آیا تا به حال روی یک تصویر در اینستاگرام کلیک کردید؟ آیا  یک ویدیو در فیس بوک برای شما جذاب بوده؟ ، یا روی یک نتیجه جستجو در گوگل کلیک کرده اید و بعد متوجه شده اید که یک تبلیغ است؟

شاید هرگز متوجه نشدید که این یک آگهی باشد فقط شما را جذب خود کرده است

تبلیغات بیش از هر زمان دیگری می توانند زمینه ای، مرتبط، هدفمند و مفید باشند که قبلا هرگز نمی توانستند. به طور خلاصه، تبلیغات امروزی محتوا هستند.

اما فضای تبلیغات آنلاین در حال تغییر است و شما میتوانید روی آن سرمایه گذاری کنید در پارس تبلیغ ما برای شما این امکان را فراهم کردیم که به صورت رایگان ، آگهی رایگان ثبت کنید

 

بیایید همه چیزهایی را که باید در مورد تبلیغات آنلاین در پلتفرم های تبلیغاتی برای رسانه های اجتماعی، جستجوی پولی، نمایش و سایتهای تبلیغات بوی مثل پارس تبلیغ  نیاز داریم که  بدانیم را بررسی کنیم.

اگر فقط به یادگیری نوع خاصی از تبلیغات آنلاین علاقه دارید، می توانید از فهرست مطالب زیر برای رفتن به هر بخش استفاده کنید.

 

 1. نحوه تبلیغ آنلاین ، ثبت آگهی رایکان

 

نحوه تبلیغ آنلاین

۹۳ درصد از تمام تعاملات آنلاین با یک موتور جستجو مثل جستوجوگر گوگل شروع می شود و با این شانس ها می توانید توجه مخاطبان مورد نظر خود را از طریق تبلیغات آنلاین جلب کنید.

 

راه های زیادی برای تبلیغ استراتژیک کسب و کار شما وجود دارد. به این فکر کنید که وقتی شروع می کنید به چه چیزی می خواهید برسید. از خود بپرسید “من برای چه هدف  تبلیغ می کنم؟” و “چگونه می توانم محصول یا خدمات خود را در مقابل عموم قرار دهم و تا به درامد بیشتری برسم؟”

پاسخ این است که ببینید مشتری هایی که  هدف شما هستند بیشترین زمان آنلاین را در کجا می گذراند. پربازدیدترین کانال های رسانه های اجتماعی و بیشترین کلمات کلیدی جستجو شده آنها را تحقیق کنید. می توانید این اطلاعات را بگیرید و به بازاریابی ایده عالی  با درآمد بالا تبدیل کنید.

همه تبلیغات آنلاین نیازی به هزینه ندارند، مردم می توانند کسب و کار شما را به صورت رایگان  از طریق بازاریابی رسانه های اجتماعی یل سایت اگهی رایگان پارس تبلیغ مشاهده کنند . ایجاد یک صفحه تجاری در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام یا حتی TikTok می تواند از طریق پست ها و محتوای جذاب، علاقه مردم را جلب کند.

اکنون اگر می‌خواهید از بازاریابی پرداخت به ازای کلیک ( PPC ) استفاده کنید، اکثر رسانه‌های اجتماعی به صفحات تجاری امکان پرداخت هزینه برای تبلیغ پست‌ها/تبلیغات در رابط را ارائه می‌دهند. یا اگر به دنبال تبلیغ در موتور جستجو برای کلمات کلیدی هدفمند هستید، Google Ads یا sixads  یا آگهی رایگان در پارس تبلیغ  می توانند شما را در فرآیند پرداخت و اجرا راهنمایی کنند.

سه راه کلیدی وجود دارد که تبلیغات دیجیتال می تواند به شما در بهبود عملکرد تلاش های بازاریابی ارگانیک خود کمک کند.

با تبلیغات دیجیتال در اینترنت ، شما می توانید از مزایای زیر بهره مند شود:

 1. افزایش آگاهی از برند با نمایش محتوای خود به افراد داخل و خارج از شبکه ای خود در نظر گرفته اید.
 2. با استفاده از هدف گذاری و تجزیه و تحلیل پلتفرم های تبلیغاتی، درک بهتری از مخاطبان خود خواهید داشت.
 3. ایجاد محتوای با کارایی بالاتر با درک اینکه چه محتوای تبلیغاتی به شما کمک می کند تا به اهداف تجاری خود برسید و یا چه چیزی باعث میشود  که در رسیدن به اهداف تبلیغات اینترنتی عقب بیافتید .

هدف هر استراتژی تبلیغاتی باید این باشد که بازدهی مثبتی از سرمایه خود داشته باشید، که به این بستگی دارد که آیا درآمد بیشتری از کمپین تبلیغاتی در اینترنت نسبت به هزینه ای که انجام می دهید به دست می آورید؟

چگونه می توانید تعیین کنید که هزینه تبلیغات شما چقدر باید باشد تا بیشترین بازدهی را از سرمایه خود داشته باشید؟ برای شروع پاسخ به این سوال، باید سیستم مناقصه مورد استفاده توسط شبکه های تبلیغاتی را درک کنیم.

