ثبت آگهی ویژه برای افزایش فروش و بازدید کسب و کار

شرکت آسانسور البرز سرویس و نگهداری آسانسور در تهران

 •  
 • آگهی منقضی شده


  با خرید این آگهی تمامی مشخصات آگهی به شما انتقال پیدا میکند (مانند: شماره تماس ، عنوان ، شرکت و...)

  قیمت : 49,000تومان


  خرید این صفحه و برو به پرداخت مبلغ
  شرکت آسانسور البرز سرویس و نگهداری آسانسور در تهرانشرکت آسانسور البرز سرویس و نگهداری آسانسور در تهران

  آسانسور البرز بزرگترین مرکز سرویس و نگهداری آسانسور در تهران

   

  شرکت آسانسور البرز با هدف ارائه ی خدمات تخصصی در زمینه ی تعمیر و سرویس انواع آسانسور های خانگی، اداری و صنعتی تاسیس گردید.

   

  این شرکت کلیه فعالیت های خود را در حوزه ی عقد قراردادهای نگهداری آسانسور متمرکز کرده است و برخلاف اکثر شرکت های فروشنده و نصاب آسانسور که تعمیر و رفع خرابی آسانسور را نیز در کنار فعالیت اصلی خود انجام می دهند به صورت ***% تخصصی تنها در زمینه ی سرویس و نگهداری آسانسور فعالیت دارد.

   

  ·        خدمات پس از فروش

  خدمات پس از فروش از جمله مهمترین سرویس هایی است که پس از خرید هر محصول توسط شرکت عرضه کننده ارائه می شود.

  …………………………………….

  ·        رضایتمندی مشتریان

  آسانسور از مواردی است که در آن خدمات پس از فروش از اهمیت بیشتری برخوردار است. واحد خدمات پس از فروش شرکت آسانسور با برخورداری از مجرب ترین و با سابقه ترین تیم فنی و مهندسی خود اقدام به ارائه خدماتی منحصر به فرد با هدف پشتیبانی از کالاها و در جهت جلب رضایت مشتریان برای انواع آسانسور و پله برقی نموده است تا مشتریان شرکت با آرامش خیال از کلیه محصولات آسانسور البرز استفاده نمایند.

  …………………………………….

  ·        فعالیت گسترده و کیفیت عالی

  هم اکنون بیش از *** دستگاه آسانسور در تهران توسط متخصصین شرکت، سرویس و نگهداری می شوند. تجربه عملی چندین ساله و کیفیت مناسب قطعات مورد استفاده در آسانسور البرز در خصوص  سرویس و نگهداری باعث شده تا میانگین تعداد خرابی بطور چشمگیری کاهش یابد.

  …………………………………….

  ·        پرسنل فنی

  آسانسور البرز با تدوین دستور العمل های خاص جهت انواع آسانسورها، آموزش پرسنل، مدیریت صحیح، کنترل و بازرسی پرسنل خدمات و ایجاد راهکارهای منطبق با علم روز جهت پاسخگویی سریع به درخواست های مشتریان خدماتی با کیفیت و در خور مشتریان ارائه مینماید .واحد سرویس و نگهداری آسانسور البرز در حال حاضر با بهره گیری از پرسنل مجرب و آموزش دیده در حال ارائه خدمات سرویس و نگهداری می باشد.

  …………………………………….

  ·        سوابق خدمات

  در آسانسورالبرز هر مشتری پس از انعقاد قرارداد دارای یک شماره اشتراک می گردد که از طریق همان شماره اشتراک و دریافت کد امنیتی علاوه بر ارتباط مستقیم با مدیران میتواند کلیه سوابق خدماتی از جمله زمان های ارائه خدمات و فاکتور ها و گزارشات بازرسی و خرابی، گزارشات حسابداری  و سایر اطلاعات مورد نیاز را دریافت نماید گردد.

  مشتریان البرز بر اساس این شماره اشتراک بصورت منطقه ای طبقه بندی شده و به این ترتیب مشترکین سرویس در هر منطقه خدمات خود را در کمترین زمان دریافت می کنند.

  …………………………………….

  ·        بیمه

  تمامی آسانسورهای که از شرکت البرز خدمات دریافت میکنند در سال اول تحت پوشش بیمه رایگان خواهند بود.

  …………………………………….

  ·        خدمات رسانی سریع

  علاوه بر سیستم خدمات رسانی سریع خرابی مستقر در هر منطقه، سیستم سرویس نگهداری پیشگیرانه نیز به صورت منظم و ماهانه جهت هر آسانسور در تاریخ مشخص واز قبل برنامه ریزی شده کنترل می گردد. کلیه دستورالعمل های سرویس و نگهداری و فرم های بازدید ماهیانه در اختیار بهره برداران قرار می گیرد تا مشترکین نیز در جریان چگونگی انجام خدمات قرار گیرند. همچنین کلیه آسانسورها هر * ماه توسط مهندسین واحد کنترل کیفیت بازدید می گردند تا از لحاظ کیفیت عملکرد خدمات  آسانسورها را کنترل نمایند .

  …………………………………….

  ·        ارتباط با ما

  در این خصوص در راستای رفاه حال مشتریان محترم و رضایتمندی آنها تلفن تماس ******** _ ******** جهت تماس مشتریان می باشد.

  …………………………………….

  ·        پشتیبانی و رفع خرابی

  آسانسور البرز خط ******** &#****; ******** را برای فوریت های خدماتی دائر نموده و ارتباط دائم مشتریان با تلفن ویژه اضطراری *********** در کمترین زمان ممکن امکان پذیر میباشد.

   

  سرویس‌ دهی منظم مانع از آسیب واردشدن به قطعات میگردد که مبلغ قابل توجهی از بار مالی مشتریان را حذف مینماید و علاوه بر آن عمر آسانسور را افزایش خواهد داد.

   

  شرکت آسانسور البرز

  ·        تلفن: *********** &#****; ***********

  ·        *********** &#****; ***********

  ·        همراه: ***********

   

  ·        پست الکترونیک: liftatis@gmail.com


    |     |     |  

     مشاهده شده: 247

  » 8 Online
  » 334 Today
  » 2151 Yesterday
  » 13753 Week
  » 6251 Month
  » 562562 Year
  » 562562 Total
  Record: 18217 (18.02.2022)