ثبت آگهی ویژه برای افزایش فروش و بازدید کسب و کار

گرمکن صندلی سانتافه با بهترین قیمت

  •    نام آگهی دهنده: تیونینگ خودرو پارس آپشن
  •    وب سایت: parsoption.com
  •     اینستگرام:  parstabligh_org
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
گرمکن صندلی سانتافه با بهترین قیمتگرمکن صندلی سانتافه با بهترین قیمت

گرمکن صندلی سانتافه از بروز ترین آپشن های سانتافه در بازار می باشد. در گذشته این تکنولوژی گرمکن صندلی فقط برای تعدادی از ماشین های مجهز و گران قیمت عرضه می گردید.امروزه این تکنولوژی برای بسیاری از خودروها نظیر سانتافه با مناسب ترین قیمت نولید و به بازار عرضه می شود.
با نصب گرمکن صندلی سانتافه می توانید رانندگی را برای خود بسیار دلنشن نمایید مخصوصا در روزهای سرد سال و همچنین در زمان هایی که برای مسافت بسیار طولاانی باید رانندگی نمایید. گرمکن صندلی سانتافه مانند ماساژور برای شما عمل می نماید و از ایجاد کمر درد برای شما جلوگیری به عمل خواهد آورد.
خودروی هیوندای سانتافه یکی از محصولات شرکت خودروساز کره ای می باشد.در سال ۲۰۰۱ شرکت کره ای هیوندا در رقابت با شرکت فورد،مزدا و پونتیاک به تواید خودرو سانتافه پرداخت.سانتافه در اصل شهری در نیومکزیکو می باشد و در همان شهر این خودرو تولید شده است.این خودرو در آمریکای شمالی به سرعت محبوب شده است.
پدهای موجود در گرمکن صندلی سانتافه در زیر روکش صندلی ماشین و زیر تودوزی نصب می گردد.این گرمکن دارای تنظیم گرما به صورت زیاد و کم بوده و به راحتی قابل تنظیم با دمای ماشین می باشد.این تکنولوژی در فصل زمستان بسیار حس مطبوع و لذت بخشی به راننده می دهد.
در برخی خودروها علاوه بر صندلی راننده شامل صندلی سرنشین جلو نیز می شود.همچنین در برخی خودروهای لوکس تر شامل همه سرنشینان خودرو شده و حس بهتری را به سرنشینان القا می کند.همچنین با رسیدن به دمای دلخواه به راحتی میتوان گرمکن صندلی را خاموش کرد.
شرکت تیونینگ خودرو پارس آپشن با عرضه محصولات و قطعات مختلف نظیر گرمکن صندلی سانتافه، کیلس استارت پرشیا، مانیتور اندرویدو… به فعالیت می پردازد.شما مشتریان عزیز می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.


  |     |     |  

   مشاهده شده: 282

تیونینگ خودرو پارس آپشن

آگهی های  تیونینگ خودرو پارس آپشن


» 9 Online
» 198 Today
» 1868 Yesterday
» 8580 Week
» 2066 Month
» 65086 Year
» 65086 Total
Record: 2505 (06.05.2023)