یک پیشنهاد حداکثر مقدار پولی است که شما مایلید برای اقدام مورد نظر در تبلیغ خود بپردازید. اگر چه این موضوع بیشتر  شبیه حراج به نظر می رسد، به این دلیل است که حراجی است. شبکه های تبلیغاتی فضای تبلیغاتی محدودی دارند و برای تعیین اینکه آیا تبلیغات شما به مخاطبان هدف شما نمایش داده می شود یا نه، حراجی را برگزار می کنند تا ببینند هر تبلیغ کننده چقدر حاضر است برای فضای تبلیغاتی بپردازد.

درست مانند یک حراج، بالاترین قیمت پیشنهادی برنده می شود. فرض کنید برای یک کلیک بر روی تبلیغ خود ۱۰۰ تومان پیشنهاد دادید و بالاترین قیمت پیشنهادی بعدی فقط ۵۰ تومان برای یک کلیک پرداخت می کند.

هر شبکه تبلیغاتی اینترنتی فقط باعث می شود که شما کمترین مبلغ ممکن را برای برنده شدن در مناقصه بپردازید. در این مثال، ممکن است شما مایل به پرداخت  ۱۰۰ تومان باشید، اما در واقعیت، برای برنده شدن در مناقصه فقط باید ۵۰ تومان بپردازید. برنده شدن در این “حراج” علاوه بر کیفیت کلی تبلیغات شما، نحوه نمایش تبلیغات شما را در شبکه های مختلف تبلیغاتی تعیین می کند. که این بهترین گزینه برای تبلیغات شما در اینترنت خواهد بود.

در اینجا مثال دیگری از نحوه کار حراج تبلیغات از WordStream آورده شده است.

نحوه تبلیغ آنلاین

منبع تصویر

در این مرحله، ممکن است فکر کنید، “خوب، من متوجه شدم که سیستم حراج چگونه کار می کند. اما چگونه می توانم بفهمم که واقعا چقدر باید برای تبلیغات  مخصولات یا خدمات خود هزینه کنم تا بازده سرمایه خود را ببینم؟”

توصیه من این است که درآمد ماه های قبل خود را بررسی کنید تا تعیین کنید حداکثر پیشنهاد شما چقدر باشد که این موضوع به نفع شما تمام شود

 

 

فرض کنید می خواهید از تبلیغات اینترنتی  برای تبلیغ محتوای جدید خود استفاده کنید. شما باید بدانید که حداکثر هزینه تبلیغات شما چقدر باید باشد تا بازدهی مثبت سرمایه خود را مشاهده کنید.

انواع آگهی های  آنلاین

اکنون که درباره نحوه تبلیغ آنلاین بیشتر می دانیم، بیایید انواع مختلف تبلیغات آنلاین را بررسی کنیم.

ثبت آگهی در شبکه های اجتماعی

هر ماه نزدیک به ۲.۵ میلیارد کاربر فعال در فیس بوک، ۱ میلیارد در اینستاگرام و ۳۳۰ میلیون کاربر در توییتر در سراسر جهان وجود دارد.

چه برای چت کردن با دوستان، ارتباط با مردم در سراسر جهان، یا برای اهداف تجاری و شبکه ای، مصرف کنندگان به دلایل زیادی در رسانه های اجتماعی هستند – و بازاریابان آن را می دانند. به دلیل تعداد زیاد کاربران فعال در این پلتفرم‌ها، هزینه‌های تبلیغاتی سرمایه‌گذاری شده در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی در بالاترین حد خود قرار دارد. پیش بینی می شود که تبلیغات رسانه های اجتماعی در سراسر جهان امسال بیش از ۸.۵ میلیارد دلار باشد.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی مزایای زیادی دارد که میتوانید برای اهداف تبلیغات خود موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • با کمک ویژگی های هدف گیری و مخاطبان مختلف در تمام پلتفرم های رسانه های اجتماعی به مخاطبان هدف بسیار خاصی برسید.
 • از انواع فرمت های تبلیغاتی برای تبلیغ به گونه ای استفاده کنید که با اهداف تجاری شما همسو باشد.
 • روی تلاش های تبلیغاتی خاصی که منجر به فروش و کسب و کار شما می شود سرمایه گذاری کنید.

بیایید نگاهی به هشت شبکه محبوب رسانه های اجتماعی، از جمله فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین، توییتر، پینترست، یوتیوب، اسنپ چت و تیک تاک بیندازیم. ما مخاطبان و انواع تبلیغات موجود در هر یک را پوشش خواهیم داد.

۱. اگهی در  فیس بوک

فیس بوک پرکاربردترین شبکه رسانه اجتماعی است. تقریباً ۲.۵ میلیارد نفر در سراسر جهان از فیس بوک استفاده می کنند . این بیش از ۳۰ درصد از جمعیت جهان است .

با تعداد زیادی از مردم که از فیس بوک استفاده می کنند، تقریباً تضمین می شود که بتوانید به مخاطبان مرتبط با هر نوع کسب و کاری دست یابید. اینجاست که یکی از قدرتمندترین ویژگی های آگهی  در فیس بوک به چشم می خورد: هدف گذاری مخاطب. قابلیت های هدف گیری در فیس بوک با هیچ شبکه رسانه اجتماعی دیگری قابل مقایسه نیست.

سه نوع مخاطب وجود دارد که می توانید در فیس بوک هدف قرار دهید:

 1. مخاطبان اصلی : مخاطبی بر اساس معیارهایی مانند سن، علایق و جغرافیا.
 2. مخاطبان سفارشی : دوباره با افرادی که قبلاً با کسب و کار شما درگیر بوده اند در تماس باشید.
 3. مخاطبان مشابه : به افراد جدیدی دسترسی پیدا کنید که علایق آنها مشابه علایق بهترین مشتریان شما است.

