فروش جوهر لیتری اپسون کیس دسته دوم فروش کامپیوتر اچ پی فروش کامپیوتر استوک و کامل تعمیر انواع پرینتر لیزری و جوهر افشان

هیتر تابشی ، گرماتاب نوین گرما

 •  
  •    نام آگهی دهنده: نوین گرما
  •    وب سایت:  www.novingarma.com
  •    استان: آذربایجان‌غربی
  •    شهر: ارومیه
  هیتر تابشی ، گرماتاب نوین گرماهیتر تابشی ، گرماتاب نوین گرما

  هیتر تابشی ، گرماتاب نوین گرما


  همه چیز در مورد هیترهای تابشی
  معرفی سیستم گرمایشی تابشی نوین گرما صنعت

  امروزه با توجه به نیاز تولید کنندگان و کارخانه جات به سیستم گرمایش بهینه همیشه به فکر نوعی گرمایش بودند که چندین مزایا را یکجا داشته باشد ، از قبیل : عدم اشغال فضای مفید ، عدم مصرف زیاد سوخت و برق ، بازدهی بالا ، امنیت بالا در اطفای حریق ، موضع بندی گرمایشی و چندین دلیل عمده دیگر که ما را به فکر طراحی نوعی خاص از سیستم های گرمایشی انداخت .

  گرمایش تابشی یک تکنولوژی منحصر به فرد برای گرم کردن محیط بسته و همچنین محیط های باز است . نمونه بارز این نوع گرمایش همان نور خورشید است که با توجه به فاصله ۱۵۰/۷۳ میلیون کیلومتر از سطح زمین ، گرمای آنرا حس می کنیم . در واقع حس گرمای خورشید از طریق امواج الکترومغناطیسی به ما القا می شود . اگر در نظر بگیریم که ۱۰۰% نور خورشید از لایه اتمسفر زمین رد شود و به زمین بتابد تقریبا ۶۵% آن جذب زمین شده و ۳۵% آن بازتاب می شود و از اتمسفر خارج شده و به سایر کرات یا به خلا منتقل می شود . این اتفاق باعث می شود که اجسام سطح زمین گرم شده و به مرور به همه جا ، داخل خانه و اجسام محیط ، انتقال داده شود و ما نیز احساس گرمای خورشید را تا چند برابر حس کنیم .

  سیستم گرمایش تابشی با استفاده از همین الگو ، با امواج الکترومغناطیسی محیط خود را گرم می کند .

  در این الگو ، امواج الکترومغناطیس با تابش به هر نقطه دوباره انعکاس داده می شود و بدین ترتیب تمامی اجسام زیر چتر تابشی گرم شده و گرمای خود را بصورت القایی به محیط برساند و این امر سبب می شود که نواحی کور از چتر تابشی بصورت هوای گرم بنظر برسد .

  در نتیجه این تکنولوژی عملا هیچ گونه جابجایی هوا وجود نداشته و همواره گرمای پاکی دارد که در گلخانه ها مانع ایجاد شبنم روی برگ ها شده و در محل های صنعتی مانع ایجاد گرد و غبار می شود .

  برای اطلاع از قیمت کلیک کنید

  در زیر به اجزای مختلف یک دستگاه گرمایش تابشی می پردازیم :

  مشعل دمنده که قدرت پرتاب شعله تا ۶ متر را دارد .
  لوله آلومینایز که مشعل به آن متصل شده و طول آن از ۴ متر تا ۱۷ متر طول قابل افزایش است .
  رفلکتور از جنس ورق آلومینیومی در طول لوله آنرا احاطه کرده و فقط ضلع جنوبی آن باز است تا امواج الکترومغناطیسی بتوانند به سمت پایین سالن حرکت کنند .
  ورقی به طول حدود ۱/۵ متر بصورت پله مانند خمیده در داخل و انتهای لوله قرار داده می شود تا از اتلاف گرما جلوگیری شود و امواج را به نقاط مختلف لوله برگرداند که باعث بیشتر شدن گرما شده و مانع از اتلاف انرژی شود .
  لوله دودکش که در انتهای لوله نصب می شود و گاز های ناشی از احتراق به بیرون هدایت می شوند .
  محافظ گلخانه ای و حفاظ توری

  مشخصات فنی هی

  هیتر تابشی ، گرماتاب نوین گرما
  گرماتاب نوین گرما

  هیتر تابشی ، گرماتاب نوین گرما هیتر تابشی ، گرماتاب نوین گرما هیتر تابشی ، گرماتاب نوین گرما | سیستم گرمایش تابشی نوین گرماطراح،تولید کننده و مجری سیستم های گرمایشی تابشی نسل جدید برگرفته از تکنولوژی ... نحوه عملکرد هیتر تابشی , کارکرد بخاری تابشی , امواج الکترومغناطیسی , گرمای خورشیدی , مشعل گازی , لوله آلومینایز , گرمایش گلخانه , گرمایش کارخانه و سالن ... هیتر تابشی رفلکتور آلومینیوم شیر گازی sit group 845 مشعل گازی مشخصات فنی هیتر تابشی گرماتاب،گرم گرمایش صنعتی,بخاری صنعتی,بخاری سقفی,بخاری تابشی,بخاری تابشی ... در بخش محصولات، اطلاعات کامل سیستم های گرمایشی تابشی و تشعشعی شرکت نوین گرما صنعت، ارائه گردیده است. گرمایش تابشی · گرماتاب · بخاری لوله ای · گرمایش گلخانه ...

    |     |     |     |  


  » 1 Online
  » 1 Today
  » 0 Yesterday
  » 1 Week
  » 1 Month
  » 1 Year
  » 1 Total
  Record: 1 (06.12.2021)