامین شده:
  ۱- آلومینا اکتیو (آلومینا فعال) : این ماده به طور عمده در درایر جذبی به منظور جذب رطوبت استفاده میشود. درایرهای جذبی در سیستم های تولید هوافشرده استفاده گسترده دارند و هوای خروجی از کمپرسور را خشک میکنند شرکت زاگرس کمپرسور تامین کننده آلومینا فعال در انواع سایزها میباشد.
  ۲- کربن اکتیو(کربن فعال، زغال اکتیو) : این ماده به طور عمده به منظور جذب بخارات روغن در سیستم های تولید هوافشرده استفاده میشود و جاذب بخارات روغن میباشد. شرکت زاگرس کمپرسور تامین کننده این مواد در انواع سایزها و مدل های میباشد.
  ۳- زئولیت : این ماده در پکیج های تولید گاز اکسیژن(اکسیژن ساز) به منظور جذب هر گونه ناخالصی از هوا( به غیر از گاز اکسیژن) استفاده میشود که سبب میشود نهایتا اکسیژن با خلوص بسیار بالا از سیستم خارج گردد.
  ۴- کربن مولکولارسیو (CMS) : این ماده در پکیج های تولید گاز نیتروژن(نیتروژن ساز) به منظور جذب هر گونه ناخالصی از هوا( به غیر از گاز نیتروژن) استفاده میشود که سبب میشود نهایتا نیتروژن با خلوص بسیار بالا از سیستم خارج گردد.
  ۵- مولکارسیو و سیلیکاژل : از دیگر جاذب ها هستند که جهت جذب رطوبت استفاده میگردد.
  تامین مواد فوق با بهترین کیفیت و قیمت ارائه میگردد.
  کارشناسان و مهندسین با تجربه و توانمند شرکت زاگرس کمپرسور ایرانیان قادر خواهند بود در صورت درخواست مشتریان محترم، مشاوره های فنی لازم جهت خرید مواد فوق را ارائه نمایند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره های فنی – اقتصادی با کارشناسان شرکت زاگرس کمپرسور ایرانیان تماس حاصل فرمایید.
  کارشناس فروش : ۰۹۱۹۴۰۷۹۹۶۲
  تلفن ثابت:۹۱۰۰۹۴۹۶-۰۲۱
  میل : sales@zagroscompressor.com
  آدرس سایت:    |     |     |  

     مشاهده شده: 2

  اکرم آخوندزاده

  آگهی های  اکرم آخوندزاده


  » 15 Online
  » 1131 Today
  » 1754 Yesterday
  » 2885 Week
  » 36495 Month
  » 253093 Year
  » 253093 Total
  Record: 18217 (18.02.2022)