هدف گذاری پیشرفته فیس بوک می تواند برای هدف قرار دادن آگهی  شما برای مرتبط ترین مخاطبان مورد استفاده قرار گیرد – و حتی به مخاطبان جدیدی که در غیر این صورت هرگز تنها با محتوای ارگانیک به آنها دسترسی نداشتید، ضربه بزنید.

تبلیغات در فیس بوک شامل طیف وسیعی از انواع تبلیغات است، از جمله:

 • آگهی های که به صورت عکس منتشر میشوند
 • آگهی های که به صورت داستانی منتشر میشوند
 • آگهی های که به صورت ویدیویی منتشر میشوند
 • آگهی های که به صورت هدایت شده منتشر میشوند

آگهی های  عکس برای به اشتراک گذاری مجموعه ای از محتوای تصویر عالی هستند. آگهی های ویدیویی برای ویدیوهای توضیح دهنده محصول و برندسازی عالی هستند. آگهی های  داستانی به شما امکان می دهد از ترکیبی از عکس و محتوای ویدئویی کوتاه استفاده کنید. اگر می خواهید در مورد انواع مختلف تبلیغات بیشتر بدانید، در اینجا یک دوره عالی از HubSpot Academy در مورد آگهی  فیس بوک ارائه شده است.

 

انواع تبلیغات آنلاین تبلیغات آنلاین چیست و انواع آن کدامند و هر کدام چگونه کار می‌کند. مزایای تبلیغات آنلاین

منبع تصویر

برای شروع درج آگهی رایگان کلیک کنید

صرف نظر از اندازه یا صنعت کسب و کارتان، می توانید از آگهی هایی  که  به صورت  هدایت شده طراحی شده اند  برای یافتن مشتریان بالقوه ای که احتمالاً به محصولات یا خدمات شما علاقه مند هستند، استفاده کنید. با آگهی های هدایت شده، محتوای مفیدی ارائه می‌دهید که بینندگان را تشویق می‌کند تا برای یک خبرنامه ثبت‌نام کنند، تخمین قیمت دریافت کنند یا اطلاعات کسب و کار بیشتری درخواست کنند. در مقابل، زمانی که بیننده فرم را پر می کند، کسب و کار هدایت جدیدی را دریافت می کند.

راه دیگر برای تبلیغات در فیس بوک از طریق فیس بوک مسنجر است.

فیس‌بوک مسنجر یک برنامه پیام‌رسان جداگانه است که فرصت‌های تبلیغاتی خاص خود را دارد. فیس‌بوک مسنجر اپلیکیشن پیام‌رسانی است که در کشورهایی از جمله ایالات متحده، کانادا و استرالیا استفاده می‌شود. سایر برنامه‌های پیام‌رسان مانند WhatsApp و WeChat در کشورهای آمریکای جنوبی، اروپا، آفریقا و آسیا محبوب‌تر هستند.

آگهی ها در شبکه های اجتماعی

منبع تصویر

در سراسر جهان، هر ماه ۲۰ میلیارد پیام بین افراد و مشاغل در فیس بوک مسنجر رد و بدل می شود. آگهی  های نقش مهمی در شروع مکالمات در مسنجر فیس بوک دارند.

چند راه مختلف وجود دارد که می توانید از فیس بوک مسنجر به عنوان بخشی از استراتژی تبلیغاتی خود استفاده کنید.

 • تماس برای اقدام در فیس بوک مسنجر در تبلیغات : مکالمات را با تبلیغات در فیس بوک شروع کنید که شامل یک تماس برای اقدام برای ارسال پیام است.
 • تبلیغات داستانی مسنجر فیس بوک : تبلیغات داستانی را در داستان های مسنجر اجرا کنید.
 • آگهی های مسنجر فیس بوک : از تبلیغات مسنجر برای ارائه مستقیم محتوا به چت های فیس بوک مسنجر کاربران استفاده کنید.

همه این انواع آگهی ها گرد هم می آیند تا مخاطبان شما را تشویق کنند تا با کسب و کار شما گفتگو کنند و شما را به موفقیت برسانند.

پیام های حمایت شده به شما امکان می دهد برای افرادی که قبلاً با کسب و کار شما در مسنجر تعامل داشته اند تبلیغ کنید. این یک راه عالی برای جذب مجدد مخاطبان به روشی شخصی است.

 

۲. آگهی ها در اینستاگرام

همچنین می توانید از طریق مدیر تبلیغات فیس بوک در اینستاگرام آگهی برای تبلیغ کسب و کار  و محصول خود ثبت کنید. اینستاگرام ماهانه بیش از ۱ میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد. این مقدار کمی کمتر از نیمی از تعداد کاربران فیس بوک است. اکثر کاربران بین ۱۸ تا ۳۴ سال سن دارند.

سه راه برای تبلیغ در اینستاگرام وجود دارد :

 1. پست ها و استوری ها را مستقیماً از حساب حرفه ای اینستاگرام خود تبلیغ کنید.
 2. از صفحه فیس بوک خود تبلیغات ایجاد کنید و آنها را در فیس بوک و اینستاگرام تبلیغ کنید.
 3. کمپین های تبلیغاتی را در مدیر تبلیغات فیس بوک ایجاد کنید تا به قابلیت های هدف گیری کامل دسترسی داشته باشید.

