نمایندگی فروش ماشین آلات لیزری تمیز کننده، جوشکاری، برشکاری و حکاکی با تکنولوژی جدید لیزری

 •  
  •    نام آگهی دهنده: Javad Abedi
  •    شرکت: Behdis Group
  •    وب سایت: www.nikavargroup.com
  •    استان: اصفهان
  •    شهر: اصفهان
  •    محله: خیابان شیخ بهایی- کوچه ۲۹ -ساختمان ایزدی
  نمایندگی فروش ماشین آلات لیزری تمیز کننده، جوشکاری، برشکاری و حکاکی با تکنولوژی جدید لیزرینمایندگی فروش ماشین آلات لیزری تمیز کننده، جوشکاری، برشکاری و حکاکی با تکنولوژی جدید لیزری

  نمایندگی فروش ماشین آلات لیزری تمیز کننده، جوشکاری، برشکاری و حکاکی با تکنولوژی جدید لیزری


  شرکت HEROLASER تولید کننده انواع ماشین های با عملکرد لیزر از جمله ماشین ها و تجهیزات پاک کننده ( تمیز کننده) لیزری ( شبیه به عملکرد سند بلاست ولی با کیفیت بسیار بالاتر ) ، ماشین های جوشکاری لیزری ، ماشین های برشکاری لیزری و ماشین آلات حکاکی لیزری می باشد. با توجه به کاربرد گسترده این تجهیزات در صنایع گوناگون و بهره مندی از تکنولوژیهای پیشرفته ، این تجهیزات به میزان زیادی بازدهی صنایع مرتبط را افزایش می دهد. از این رو جهت توسعه و پیشرفت تجهیزات مورد استفاده فوق در صنایع داخلی کشور، شرکت نیک آور سعی دارد با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به ویژه ماشین آلات فوق، زمینه فعالیت و همکاری بیشتری را با شرکتهای داخلی و خارجی فراهم آورد.
  این شرکت به عنوان شرکتی تکنولوژی محور که در زمینه تحقیق و توسعه ، تولید و فروش تجهیزات پردازش لیزر فعالیت می کند ، تولید کننده ماشین های متنوع برش لیزری ،جوش ، پاک کننده ها و حکاکی لیزری می باشد می باشد و این شرکت با بهره مندی از نیروهای متخصص و خطوط تولید پیشرفته، می تواند بر اساس نیاز مشتریان ، تجهیزات و راهکارهای متفاوت ارائه دهد.
  محصولات این شرکت در زمره تجهیزات مرتبط با صنایع مختلف از جمله صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی، کشتی سازی ، خودروسازی ، تجهیزات صنعتی ، ماشین سازی، ماشین کاری ، قالب سازی، جواهر آلات، عینک سازی ، صنایع دستی ، تجهیزات پزشکی و غیره می باشد و مورد استفاده قرار می گیرد.
  شرکت HEROLASER به واسطه روابط بین المللی موثر خود با شرکتهای معتبر ، بازارهای جدیدی را با شرکای استراتژیک خود در کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی ایجاد نموده است به نحوی که فروش و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت در منطقه خاورمیانه فقط از طریق نماینده انحصاری آن ، شرکت نیک آور صورت می پذیرد.

  لیست محصولات
  ۱-ماشین های پاک کننده لیزری Laser Cleaning Machines
  ۲-ماشین های جوش لیزری Laser Welding Machines
  ۳-ماشین آلات برش لیزری Laser Cutting Machines
  ۴-ماشین های حکاکی لیزری Laser Marking Machines
  معرفی محصولات
  – ماشین پاک کننده لیزری
  دستگاهی است که بوسیله تابش پرتو لیزر به سطوح فلزی و غیر فلزی ، لایه های اضافی از جمله رسوب آهن و زنگ، گریس ،روغن و … را که بواسطه قرارگرفتن در مجاورت هوا و آلودگیهای محیطی بوجود می آیند ، تمیز کرده و ازبین می برد.
  – ماشین آلات جوش لیزری ماشین های جوش لیزری از تکنولوژیهای جدید و پرکاربرد در صنایع می باشد که بوسیله تابش پرتو لیزر، عملیات جوشکاری را انجام میدهد و بخاطر سرعت، حرارت و دقت بسیار بالای خود در جوشکاری، نیازی به دخالت گازهای آرگون، هلیوم و همچنین مواد مصرفی پر خطر منجمله الکترود ندارد.
  لطفا جهت هر گونه اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
  اطلاعات تماس
  شماره های همراه و واتس آپ +۹۸ ۹۱۳۲۲۱۴۱۵۷
  +۹۸ ۹۱۳۱۱۱۷۴۸۸
  اینستاگرام @moshaver_sanaat_chemical_abedi
  Email javadabedifard@gmail.com    |     |     |  

     مشاهده شده: 4

  » 4 Online
  » 341 Today
  » 1660 Yesterday
  » 9853 Week
  » 43463 Month
  » 260061 Year
  » 260061 Total
  Record: 18217 (18.02.2022)