چگونه احساس رضایت را در اولین جلسه کار با دستگاها برای مشتری به ارمغان آوریم؟

 •  
  •    نام آگهی دهنده: الهامی
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  چگونه احساس رضایت را در اولین جلسه کار با دستگاها برای مشتری به ارمغان آوریم؟چگونه احساس رضایت را در اولین جلسه کار با دستگاها برای مشتری به ارمغان آوریم؟

  چگونه احساس رضایت را در اولین جلسه کار با دستگاها برای مشتری به ارمغان آوریم؟


  ژل مناسب برای هایفو تراپی و لیفت یا آر اف چه ویژگی هائی باید داشته باشد؟
  با توجه به اینکه دستگاه هایفو از امواج اولتراسوند و ایجاد نقطه کانونی گرمائی، استفاده می کند، لذا کمی التهاب بعد از هایفوتراپی وجود دارد. پس ژل مناسب باید ژلی باشد که التهاب ها را به حداقل برساند.
  هدف از هایفوتراپی غالبا لیفت و سفت سازی است لذا ژل مورد نظر می بایست، انواع ویتامین های E و C را داشته باشد.
  مراجعه کنندگان انتظار دارند که به صورت آنی بلافاصله بعد از درمان، اثرات قابل مشاهده در صورت خود ببیند (لذت فوری)؛ در صورتی که ژل مورد استفاده، خواص هیدراته کردن و مرطوب کنندگی داشته باشد، پوست بعد از هایفوتراپی، لطافت و شادابی مناسبی می یابد و رضایت فوری مراجعه کننده، قابل مشاهده خواهد بود. این موضوع مراجعه مجدد بیماران را تضمین خواهد کرد.
  استفاده از ژل اولتراسونیک، نیز امکانپذیر است اما استفاده از هیدروژل به طور حتم ویژگی منحصر به فرد، برای آن مراکز زیبائی خواهد بود. به کار بردن این ژل، در مورد لیزر یا هایفو و … برای ناحیه صورت، اثرات چشمگیری خواهد داشت.
  کاربرد ژل اولتراسونیک: در تمامی مواردی که با لیزر، دستگاه هایفو، هیدرودرمی و … کار می شود، قابل استفاده است.
  کاربرد لیزر ژل: تمامی اندیکاسیون های ژل اولتراسونیک را داراست بعلاوه اینکه آبرسانی قوی است و برای لیزر رفع موی زائد و نیز دستگاه های لاغری (مانند RF، کویتیشن، LPG و …) گزینه ویژه محسوب می شود.
  کاربرد هیدروژل: تمامی اندیکاسیون های لیزر ژل و نیز ژل اولتراسونیک را داراست؛ علاوه بر آنها، در لیفت، رفع چین و چروک، لاغری، سفت کردن پوست و … نتایج بسیار خوبی به دنبال دارد. برای لیزر، هایفو، جوانسازی و به طور کلی کارهائی که در ناحیه صورت است، حتما استفاده شود؛ نتایج ممتازی بدست می آید.
  __________________________
  قیمت بطری ۲۰۰گرمی:۲۵۰۰۰تومان
  قیمت بطری ۵۰۰گرمی:۵۵۰۰۰تومان
  قیمت بطری ۱ کیلو گرمی:۹۹۰۰۰ تومان    |     |     |     |  

  » 1 Online
  » 1 Today
  » 0 Yesterday
  » 1 Week
  » 1 Month
  » 1 Year
  » 1 Total
  Record: 1 (21.01.2021)
  Free PHP Counter