پیشنهاد می کنم گزینه سوم را انتخاب کنید و کمپین های سفارشی برای مخاطبان خود در اینستاگرام ایجاد کنید.

اینستاگرام انواع تبلیغات مشابه فیسبوک دارد، از جمله:

 • آگهی های  که به صورت عکس می باشد
 • آگهی های  که به صورت تبلیغات ویدیویی می باشد
 • آگهی های  که به صورت تبلیغات داستانی می باشد
 • آگهی های  که به صورت تبلیغات در کاوش می باشد
 • آگهی های  که به صورت تبلیغات پست خرید می باشد

تا کنون، جالب ترین انواع تبلیغات در حال حاضر، تبلیغات در تب کاوش و تبلیغات پست خرید هستند. افرادی که از کاوش اینستاگرام استفاده می کنند، علایق خود را بررسی می کنند و تولیدکنندگان محتوای جدیدی را کشف می کنند. تبلیغات در کاوش اینستاگرام فرصتی عالی برای قرار دادن برند خود در مقابل مخاطبان جدید است.

آموزش تبلیغات در اینستاگرام

آموزش تبلیغات در اینستاگرام

 

آگهی های پست خرید در اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که برچسبی را وارد کنید که نام و قیمت محصول را در تصویر شما نشان می دهد. با کلیک کردن بر روی برچسب، مشتریان بالقوه شما مستقیماً به صفحه محصولی می‌روند که در آنجا می‌توانند کالا را خریداری کنند – همه اینها بدون خروج از برنامه اینستاگرام.

 

۳.ـ آگهی رایگان در  لینکدین

پلتفرم لینکدین بیش از ۶۶۰ میلیون عضو فعال ماهانه در سراسر جهان دارد. کاربران روی پلتفرم عمدتاً از افراد حرفه‌ای تشکیل شده‌اند که لینکدین را به مکانی عالی برای تبلیغات B2B (تبلیغات کسب و کار به تجارت) تبدیل می‌کند. لینکدین پلتفرمی مناسب برای حرفه ای ها است که به تبلیغ کنندگان B2B مجموعه وسیعی از مخاطبان را برای دستیابی به آنها ارائه می کند.

به علاوه، مزیت تبلیغات در لینکدین قابلیت های منحصر به فرد هدف گیری آن است . در لینکدین، به معیارهای هدف گذاری منحصر به فردی که در پلتفرم های دیگر در دسترس نیست، دسترسی خواهید داشت.

شما می توانید کاربران را در لینکدین با اطلاعات جمعیتی منحصر به فرد، از جمله عنوان شغل، عملکرد شغلی و صنعت هدف قرار دهید. شاید شما فقط بخواهید برای مشتریان بالقوه در سطح مدیر که در بخش خدمات مشتری در صنعت استخدام کار می کنند، آگهی ثبت  کنید. قابلیت های هدف گذاری لینکدین این امکان را فراهم می کند.

علاوه بر این، با گزینه ای برای گنجاندن فرم های سرنخ در تبلیغات لینکدین، لینکدین می تواند یک ماشین تولید سرنخ باشد. این به شما این امکان را می دهد که نه تنها به یک مخاطب بسیار خاص دسترسی پیدا کنید، بلکه بدون هدایت آنها به خارج از پلتفرم لینکدین، سرنخ ها را جذب کنید.

جالب ترین نوع تبلیغات لینکدین، تبلیغات پیامی است. تبلیغات پیامی به شما این امکان را می‌دهد که پیام‌های مستقیمی را برای مشتریان احتمالی خود ارسال کنید تا اقدامات فوری را آغاز کنید.

آگهی رایگان در  لینکدین

آگهی رایگان در  لینکدین

منبع تصویر

نحوه استفاده از تبلیغات پیامی لینکدین:

 • یک پیام هدفمند را با یک CTA تحویل دهید.
 • تعامل و پاسخ قوی تری نسبت به ایمیل های سنتی ایجاد کنید.
 • تاثیر پیام های خود را بسنجید.

اما یک هشدار: تبلیغات پیامی زیادی را برای افراد مشابه ارسال نکنید وگرنه مانند هرزنامه خواهد شد. و مطمئن شوید که پیام‌ها معتبر هستند – اگر پیام لینکدین را برای دوستی می‌نویسید، چه چیزی در آن می‌نویسید؟

اگر تبلیغات پیامی شما بیش از حد سفت باشد، به عنوان هرزنامه نیز ظاهر می شوند. به یاد داشته باشید: این کانال یک گفتگوی یک به یک است. پیام‌های مستقیم فضاهای مقدسی هستند – اگر می‌خواهید در آنجا تبلیغ کنید، باید مراقب باشید تا زمانی را صرف کنید تا تبلیغات پیامی خود را شخصی و مرتبط با کاربران نهایی خود کنید. اطمینان حاصل کنید که ارزش را به گونه ای به آنها ارائه می دهید که معتبر باشد.

۴. اگهی رایگان  در توییتر

تبلیغات دیجیتال در توییتر کمتر رایج است زیرا دسترسی ارگانیک هنوز یک محرک مهم برای عملکرد یک برند در توییتر است. این برای توییتر بسیار منحصر به فرد است – اما با این وجود، تبلیغات همچنان بسته به اهداف شما می توانند نتایج قوی ارائه دهند. توییتر ماهانه بیش از ۳۳۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. اکثر کاربران بین ۳۵ تا ۶۵ سال سن دارند.

تبلیغ‌کنندگان برای آگهی رایگان چند جایگاه را کشف کرده‌اند که تعامل بالایی در توییتر دارند: B2B و تجارت الکترونیک. بسیاری از شرکت‌های B2B از توییتر به‌عنوان یک ابزار بازاریابی دیجیتال استفاده می‌کنند، و کاربران توییتر پول زیادی را به صورت آنلاین خرج می‌کنند. این باعث می شود که تبلیغات به طور خاص برای این مخاطبان به یک استراتژی عالی تبدیل شود.

اگهی رایگان  در توییتر

اگهی رایگان  در توییتر

منبع تصویر

توییتر تبلیغات خود را به پنج هدف تقسیم می کند:

 • آگاهی: توییت های خود را تبلیغ کنید و دسترسی خود را به حداکثر برسانید.
 • تعامل با توییت: توییت‌های خود را تبلیغ کنید و بازتوییت‌ها، لایک‌ها و پاسخ‌های بیشتری دریافت کنید.
 • فالو می کند: حساب خود را تبلیغ کنید و دنبال کننده های توییتر خود را افزایش دهید.
 • کلیک های وب سایت: وب سایت خود را تبلیغ کنید و ترافیک بیشتری دریافت کنید.
 • دانلود برنامه: برنامه خود را تبلیغ کنید و دانلودهای بیشتری دریافت کنید.

همه اینها می توانند با هم کار کنند تا به شما کمک کنند تا مخاطبان خود را در پلتفرم افزایش دهید و کاربران را به مشتری تبدیل کنید.

۵.آگهی رایگان در  پینترست

پینترست یک پلتفرم رسانه اجتماعی منحصر به فرد با ۳۰۰ میلیون کاربر است که بسیار فعال و عمدتاً زن هستند. برخی از مردم می گویند که Pinterest تنها پلتفرمی است که در آن کاربران واقعاً می خواهند تبلیغات مارک های مورد علاقه خود را ببینند زیرا Pinterest تماماً در مورد تصاویر بصری است.

نحوه تبلیغ در پینترست در چهار مرحله :

 1. یک پین انتخاب کنید: بهترین پین‌های خود را تبلیغ کنید تا در مرتبط‌ترین مکان‌ها ظاهر شوند.
 2. تصمیم بگیرید که چه کسی آن را ببیند: هدف گذاری را تنظیم کنید تا افراد مناسب تبلیغات شما را ببینند.
 3. پرداخت برای نتایج: انتخاب کنید که برای تعامل یا بازدید از سایت خود هزینه پرداخت کنید.
 4. پیگیری کارها: پس از شروع کمپین، عملکرد آن را ببینید و تغییراتی را اعمال کنید.
آگهی رایگان در  پینترست

آگهی رایگان در  پینترست pinterest

 

Pinterest برای مشاغلی که برای فروش محصولات خود به عکاسی متکی هستند و دارای شخصیت خریدار هدف زن هستند، عالی است. پارس تبلیغ  در پینترس 

۶. آگهی رایگان در یوتیوب

یوتیوب با بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال ماهانه ، دومین موتور جستجوی بزرگ است و تنها پس از گوگل در رتبه دوم قرار دارد. تبلیغات در YouTube قبل و در طول سایر ویدیوهای YouTube یا به عنوان یک ویدیوی تبلیغاتی مستقل که پس از انجام جستجو نمایش داده می شود ظاهر می شود.

از آنجایی که می‌توانید اطلاعات و علایق جمعیت‌شناختی را هدف قرار دهید، می‌توانید ویدیوهای خود را در اختیار مخاطبان مرتبط خاصی قرار دهید که از قبل ویدیوهایی از مارک‌های مشابه یا موضوعات مرتبط را تماشا می‌کنند.

آگهی رایگان در یوتیوب

آگهی رایگان در یوتیوب

 

۷. اگهی در اسنپ چت

۲۱۸ میلیون کاربر اسنپ چت عمدتاً از افراد ۱۸ تا ۲۴ ساله تشکیل شده اند.

اسنپ ​​چت چند نوع تبلیغات از جمله تبلیغات داستانی، کاشی های حمایت شده در Snapchat Discover و لنزهای واقعیت افزوده (AR) را ارائه می دهد.

انواع تبلیغات اسنپ چت بسیار شبیه به گزینه های تبلیغاتی در اینستاگرام است. چیزی که واقعا اسنپ چت را منحصر به فرد می کند، لنزهای واقعیت افزوده است. لنزهای AR توسط یک کسب و کار حمایت می شوند تا لحظات تعاملی ایجاد کنند که کاربران بتوانند از آن استفاده کنند و با دوستان خود به اشتراک بگذارند. شاید باورش سخت باشد، اما در این مثال از Dominos که پیتزا واقعاً وجود ندارد – این لنز AR در کار است.

اگهی در اسنپ چت

اگهی در اسنپ چت

 

۸. آگهی در Tiktok

یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین بازیکنان در دنیای تبلیغات رسانه‌های اجتماعی، TikTok است. TikTok همه چیز در مورد ایجاد ویدیوهای کوتاه، خلاقانه و اغلب خنده دار است. TikTok در چند سال گذشته منفجر شده است و به ۵۰۰ میلیون کاربر ماهانه رسیده است .

گزینه های تبلیغاتی هنوز محدود است. آنها عمدتاً در جهت آگاهی رانندگی هستند. TikTok پست‌ها را به وب‌سایت‌ها پیوند نمی‌دهد و اخیراً اجازه تبلیغات را آغاز کرده است، بنابراین کسب‌وکارهایی که در TikTok تبلیغات می‌کنند، به جای سرنخ‌ها یا ترافیک، بر افزایش آگاهی از برند تمرکز می‌کنند.

آگهی رایگان در تیک تاگ

آگهی رایگان در تیک تاگ

تبلیغ ویدیوهای TikTok به برندها این امکان را می دهد تا با مخاطبان هدف جوان آگاهی ایجاد کنند. بیشتر پست هایی که در TikTok می بینید با هدف خنده است. از منظر برند، شما می خواهید ویدیوهایی بسازید که خنده دار بوده و با محتوای دیگر روی پلتفرم همخوانی داشته باشند. به چیزهایی مانند چالش های رقص و میم فکر کنید. این نوع محتوا موثرترین است.

تبلیغات جستجوی پولی جستجو در گوگل

افرادی که به صورت آنلاین جستجو می کنند به دنبال چیزی خاص هستند و روی اولین نتیجه ای که فکر می کنند برایشان مفیدتر است کلیک می کنند.

ممکن است فکر کنید: “سایت من به صورت معمولی  در نتایج موتورهای جستجو ظاهر می شود. چرا باید برای تبلیغات هم هزینه کنم؟”

خوب، سه دلیل اصلی وجود دارد:

 1. به طور متوسط، کسب و کارهایی که به صورت دیجیتالی آماده شده اند ، در مقایسه با کسب و کارهایی که آمادگی کمتری دارند، چهار برابر درآمد بهتری را پیش بینی می کنند
 2. تبلیغات در موتورهای جستجو از شما در برابر رقابتی که ممکن است با عبارات برند شما تبلیغ کند، محافظت می کند.
 3. تبلیغات جستجو ابتدا در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) در بالای نتایج معمولی ظاهر می شوند.

تبلیغات جستجوی پولی به تبلیغ‌کنندگان این امکان را می‌دهد که توجه مخاطبان خود را به روشی هدفمندتر از جستجوی معمولی  جلب کنند.

تبلیغات جستجو  در گوگل به شما این امکان را می‌دهد که خواسته‌ها، نیازها و خواسته‌های مشتریان بالقوه خود را پیش‌بینی کنید و تبلیغاتی را به آنها ارائه دهید که کاملاً متنی هستند. با گذشت زمان، تجزیه و تحلیل تبلیغات جستجوی شما می تواند به شما در تجزیه و تحلیل و بهبود آن تبلیغات کمک کند تا به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید.

اما گوگل چگونه می داند چگونه تبلیغ مناسب را به شخص مناسب ارائه دهد؟ اینجاست که کلمات کلیدی وارد بازی می شوند. کلمه کلیدی یک کلمه یا عبارتی است که شخصی برای توصیف آنچه در جستجو نیاز دارد استفاده می کند. تبلیغات در پلتفرم‌های جستجو، قابلیت‌های هدف‌گیری موجود در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، مانند جمعیت‌شناسی و موقعیت مکانی را می‌گیرد و آن را با افزودن کلمات کلیدی لایه‌بندی می‌کند.

وقتی یک کاربر گوگل یک پرس و جو را در قسمت جستجو تایپ می کند، گوگل طیفی از نتایج را برمی گرداند که با هدف جستجوگر مطابقت دارد. کلمات کلیدی با آنچه جستجوگر می‌خواهد همسو می‌شوند و درخواست او را برآورده می‌کنند. شما کلمات کلیدی را بر اساس پرس و جوهایی که می خواهید تبلیغ خود را در کنار آن نمایش دهید انتخاب می کنید.

آگهی در گوگل

آگهی در گوگل

تحقیق کلمات کلیدی برای تبلیغات پولی به همان اندازه که برای جستجوی ارگانیک مهم است اهمیت دارد. دلیلش این است که گوگل آگهی شما را با عبارات جستجو بر اساس کلمات کلیدی انتخابی شما مطابقت می دهد. هر گروه تبلیغاتی که در کمپین خود ایجاد می‌کنید، مجموعه کوچکی از کلمات کلیدی را هدف قرار می‌دهد و Google آگهی شما را بر اساس آن انتخاب‌ها نمایش می‌دهد.

فرض کنید ماری در حال نقل مکان به خانه دیگری است و به دنبال جابجایی خانه است. بنابراین او به گوگل می رود و تایپ می کند “بهترین حرکت دهنده ها چه کسانی هستند”. با جستجوی «بهترین جابجایی‌های خانه»، او نتایجی را برای تبلیغ‌کنندگانی که کلمات کلیدی مانند «شرکت‌های جابجایی» و «حرکت‌های دارای رتبه برتر» را هدف قرار می‌دهند، مشاهده می‌کند.

موتورهای جستجو نیز هنگام انتخاب انواع تبلیغات برای نمایش، هدف شما را در نظر می گیرند.

در مثال بالا، تبلیغات جستجو مفیدترین منبع بودند. اما اگر به دنبال یک کسب و کار مبتنی بر مکان، مانند کافی شاپ هستید، چه؟ در نقشه‌های گوگل، ممکن است «پین‌های تبلیغاتی» را ببینید که به رنگ بنفش روی نقشه و در نتایج جستجو در سمت چپ نشان داده شده‌اند. پین‌های تبلیغاتی روشی عالی برای کسب‌وکارها برای جذب مشتریان به کسب‌وکارشان بر اساس موقعیت مکانی است.

اگر به دنبال خرید هستید چه؟ خوب، گوگل ممکن است نوع دیگری از پست را برای مطابقت با هدف شما به شما نشان دهد، مانند تبلیغات پست خرید.

آگهی فروش رایگان در گوگل

در مثال زیر، گوگل تبلیغات پست خرید کلمه کلیدی “خرید اسنوبرد” را به شما نشان می دهد. از آنجایی که درخواست من شامل کلمه “خرید” است، Google می داند که من علاقه مند به خرید هستم، بنابراین تبلیغات محصولاتی که ممکن است به آنها علاقه مند باشم به من نشان داده می شود.

آگهی رایگان فروش در گوگل

آگهی رایگان فروش در گوگل

بنابراین چگونه کلمات کلیدی خود را انتخاب می کنید؟

کلمات کلیدی برای آگهی  ، معمولاً در دو دسته قرار می گیرند: نام تجاری و غیر نام تجاری.

کلمه کلیدی برند کلمه یا عبارتی است که شامل نام یک برند یا تغییراتی از نام یک برند است. به عنوان مثال، برخی از کلمات کلیدی برند HubSpot عبارتند از HubSpot، HubSpot Free CRM و HubSpot Marketing Hub. اینها همه انواع برند HubSpot و ابزارهایی هستند که ما ارائه می دهیم.

کلمات کلیدی برای آگهی

کلمات کلیدی غیر برند همه کلمات کلیدی مرتبط دیگری هستند که شامل نام یک برند یا تغییرات نام یک برند نمی شوند. برخی از کلمات کلیدی غیر برند HubSpot عبارتند از بازاریابی ورودی، نرم افزار فروش و مدیریت ارتباط با مشتری.

در حالی که این کلمات کلیدی بخشی از نام تجاری HubSpot نیستند، اما اصطلاحات مرتبطی هستند که به HubSpot اجازه می‌دهند به مخاطبانی دسترسی پیدا کند که ممکن است در نهایت علاقه مند به خرید باشند.

کلمات کلیدی برند و غیر برند در استراتژی تبلیغات دیجیتال شما نقش دارند. کلمات کلیدی برند به شما کمک می کند از برند خود در برابر تبلیغات رقیب خود محافظت کنید.

اگر کمپین های تبلیغاتی برای کلمات کلیدی برند راه اندازی نکنید، کسب و کار خود را در برابر از دست دادن ترافیک وب سایت در مقابل رقیبی که برای کلمات کلیدی برند شما پیشنهاد می دهد آسیب پذیر می کنید. کلمات کلیدی غیر برند نیز همچنان نقشی را ایفا می کنند. کلمات کلیدی غیر برند به شما این امکان را می دهند که به مخاطبان جدیدی که با برند شما آشنا نیستند دسترسی پیدا کنید.

وقتی نوبت به نمایش آگهی شما می رسد، نمی خواهید فقط گروه خاصی از کلمات کلیدی را انتخاب کنید و فقط زمانی که آن کلمات کلیدی در موتور جستجو وارد می شوند، تبلیغ نشان داده شود.

اینجاست که نوع تطبیق وارد می‌شود. از آنجایی که روش‌های بی‌نهایتی وجود دارد که افراد می‌توانند واقعاً یک عبارت را جستجو کنند، Google سه نوع تطابق را در اختیار شما قرار می‌دهد: تطابق دقیق، تطابق عبارت، و تطابق گسترده. حتی می‌توانید از یک اصلاح‌کننده تطابق گسترده استفاده کنید و کلمات کلیدی منفی را برای بهینه‌سازی مکان ارائه تبلیغات خود حذف کنید.

بیایید نگاهی به هر نوع مسابقه بیندازیم:

 • تطابق دقیق : یک کلمه کلیدی که روی مطابقت دقیق تنظیم شده باشد، فقط در صورتی تبلیغ شما را نمایش می دهد که عبارت جستجو دقیقاً آن کلمه کلیدی یا یک تنوع بسیار نزدیک را داشته باشد. کلمات کلیدی مطابقت دقیق در [پرانتز] احاطه شده اند.
 • تطابق عبارت : اگر عبارت جستجو حاوی همان ترتیب کلمات باشد، یک کلمه کلیدی که بر روی مطابقت عبارت تنظیم شده است، تبلیغ شما را نمایش می دهد، اما می تواند حاوی کلمات اضافی نیز باشد. کلمات کلیدی مطابقت عبارت با “نقل قول” احاطه شده اند.
 • تطابق گسترده : یک کلمه کلیدی که روی تطابق گسترده تنظیم شده است، تبلیغ شما را زمانی نمایش می‌دهد که عبارت جستجو شامل هر یا چند ترکیب یا تغییراتی از کلمات در کلمه کلیدی شما، به هر ترتیبی باشد. کلمات کلیدی تطبیق گسترده هیچ نمادی را شامل نمی شوند.
 • اصلاح کننده تطابق گسترده : اصلاح کننده تطابق گسترده به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را انتخاب کنید که برای نمایش آگهی شما باید در عبارت جستجو گنجانده شود. کلمات کلیدی با اصلاح کننده تطابق گسترده از علامت + پلاس استفاده می کنند.
 • کلمات کلیدی منفی : تبلیغات شما را از نمایش در جستجوهای با آن عبارت مستثنی می کند. کلیدواژه های منفی شامل علامت منهای هستند.

 

تبلیغات در پارس تبلیغ

ناشرانی مانند پارس تبلیغ  تقریبا هر روز محتوایی تولید می کنند که کسب و کارها هر روز در گوگل دیده شوند

 

وقتی برای خدمات تبلیغاتی در سایت  پارس تبلیغ  هزینه می‌کنید، می‌توانید از تخصص کلمه های ویژه ای که ما استفاده میکنیم بهره ببرید و دسترسی مخاطبان سریعتر  برای کمک به برندتان کمک کند.

 

نمایش تبلیغات

تبلیغات نمایشی یک موضوع بحث برانگیز در جامعه بازاریابی دیجیتال است. تقریباً ۲۵ سال است که تبلیغ‌کنندگان با فریب دادن کاربران اینترنتی به کلیک کردن روی تبلیغات گمراه‌کننده از آنها سوء استفاده کرده‌اند – برخی از تبلیغات نمایشی مخرب حتی رایانه‌های افراد را به ویروس آلوده کرده‌اند. به راحتی می توان فهمید که چرا مردم به کوری بنر مبتلا شده اند و نمی توانند دانلود مسدودکننده های تبلیغاتی را متوقف کنند: تبلیغات نمایشی به عنوان مزاحم، حواس پرتی و نامربوط شهرت دارند.

با این حال، در طرف دیگر این طیف، فناوری تبلیغات نمایشی تا حدی پیشرفت کرده است که شبکه‌های تبلیغاتی می‌توانند از داده‌ها و یادگیری ماشینی استفاده کنند تا به تبلیغ‌کنندگان استراتژی‌های هدف‌گیری مؤثرتر و تبلیغات مرتبط‌تری را به مصرف‌کنندگان ارائه دهند.

شبکه‌های تبلیغاتی مانند Google Display Network و شبکه مخاطبان فیس‌بوک، رهبران رنسانس تبلیغات بنر هستند. آنها می توانند تبلیغات شما را در مکان و زمان مناسب به مخاطبان هدف مناسب نمایش دهند. و اگر می خواهید کنترل بیشتری بر تبلیغات خود داشته باشید، آنها به شما اجازه می دهند تصمیم بگیرید که کجا تبلیغات خود را قرار دهید. در زیر، ویژگی‌های هر شبکه تبلیغاتی و قابلیت‌های هدف‌گیری را پوشش می‌دهیم:

۱. Google Display Network

هنگامی که از شبکه نمایش Google استفاده می کنید، می توانید تبلیغات بصری جذابی طراحی کنید و آنها را در بیش از دو میلیون وب سایت و برنامه، YouTube و Gmail قرار دهید.

شما همچنین می توانید با هدف قرار دادن افرادی که به احتمال زیاد به محصول یا خدمات شما علاقه مند هستند، مخاطبان جدیدی ایجاد کنید و بازدیدکنندگان وب سایت را فقط با وارد کردن لیستی از اطلاعات تماس آنها بازاریابی مجدد کنید.

اگر نمی‌خواهید مخاطب ایده‌آل خود را ایجاد کنید یا با مناقصه سروکار داشته باشید، می‌توانید به Google Ads اجازه دهید این کار را برای شما انجام دهد. ویژگی‌های هدف‌گیری و پیشنهاد قیمت خودکار آن می‌تواند مخاطبان شما را با بالاترین نرخ تبدیل برای بهترین بازگشت سرمایه شناسایی کند.

تبلیغات نمایشی زمانی می‌توانند بیشترین تأثیر را داشته باشند که مخاطبانی را که قبلاً با نام تجاری شما آشنا هستند، هدف قرار دهید.

۲. آگهی در شبکه مخاطبان فیس بوک

با استفاده از شبکه مخاطبان فیس بوک، برندها می توانند کمپین های تبلیغاتی فیس بوک خود را گسترش دهند و از همان داده های هدف گذاری که در پلتفرم استفاده می کنند برای تبلیغات در مجموعه عظیمی از وب سایت ها و برنامه ها استفاده کنند.

برندها می توانند تبلیغات بومی، تبلیغات بنری، تبلیغات تمام صفحه، تبلیغات ویدیویی در جریان، و تبلیغات ویدیویی با پاداش (به عنوان مثال، “این تبلیغ ویدیویی را تماشا کنید تا نشانه های بیشتری دریافت کنید!”) را در وب سایت ها و برنامه های شبکه که مخاطبان فیس بوک خود هستند قرار دهند. بازدیدهای مکرر

این نوع تبلیغات می تواند به ویژه برای بازی های موبایل موثر باشد، مانند مثال زیر از ۵agame که توانست ۸۰ درصد درآمد خود را از طریق ویدیوی پاداش داده شده خود نسبت دهد.

آگهی در شبکه مخاطبان فیس بوک

آگهی در شبکه مخاطبان فیس بوک

 

اکنون که در مورد همه انواع تبلیغات دیجیتال موجود می دانید، گام بعدی این است که یاد بگیرید چگونه از تبلیغات مناسب برای کسب و کار خود برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنید.

شما میتونانید با ثبت آگهی رایگان در پارس تبلیغ  کسب و کار خود را بهبود بخشید.  اگر در زمینه ثبت آگهی سوالی دارید میتوانید از بخش تماس باما از طریق واتساپ در ارتباط باشد.